هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: راديو گريفيندور !
پیام زده شده در: ۶:۵۹ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 3574
آفلاین
دينگ...دينگ
انا لله و انا اليه راجعون
سلام شنوندگان گرامي با خبر ناراحت كننده اي در خدمت شما هستيم ديشب آبوس دامبلدور در بيانيه اي استقعاي خود را از حضور در سايت جادوگران اعلام كردند
(خداييش راديو به اين با عظمت از جزيياتش كاملا بيخبره!!!)
ما براي ايشون هرجا كه باشه آرزوي موفقيت و سربلندي ميكنيم

آلبوس جان رفتي چه بابايي بودبراي بچه هاش چه مردي بود
واي واي واي
آقا گريه كن شوخي ندارم كه
آلبوس رفت...................(بدون شرح)
اميدواريم واقعا خوش باشه

استرجس پادمور
راديو گريفيندور

دينگ...دينگ

----------------------------
بچه ها خبر واقعي بودا شوخي نگيرين

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۳ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
*ويژه برنامه روز عيد*

مثل آدم شروع كن بابا باشه نگران نباش
بوممم.....نه اشتباه شد بايد مثل آدم باشم
دينگ ..... دينگ
سلام شنوندگان محترم . اميدوارم حال همه ي شما خوب باشه!! عيد بر همه ي شما عزيزان مبارك باشه!!
با ويژه برنامه روز عيد در خدمت شما هستيم اميدواريم كه از برنامه لذت ببريم جا داره از همين جا از دنيل واتسون و گلوري گرنجر تشكر كنم كه من رو در تهيه اين ويژه برنامه ياري دادن
خب ديگه بيشتر از اين شمارو منتظر نميزاريم ميريم كه برنامرو آغاز كنيم
خب ما از يكي از شخصيتهاي سايت دعوت كرديم كه در راديو ما حضور بيابن و ايشون هم كسي نيستن جز ...............
حدس بزنيد ديگه بگيد شايد درست باشه !!!!!
اين شخص كسي نيست جز آلبوس دامبلدور بزرگ !!!
خب آلبوس جان خيلي خوش آمدي به راديو گريفيندور
آلبوس:خواهش ميكنم ممنونم از همه ي شما عزيزان.!!
_خواهش ميكنم آلبوس جان ما كه كاري نكرديم اجازه دارم شروع كنم آلبوس جان !!!
آلبوس:خواهش ميكنم!!!!
_خب به عنوان سوال اول آلبوس جان :
1) شما اصلا چه جوري با سايت جادوگران آشنا شديد؟

بنده در يك روز آفتابي گرم يك مجله ماگلي خريدم و بعد توسط اون با سايت جادوگران آشنا شدم.

_ممنون

2)با اولين نفري كه تو اينجا ارتباط بر قرار كردين كي بود و چه جوري؟

اولين نفر پروفسور مك گونگال سابق(يكي از مديران سابق سايت) بود كه من رو مورد لطف قرار داد و به صحبتهاي چرت من گوش فرداد و بعد از مدتي بنده را ناظر هافلپاف نمود!

3)چرا شخصيت زاخارياس اسميتو انتخاب كرديد؟

يادمه موقع انتخاب شخصيت فقط به فكر ورود به ايفاي نقش بودم و زياد به خود شخصيت اهميت نميدادم ولي فكر كنم به خاطر اين بود كه زاخارياس اسميت شخصيت تعريف شده ي كاملي در كتاب نبود و ميتونستم راحت باهاش بنويسم.به خاطر همين بود فكر كنم انتخابش كردم.

