هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

"خبرهای فوری جادوگران" تنها زمانی ظاهر می‌شود که وقایعی خاص در جامعه‌ی جادویی جادوگران در حال به وقوع پیوستن باشد. با ما همراه باشید تا از جدیدترین خبرها مطلع شوید.

اگر می‌خواهید از وقایعی که در جریان است جا نمانید، بهتر است هرچه زودتر در محل حادثه حضور پیدا کنید و خودی نشان دهید!

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تله تاتر
پیام زده شده در: ۷:۴۰ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
مـاگـل
پیام: 120
آفلاین
به نظر منم گزينه ي الف بهتره!
اميدوارم بتونيم فيلم رو تا آخرش ادامه بديم و اين بشه مشتي بر دهان ديگر گروه ها، حسودها و ....!!!

--------------------------------------
راستي امضامو ديدين؟!ول نمي كنم! اين سوميه!!!!

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

جان راونکلاو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۹
از مثلث برمودا
گروه:
مـاگـل
پیام: 181
آفلاین
سلام خوبين؟؟
اگه خواستين شروع كننين منم هستم...
در مورد پست الكسا:مگه چشه؟پست به اين تميزي...
در مورد دوتا گزينه:گزينه ي اول بهتره...
ديگه چيزي مد نظرم نيس...دوستان محترم شايد من يه مدت آن نشم.به دليل امتحانات...البته واقعا دلم مي خوائ باشم.ولي مشكلاته ديگه...

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
مـاگـل
پیام: 742
آفلاین
من واقعا هیچ وقت فکر نمیکردم الکسییییییییییییییا همچین پست ارزشی این وسط بزنه ممکنه که ما بخواهیم فیلم نامه طنز بنویسیم ولی اصلا کارمون شوخی نیست حالا اگر بینز این پست رو میزد ازش توقع میرفت ولی از الکسییییییییییییییییییا واقعا توقع نداشتم
از بچه ها تقاضا دارم وقتی یه کاری رو به صورت جدی میخواهیم انجام بدیم مسخره نگیرن چون امکان کار گروهی بوجود نمیاد واقعا متاسفم
اگر هم کسی این کار رو مسخره گرفته بره تو قسمت رول مسخره کنه نه اینجا

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۹:۴۶ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
مـاگـل
پیام: 362
آفلاین
نقل قول:
الف) ماله من که آوریل توی آزمایشگاه قزوین ویروس رو میسازه.....
ب) ماله پنی یا ادی که منو میگیرن و از قزوین سر در میارم.....

خب من الف رو ترجیح می دم. همیشه فیلمای علمی(!) تخیلی رو دوست داشتم!
نقل قول:
خب، ما الان شخصیت الستور رو نداریم!! یعنی شخصیت اصلی فیلم دیگه وجود نداره، چه پیشنهادی در مورد این دارین؟؟

منتهی شما می تونین جای الستور از من استفاده کنین!چون اگه یادتون باشه من دچار دگرگونی روح و روان شدم و تبدیل به یه آدم خبیث شدم! یوهاهاهاهاها!
و بعدش من در حالی که به حالت قبل برگشتم توسط آوریل کشته می شم.اما با آخرین توانم با تفنگ به آوریل شلیک می کنم و در حالی که همه دارن برام طلب آمرزش می کنن روحم بدین صورت: به دیار باقی سفر می کنه! چطوره؟

