هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

نمایش هری پاتر و فرزند نفرین شده

«هری پاتر و فرزند نفرین شده» یک نمایش تئاتر دو قسمتی نوشته جک ثورن می باشد و بر اساس داستانی مشترک از خود او، «جی.کی. رولینگ» و «جان تیفانی» به نگارش در آمده است. کارگردانی این نمایش بر عهده جان تیفانی است و در دو قسمت از تاریخ 30 جولای 2016 (مصادف 9 با مرداد) در لندن به روی صحنه رفت. یک روز پس از این نخستین اجرا، نمایشنامه این تئاتر در قالب کتاب جدیدی منتشر شد که رسماً به عنوان هشتمین کتاب مجموعه هری پاتر نام گرفته است. البته اجرای تئاترهای تمرینی آن از تاریخ 19 خرداد 95 با رعایت شرایط حفظ رازداری توسط تماشاگران و عدم افشای محتوا آغاز شده بود. داستان این نمایش نوزده سال بعد از ماجراهای هفتمین و آخرین کتاب هری پاتر را روایت می کند، هنگامیکه که شخصیت هری پاتر تبدیل به یک کارآگاه در «وزارت سحر و جادو» شده و فرزند او «آلبوس سوروس» وارد مدرسه جادوگری «هاگوارتز» می شود.

آلبوم تصاویر آخرین خبرها بحث و گفتگو

خلاصه داستان

«هری پاتر» بودن همیشه یک دردسر بوده و حالا حتی با تبدیل شدن خودش به یک کارآگاه پرکار در «وزارت سحر و جادو»، یک مرد خانواده و پدری با سه فرزند در سن مدرسه هم چندان ساده تر نشده است. در حالی که هری با گذشته ای کلنجار می رود که حاضر نیست در جایی دفن شود که به آن تعلق دارد،‌ پسر کوچک تر او «آلبوس» باید با یک میراث سنگین خانوادگی ناخواسته خود دست و پنجه نرم کند. همچنان که گذشته و حال به شکلی شوم در هم می آمیزند، هم پدر و هم پسر با هم حقیقتی تلخ را می آموزند: «گاهی اوقات تاریکی از جاهایی بر می خیزد که انتظارش را نداریم...»


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.