4)چه جوري به شهرت رسيدين؟

خب راستش من بعد از يه مدت كوتاه كه در گروه گريفيندور بودم به فكر گروه شخصيتم(زاخارياس اسميت) يعني هافلپاف افتادم و به اين گروه پيوستم.بعد از مدتي كه اعضاي هافلپاف بيشتر و بيشتر ميشدند بنده فعاليت شديد داشتم و به همين دليل توسط پروفسور مك گونگال ناظر تالار هافلپاف شدم.بعد از مدتي كار كردن با گروه و همچنين تاسيس گروه اچ سي او به مبارزه با ولدمورت اون زمان يعني مرلين كبير حال حاضر پرداختم و در اون زمان بود كه به عنوان تاسيس كننده گروه خاله بازارن سايت شناخته و معروف شدم!!...البته لازم به ذكره كه در همين حال و هوا بنده توسط امپراطور تاريكي(يكي از مديران آن زمان) به عنوان ناظر انجمن پيشنهادها هم شناخته شدم.بعد از افول لرد ولدمورت بنده باز هم فعاليت شديدي داشتم و به همين خاطر ناظر چند جاي ديگر شدم كه بعد از اون هم به خاطر اينكه مدرسه هاگوارتز مدير نداشت به سمت مديريت اين مدرسه برگزيده شدم(البته لازم به ذكره كه قبل از اون معلم هاگوارتز شده بودم)...بعد از مدتي هم كه به خاطر اينكه سايت دامبلدور خوبي نداشت به پيشنهاد دامبلدور شدن رو پذيرفتم و ايني كه ميبينيد شدم!

5)چه جوري با ايوانا ( كتي بل كنوني ) آشنا شدين؟ و رابطتون با ايشون الان در چه مرحله ايه؟

(بابا بي خيال استرجس جان!!!)....خب بهتره شما رو بپيچونم!...ايشون عضو گروه خاله بازان بودند و بعد از مدتي با خاله بازي شديد بنده و ايشون! زاخارياس اسميت با ايوانا اسميت ازدواج كرد!...رابطه در حد ازدواج بود!...ولي ديگه فكر كنم زاخي و ايوانايي نباشه!..آقا چرا سوالاي قديمي ميپرسي؟

6)بهترين نمايشنامه اي كه در طول دوران عضويتتون نوشتين چي و كجا بوده و قشنگ ترين جمله تو اون نمايشنامه چي بوده؟

خب راستش نمايشنامه با نمايشنامه خيلي فرق داره.جدي داره...طنز داره!
خب فكر كنم به هر حال چون الان خودم احساس ميكنم بهتر و راحتتر ميتونم بنويسم تمام پستاي الانم از نمايشنامه هايي كه در زمان زاخارياس اسميت بودن مينوشتم بهترن.
ولي اگه بخوام انتخاب كنم از شخصيت قبليم يه نمايشنامه طنز تويه تاپيك دژ مرگ(فروم خانه ريدل) داشتم كه خودم ازش خوشم اومده بود.حالا بقيه رو نميدونم.در اون نمايشنامه يه قسمتي وجود داشت كه اژدهايي چند بار از بالاي سر زاخي و سرژ رد ميشن و زاخي و سرژ شروع به چرت و پرت گويي ميكنند!...به هر حال طنزش فكر كنم جالب بود!
ولي در مورد پست جدي بايد بگم كه فكر كنم همين يكي از نمايشنامه هاي اخيرم كه تويه فكر كنم يه هفته پيش نوشته بودمش به نام **ققنوس** در تاپيك""خانه هاي هاگزميد"" بود.در كل در اين نمايشنامه هر چي فضاسازي بلد بودم رو اجرا كردم!!خودم از فضاسازيش خوشم اومد...يه جمله جذاب هم داشت كه ميگفت««در را مگشاي كه سرماي جانگذار زمستان ما را در بر ميگيرد!»» يا يه چيزي تو همين مايه ها!

خب شنوندگان عزيز براي اين كه شما خسته نشيد شما رو به شنيدن پيام جادوگري دعوت ميكنيم اين شما و پيام هاي جادوگري.

رينگگ....رينگگ

آگهي اول=دستمال هيچ كاره خانم اسميت با اين دستمال هيچ كاري نميتونيد بكنيد
يكي:پس براي چيه؟
_براي تزيين

آگهي دوم=جارو نشكن خانه ساخت شركت آقاي پا گنده
آقا من هرچي از اين جارو بگم كمه فقط ميدونم بزني توي سر خر ميخوابه بيشتر براي خوابوندن افراد به كار ميره

آگهي سوم=بي سيم مجيك ساخت شركت دنيل
آقا هر كي رو ميخواي پيدا كني يك بي سيم بزار تو جيبش و با بي سيم دومي پيداش كن بيشتر به درد ....................(سانسور شدش)

رينگگ....رينگگ

خب دوباره سلام شنودگان محترم !!! اميدواريم تا اينجاي گزارش لذت برده باشيد و خسته نشده باشيد
مريم كه ادامه گزارش رو شروع كنيم
_آلبوس جان خسته كه نشدي؟؟
آلبوس:نه بابا خسته چي!!!!!
_پس ادامه بدم؟؟
آلبوس:خواهش ميكنم!!!
_ممنون.