[b][siz

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
مـاگـل
آفلاین
خوب مثل اینکه این بینز معلوم الحال باید بیاد وسط
بابا من یه دفعه گفتم اگر میخواهیم که یک فیلم نامه ی گروهی بنویسیم باید یه مراحلی رو طی کنیم ( الان هر چی فحشه نثار من میکنید میدونم ) این مراحل تنها راه درست رسیدن به هدفمونه اول از همه سرپرست باید انتخاب بشه که این دیگه آوریله شک نکنید دوم باید یه طرح کوتاه مورد قبول باشه حالا یه طرح همین طرحه
طرح کلی فیلم :آوریل تصمیم میگیره توی شهر قزوین یه ویروسی بسازه که باعث بشه فرد ویروسی، دولا دولا راه بره و هر کسی هم که فرد دولایی را!! نمود، خودش هم نموده بشه، یعنی درواقع ویروسی بشه، بدین ترتیب شما شاهد این هستین که در مدت 1 ساعت کل جمعیت قزوین دولا دولا راه میرن
خوب این یه طرحه فعلا نباید جلوتر بریم خوب اگر همه موافق باشن همینو پله پله میریم جلو اگر هم کسی طرحی تو ذهنش داره بیاد بگه تا بتونیم بهترین رو انتخاب کنیم این اولا
ثانیا در مورد شخصیت هایی که در فیلم گنجونده میشن اینو باید رعایت کنیم که فقط اشخاصی که تو اینجا میخوان فعالیت کنن و مینویسن باید استفاده بشن و هر کسی که تو اینجا نمینویسه یا نیست رو نباید وارد کنیم توضیح مشخصه که هر کسی که فعالیت میکنه باید یه سهمی تو فیلم نامه نهایی داشته باشه تا موجب بشه که فعال تر باشه من خودم به شخصه اگر تو فیلم نامه نباشم نمیام اینجا فعالیت کنم
ثالثا ما نباید زیاد عجله کنیم نه اینکه فعالیت نکنیم بلکه باید خیلی آهسته جلو بریم تا بتونیم اشکالاتمون رو بر طرف کنیم
رابعا ما باید به قواعد حرفه ایه فیلم نامه نویسی پایبند باشیم نمیشه یه فیلم نامه بنویسیم مثل رولهائی که میزنیم البته اگر میخواهیم یه کار آبرو مندانه بدیم بیرون در این مورد بعد از اینکه طرحمون کامل شد مفصلا توضیح میدم
خامسا هر کسی که میخواد تو فیلم نامه باشه باید بیاد اینجا پست بزنه تا در طرح نهائی یه جائی داشته باشه
عربیم ته کشید شیشما این قسمت رو همینجوری برای اینکه همه دور هم باشیم زدم !
جون من هر کسی خواست فحش بده به من بیاد به خودم بگه پشتم نگه ها...........

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
مـاگـل
پیام: 536
آفلاین
عزيز من، ميخواي نظر سنجي بزارم؟
خب نظر دادن مهم نيست، مهم اينه كه بيايم فيلم رو بنويسيم! مگرنه من تا صبح برات نظر ميدم!

نقل قول:
اول از همه یه نویسنده خوب برای سرپرستی نویسندگان میخواهیم که من آوریل رو پیشنهاد میدم البته اگه قبول کنه چون اولا خوب مینویسه رابطه اش با همه خوبه و همه قبولش دارن

خب اين بشر كه خودش رو لوس ميكنه و در وحله اول قبول نميكنه! ولي دوبار ديگه بگي حله !!!
كي گفته رابطش با همه خوبه؟ من كلي باهاش مشكل دارم!

نقل قول:
یا میخوایم همین موضوع رزیدنت آوریل رو ادامه بدیم یا یه فیلم دیگه، اول اینو معلوم کنین!!

خب به نظرم اگه همين رزيدنت آوريل رو ادامه بديم بهتره!

نقل قول:
خب، ما الان شخصیت الستور رو نداریم!! یعنی شخصیت اصلی فیلم دیگه وجود نداره، چه پیشنهادی در مورد این دارین؟؟

خب اين كه نشد مشكل! ميتونم جاش برادر حميد (يا هر كس(شخص )ديگه اي) رو بزاريم!

نقل قول:
بیاین بگین کدوم موضوع برای شروع بهتره؟

خب گزينه "ب"

بيخيال نظر! اينا فقط برا اين بود كه پستم بلند شه
بياين پست بزنين و فيلم رو بنويسين!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
مـاگـل
پیام: 789
آفلاین
و باز هم لازم شد من اینجا پست بزنم به اندازه 5 متر!!

همین الان دو حالت داره : یا میخوایم همین موضوع رزیدنت آوریل رو ادامه بدیم یا یه فیلم دیگه، اول اینو معلوم کنین!!

من نمیدونم چه جوری باید بگم ولی همینجوری هرچی به ذهنم میرسه میگم :

برای رزیدنت آوریل:
طرح کلی فیلم :به دلایلی که هنوز نمیدونیم (پیشنهادا برای این دلایل خیلی زیادن، به ادامه متن مراجعه کنید) آوریل تصمیم میگیره توی شهر قزوین یه ویروسی بسازه که باعث بشه فرد ویروسی، دولا دولا راه بره و هر کسی هم که فرد دولایی را!! نمود، خودش هم نموده بشه، یعنی درواقع ویروسی بشه، بدین ترتیب شما شاهد این هستین که در مدت 1 ساعت کل جمعیت قزوین دولا دولا راه میرن .

و همونطور که گفتم تا حالا سه تا طرح واسه شروع فیلم نوشته شده، طرح من و پنی و ادی، که نوشته ادی مکمل ماله پنیه.
ولی اگه قرار بر اینه که یه نمایشنامه جدید بنویسیم، باز اون یه بحث دیگه اس!!
**برای راحتی بیشتر به پست شماره 43 مراجعه کنید!!