به عنوان سوال 7:

7)چرا شخصيت آلبوس دامبلدور رو انتخاب كردين؟

خب چند تا دليل داشت:اولا نياز سايت به دامبلدور رو احساس ميكرديم همه...دوما اينكه ميتونستم با اين شخصيت راحتتر مديريت مدرسه هاگوارتز رو بر عهده بگيرم....سوما اينكه به هر حال اينكه كسي دامبلدور سايت باشه به نظرم افتخار بزرگي ميومد!...چهارما اينكه به نظرم دامبلدور سوژه بيشتر داشت تا زاخي.ولي خب بعدا به اشتباهم پي بردم!...و آخر هم اينكه من از اول يه سفيد بودم و سفيدي رو از سياهي بيشتر دوست داشتم.

8)به نظر شما كدام يك از اين دو شخصيت با شما سازگاري بيشتري داشت؟

سوال خوبي بود!...دقيقا زاخارياس اسميت!....مطمئن باشين اگر هر يك از شماها جاي من قرار بگيريد تازه به اين موضوع پي ميبريد.دامبلدور عاري از هر گونه سوژه جديده!...حالا زياد اغراق نكنم ولي واقعا با دامبلدور نوشتن مهارت خاصي ميخواد كه چند بار هم اعتراف كردم كه الان دارم تمام توانم رو استفاده ميكنم ولي باز به نظرم نميتونم اون طور كه بايد و شايد دامبلدور خوبي باشم و از خودم راضي نيستم.ولي اينم مطمئنم كه فقط من اين طوري نيستم.من حاضرم جامو با يكي از شماها يه مدتي عوض كنم تا بفهمين چي ميگم!

9)اگه بخواين شخصا بهترين عضو سايتو از هر نظر انتخاب كنيد اون كيه و چرا؟

خب مشخصا امپراطور تاريكي!...تا حالا كسي رو ديدين كه مثل امپراطور تاريكي بتونه نمايشنامه نويسي كنه؟....انتخاب دومم هم گيلدروي لاكهارته!

10)چه جوري با سرژ تانكيان آشنا شديد؟و نظرتون درباره ايشون چيه؟

خب آشنايي من با سرژ از زماني شروع شد كه من از معرفي شخصيتش خوش اومد و به هافلپاف دعوتش كردم.در اون زمان هافلپاف خيلي عضو نداشت.سرژ هم كه براي انتقام اومده بود!همون طور كه گفتم هافلپاف عضو خوبي آن چنان نداشت و من و سرژ تلاشمون رو ميكرديم كه اين گروه رو بالاتر بكشيم كه فكر كنم تا جايي تونستيم.اون زمان من با سرژ زوج خوبي رو تشكيل داده بودم كه همون زوج خوب در سايت باعث دوستيمون حتي در سطح مسنجر شد!

11)اگه بخواين يك جمله به اعضاي گريفيندور بگين چيه؟

-(استرجس جان فكر كنم اينطوري سوالت رو مطرح كني كه يه جمله به اعضاي سابت بگم بهتر باشه!به هر حال من به دوتاش جواب ميدم!)
يه جمله به گريفندوريا»»» تلاش پايه ي همه چيز در سايت جادوگران است!
يه جمله به اعضاي سايت»»» سعي كنيد به جاي انتظار براي اينكه كسي كاري انجام بده، خودتون وارد عمل بشيد!

12)شما واقعا چند سالتونه؟ (اگه ميخواين جواب بدين)

سوال خاله بازانه اي بود!....ولي 16 سالمه!...اينو كه ديگه همه ميدونن!...آخه آقا گزارشگر دروغم كجا بود؟!...منو كه همه از نزديك ديدن!...كافيه به گالري نگاهي بيندازيد!(منظور عكسهاي جشن سايته)

13)چه سوالي بود كه شما دوست داشتين تويه اين مصاحبه از شما پرسيده بشه؟ (اگه ميشه سوال با جوابش رو بگين)

خب راستش سوال اين بود
سوال:شخصيت واقعي كدوم يك از اعضاي سايت خوشتون مياد؟
جواب:سدريك ديگوري يا همون سام وايز سابق!....به نظرم يه نوجوون فهيم و متشخصيه!

به عنوان سوال آخر:

14)اين گزارش رو در يك جمله نقد كنيد؟

در كل فكر جالبي بود!

خب ازت ممنونيم كه در اين مصاحبه شركت كردي !!!
خواهش ميكنم بازم از همه ي شما ممنونم

بسيار عالي
شنوندگان عزيز اميدواريم كه از اين گزارش لذت كافي رو برده باشيد ما منتظر نظرهاي شما درباره اين گزارش هستيم
از آلبوس هم يك بار تشكر ميكنيم كه ما رو در ساخت اين گزارش ياري كرد

يك بار ديگه هم عيد رو به شما تبريك ميگيم

همه ي شما عزيزان رو به خداي بزرگ ميسپاريم

تا برنامه بعدي

ما منتظر نظرهاي خوب شما هستيم در ضمن به ما بگين كه دوست دارين گزارش بعدي با كي باشه؟

ارادتمند
استرجس پادمور و همكاران
راديو گريفيندور

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۹:۱۵:۲۷
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۹:۳۴:۵۹
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۱۱:۱۹:۰۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
غيژژژ.......دنگگگگگ.....دونگگگگگگ.........بيققققققق
دينگ...دينگ
سلام شنوندگان گريفيندوري عزيز با خبر بسيار مهمي در خدمت شما هستيم
امروز استرجس پادمور كه شاهد كم توجهي اعضايش در تيم كوييديچ بود در اقدامي غير منتظره به تمامي اعضاي تيم خود فرصت داد كه تا روز جمعه تمرينات خود را انجام دهند در غير اين صورت اعضاي تيم خود به خود از تيم حذف ميشوند و به جاي آنان افراد جديدي جايگزين ميشوند
ما منتظر رسيد روز معود هستيم تا نتيجه را براي شما عزيزان بگوييم

پس تا بعد ............

صبر كن آقا قطع نكن وايسا ....
راستي ويژه برنامه فردا رو يادتون نره

حالا قطع كن.....

دينگ...دينگ

ويژژژژژژژژژژ.....قام.....بيق.....بوق......زينگگگگگ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
بوممممممم........غيژژژژژژ.........قام قام قام قام قام بوق بوق بوق بوق
دينگ ... دينگ
سلام گريفيندوري هاي عزيز
اميدواريم كه حال همتون خوب باشه ما در اين بخش خبري با خبر مهمي در خدمت شما نيستيم و فقط اعلام ميكنيم كه در روز پنج شنبه ما برنامه ويژه اي داريم اين برنامه كه با كمك دني عزيز و دوشيزه گلوري گرنجر و من طراحي شده در روز معين پخش ميشود اميدواريم كه اين برنامه رضايت شما رو از راديو گريفيندور جلب نمايد

ارادتمند
استرجس پادمور و بقيه همكاران

بوووممممم.....بيب بيب بيب ....... زينگگگگ

------------------------------------
پ.ن:دني عزيز متن آمادس روز پنج شنبه ميزنم ازت ممنونم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
بوممم...دنگگ...ديششش...غيژژژژژژژژژژژژژژژژ

دينگ ... دينگ
سلام گريفيندوري هاي عزيز
امروز با خبر خوشحال كننده اي در خدمت شما هستيم هرميون گرنجر ناظر گريفيندور پس از سالها (خالي بندي بودا ) دوري از تالار گريفيندور بازگشت او در تاپيك هر چه دل تنگت ميخواهد بگو به طور كامل دليل غيبت خود را شرح داده است كه ما در اينجا فقط دليل اصلي آن را ميگوييم
به دليل هماهنگ نبودن مدرسه اين اتفاق براي دوشيزه هرميون گرنجر افتاده است اميدواريم ديگر همچين اتفاقاتي براي ايشون و ديگر اعضا نيفتد

هچنين ما در تلاش هستيم كه با ايشون گزارشي رو ترتيب بديم به محض ترتيب دادن گزارش آن را براي شما پخش ميكنيم

ارادتمند
استرجس پادمور

دينگ ... دينگ
بومممم. شپلخخخخ.....غيژژژژژژژژژژ...زينگگگگگ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
باسلام به شما

خبر:به علت نبود فرمانده ی ارتش وایت تورنادو در 4 هفته ی اخیر.رای گیری در باره این که فرمانده ای موقتی انتخاب شود شروع شد.