اگه پیشنهاد دیگه ای واسه شروع فیلم ندارین، کدوم طرح رو واسه شروع انتخاب میکنین؟
1- اول بیاین بگین کدوم موضوع برای شروع بهتره؟

دوم باید ببینیم که چرا من این ویروس رو میسازم، یعنی هدف من از این کار چی بوده و چی باعث شده من این کارو بکنم؟

1- یه اتفاقی واسه من میفته که باعث میشه از قزوین نفرت خفنی پیدا کنم در حدی که بخوام اون ویروس رو بسازم.....وقتی که میسازم یا الستور مخالف من باشه و مبارزه کنه یا اینکه اون هم با من باشه و بزنیم یه جای دیگه رو به هم بریزیم....
2- مثلا من با کریچر یا ادی یا چو یا مایکل یا دویل یا هر شخصه دیگه ای دوستم و ونا یه بلایی سرشون میاد و من باز میام ویروس رو میازم و .....
3- اصلا من توی قزوین با چند نفر دیگه که شماها باشین آشنا بشم که شماها هم بدبختی داشته باشین مثه الستور و با هم دیگه بر ضد این شهر قیام کنیم.....

پیشنهادای ادی:
1-آوريل از يه كشور خارجي اومده قزوين براي ديدن دوست قديميش الستور

2-يكي از دوستاش توي يه مغلته در قزوين كشته ميشه و آوريل از قزوين تنفر پيدا ميكنه و ويروس رو ميسازه.

3-الستور با همه مخالفت ميكنه و ميره يه گروه ديگه تشكيل ميده تا ضد ويروس رو بسازن.

4-آخرش آوريل رو ميگيرن و توي تلويزيون نشون ميدن كه الگوي بقيه شه...اين قسمت شروع شدن فيلم در حقيقت آخر فيلمه(با يكمي تغيير)كه وقتي يكي از اعضاي گروه آوريل(كه ويروس رو ساخته بودن)اينو ميبينه خودشو ميكشه...

5-...و الستور ضد ويروس رو ميسازه ولي هنوز ويروس از بين نرفته و فيلم تموم ميشه!

اینا همه چیزایی بودن که من تو همین پست 43 هم نوشته بودم، دیدم دوباره دارین در این مورد بحث میکنین، منم که نظرم عوض نشده، دوباره تقریبا همونا رو گذاشتم اینجا، نظرتون رو هم بگین دیگه!!
آوریل

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
مـاگـل
پیام: 523
آفلاین
هوم بينز درست ميگه منم با نوشتن يه نمايشنامه جديد موافقم ولي خب يه سري خواهش دارم اونم اينه كه مثله دفعات قبل اينقدر طولاني ننويسيم چون اولا كسي حسش نمياد بخونه بعدشم كمي ويرايشش در آخر سخت ميشه اگه هر كردوم از بروبچ يه كمي بنويسن و يكي بتونه اونارو با هم يه دست كنه كاره خوبي از آب درمياد .

ببخشيد پسته اظهار وجودي زدم از اين به بعد ديگه نيايد موافقت كنيد هر كي هر طرحي داره بياد اينجا ارايه بده تا درموردش بحث كنيم خوده منم يه كم دوگولمو به كار ميندازم شايد چيزي به ذهنم رسيد

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
مـاگـل
آفلاین
خوب فکر کنم بشه یه فیلم نامه گروهی خوب نوشت من دوست دارم همه ریونکلاویها بیان اینجا و یه فیلم نامه ی توپ بنویسیم اول از همه یه نویسنده خوب برای سرپرستی نویسندگان میخواهیم که من آوریل رو پیشنهاد میدم البته اگه قبول کنه چون اولا خوب مینویسه رابطه اش با همه خوبه و همه قبولش دارن فکر نکنم مخالفت کنه دوما به چنتا طرح اولیه نیاز داریم تا یکی رو که مورد قبول واقع شد شروع کنیم بنویسیم سوما همه باید همکاری کنن تا یه چیز توپ ازش دربیاد حالا بچه ها نظرتونو بگید

پیام زده شده در: ۸:۵۷ جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

جان راونکلاو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۹
از مثلث برمودا
گروه:
مـاگـل
پیام: 181
آفلاین
اطلاعاتي كه بينز عزيز داد بسيار كامل بود.من كه رسما بينز رو تاييد مي كنم.مطمئنا فيلمنامه نوسي چيزي هست كه اينقدر كامل و دقيق توضيح داد.
اگر فيلمنامه جديد و گروهي اينجا نوشته مي شه من هم با كمال ميل حاضر مي شم...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.