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
زينگ...دگ...بوممم...دنگگگ....دونگ
دينگ..دينگ
سلام اميدوارم كه حال همه ي شما خوب باشه خبري كه چند دقيقه پيش به دست من رسيد حاكي از غايب بودن نگران آميز ناظر گريفيندور دوشيزه هرميون گرنجر هستش هرميون 3 هفته پيش در تاپيك هرچه دل تنگت ميخواهد بگو گفته بود كه دو هفته غايب است ولي اكنون دو هفته او به پايان رسيده است ولي از او خبري نيست ما همچنان منتظر بازگشت او هستيم اميدواريم هر چه زودتر برگردن و موجب خوشجالي اعضاي محترم گريفيندور قهرمان بشن
به اميد بازگشت او

تا خبر بعدي

ممنون
استرجس پادمور

دينگ.. دينگ

بوم...غيژژژ. شپلخخخ....زينگگگ. دنگگ ... دونگ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
دينگگ..زينگ...دنگ...بوممم....غيژژژژژ
دينگ..دينگ
سلام اميدوارم حال همتون خوب باشه
امروز صداي فرياد استرجس پادمور به همه جاي سايت(فكر كنم)رسيد
دليل فرياد او اين بود كه در چند روز اخير تالار خصوصي و قهرمان گريفيندور هيچ نوع فعاليتي را به خود نديده و همين طور خاموش است
_ما پرسيديم كه بايد چه كار كرد
در جواب:
به خدا من نميدونم انگار همه بي بخار شدن بابا يك موقعي انقدر فعاليت زياد بود كه وقتي ميخواستي پست بزني يكي زوردتر از تو ميزد ولي حالا هر دو روز يك بار هم پستي زده نميشه

خب ما كه ديگه كاري نميتونيم بكنيم و فقط دعا ميكنيم كه زودتر تالار دوباره به حال اولش برگرده......

تا خبر بعدي
بوومم....زينگ...دنگ....غيژژژژ....ديششششش
دينگ..دينگ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
شنوندگان عزیز گریفیندوری سلام

به یک خبر بسیار مهم توجه فرمایید:

غیب شدن فرمانده ی ارتش وایت تورنادو سخت اعضای این ارتش را در فشار روحی روانی قرار داده است.فرمانده ی این ارتش در طول غیبت 2 هفته ای خود همه ی گریفیندوریها را نگران کرده است

ما هم امیدواریم زودتر این فرمانده زودتر به جمع اعضا بپیوندد.

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
بوم ... ديششششش.زينگ(اين كه زنگ خونه بود)
دينگ .... دينگ
سلام به خبري كه هم اكنون به دستمون رسيد توجه كنيد
طبق گفته هاي كاپيتان تيم كوييديچ گريفيندور تمرينات اين تيم از شنبه 24 آغاز و از سر گرفته ميشود
ما از ايشون پرسيديم دليل اين تعطيلي چي بود
وي در جواب ما گفت:
همون طور كه قبلا گفتم تيم ما به دليل اينكه اعضاش نميتونستن بيان تمرين كنن تعطيل شد البته من خودمم هم وقت دادن تمرين نداشتم
ما پرسيديم كه تمرين اول ايشون چه جوري بود
در جواب:
تمرين خوبي نبود چون بچه ها نيومدن البته نا گفته نماند كه دو تا از بچه ها اومدن و تمرين كردن كه ما به موقع از جفتشون قدر داني ميكنيم اونايي هم كه نيومدن اشكالي نداره ولي از تمرين جديد به بعد سخت گيري آغاز ميشود
در آخر اضافه كردن به اميد پيروزي تيم در مسابقات

خب خبر امروزمون همين بودش پس تا بخش بعدي
زينگ.. زينگ باي .... بوف ..دوممممم
دينگ ... . دينگ......

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.