هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
مـاگـل
پیام: 1014
آفلاین
به به دیدم بحث در مورد گروههاست... ایول ایول...

من با حرف بلیز موافقم هر کسی از چیزی حرف میزنه که نداره، منتهی اینکه اسلیترین ها حرف نمیزنن به خاطر اینه که مخی وجود نداره پیشنهاد میکنم حداقل تنتون به یه راونی بخوره تا شاید راه بیفتین.

مدیر یا ناظر خودت این دو پست رو یکی کن :دی

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
مـاگـل
پیام: 1014
آفلاین
ایول فلور یدونه‌اییییییییییییییییییییی

آره منم میگم یه مدت سایت سوت و کوره نگو دعوا نیست...

پ.ن:

برای اینم پست زدم ... چرا شناسه هایی رو که درخواست نمیشه هم میبندین؟ حالا قبلاً کار درستی بود اما الان که جمعیت کمه که بنظرم اصلا کار درستی نیست

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
مـاگـل
پیام: 929
آفلاین
من یه مقدار پستارو خوندم دیدم دعوا نمیکنید حال نداد شوخی کردم ,کلا همیشه مخالف دعوا بودم

ولی گریفندوریا و هافلپافی ها و اسلایترین ها بالا برین,پایین بیایین

اینو بدونید فقط

Only Revan

حالا دوباره پستاتونو میخونم از اول میام باهاتون بحث میکنم

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
رز
کپی رایت در کدوم جمله؟

همین تعصبات هست که اینارو به وجود میاره

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 1473
آفلاین
سیریوس جان یه کپی رایت بای رز ی چیزی.

اصلا این بحث اصالتو بذارین کنار و به بقیه چیزا بپردازین. گریفندور ها شجاعن ، اسلیترین ها موقرن ، هافلی ها سخت کوش و ریونی ها هم باهوش.

تعصب هم نداشته باشین.

ویرایش در پس ویرایش:

من از سوسک می ترسم و اصلا نزدیکشون هم نمی شم. اینم میگم. اما یه بار یه عنکبوت رو گذاشتم بیاد رو دستم بدمش تو اتاقم گذاشتمش رو تختم ببینم چیکار میکنه، مامانم نام صد تا بیماری برام نام برد که دیگه این کارو نکردم. حالا با مقوا باهاشون بازی میکنم. عاشقشونم!

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲ ۲۰:۰۴:۲۸

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
لینی
به نظر من اصالت یه چیز ذاتیه و اکتسابی نیست. کسی که خونش دو رگه باشه اگر وزیرم بشه بازم دو رگه است، اگر رئیس جمهور هم بشه باز هم دو رگه است و هیچ وقت اصیل نمیشه. مگه اینکه بره دیالیز

ویرایش:
در ضمن عنکبوت از سوسک خیلی خیلی تمیز تره. بگو می ترسی

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲ ۱۹:۵۹:۴۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 1473
آفلاین
لینی

اول بگم که اصالت اصولا نه به سخت کوشی ربط داره ، نه به علم و نه به شجاعت.

اصالت به پدر و مادر و جد و ورجد آدم بستگی داره.

پس لطفا این موضوع رو بذارین کنار.

این از اصالت.

جمله ی هافل میگه نجابت و وقار. برای همین من باهاش موافقم. من اصلا دختری نیستم که بخوام خودمو خیلی باوقار نشون بدم. اما اگه بخوام و چند روز تمرین کنم، برم جلو آینه ادا در بیارم! و کارایی مث این میتونم با وقار تر از قبل بشم. اگه بخوام و براش تلاش کنم.

این از نجابت.

هوش هم فقط سایز مغز نیس که باو!

هوش چیزیه که مشخص شده نصف بیشترش اکتسابیه. بله اگه کسی اون قدر درجه هوشی ش پایین باشه که نتونه اسم خودشو یاد بگیره سخت کوشی فایده ای نداره. اما همین الان. کسایی هستن که فقط با خرخونی و زور ( البته توی این سایت من ندیدم!) خودشونو بالا می کشن و باهوش خطاب می شن. توی خونه درس می خونن، کتابای اضافه می خرن ، جز به جز حرفا رو یاد میگیرن.

حالا ما همه میگیم خرخون چون حسودیمون میشه خودمون این طوری نیستیم. الان اگه از من بپرسین من میگم خرخونن و من دوست ندارم. اما اگه به ته قلبم برم می بینم که درسو دوست دارم یه جورایی.

اگه شما یه کسی که هوش بالای 160 داره، یعنی میتونه جزو منسایی های بالا باشه ، بندازین توی یه اتاق از نوزادی، اون هوش بالا به هیچ دردی نمی خوره. اینم از این. منسا هم موسسه ایه که افراد باهوش رو جذب میکنه و توش ملت عضو میشن. سایتم داره. یه تست هوش، بعد افراد واقعا باهوش عضو می شن.

اما اگه یه آدمی که خیلی باهوش نیست تلاش کنه میتونه از همه جلو بزنه.

این از هوش.

حالا شجاعت.

اصلا توی کتاب اشاره ای به تواضع و فداکاری گریفی ها نشده. اینو بگم اول. فقط خیلی شجاع بودن و مهربون. به نظر من گروه خوبی نبوده اما بالاخره هر کتابی باید یه بت داشته باشه!

شجاعت. اگه شما از سوسک میترسین و نزدیکش نمیرین نگین چندشم میشه! ازش میترسین. اما اگه دوبار رفتین جلو با هزار کلنجار و بدبختی یه دم پایی زدین روش ترستون می ریزه. من قبلا از عنکبوت ها وحشت داشتم اما الان عاشقشونم و دائم دنبالشون میگردم تا باهاشون بازی کنم. البته دست نمی زنم بهشون کثیفن!

اینم از شجاعت.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 5459
آفلاین
بلیز و ایگور

در مورد حرف های گلرت:

اول از همه باید بگم که ریونیا باهوشن نه اینکه علمشون زیاد باشه! اگه علمشون زیاد بود باید سر همه کلاسا، به جا هرمیون اونا جواب همه سوالارو میدادن و در نهایت کلی امتیاز میگرفتن!

اونکه یه چیز مسلمه هرکی تلاش کنه علمش میره بالا، اما هوشو نه!

کدوم دانشمند بهره ی هوشی پایینی داشته؟ میشه یکیشونو نام ببری؟ تا اونجایی که من میدونم همه شون هوش بالایی داشتن. حالا بالا هم نه ولی به هر حال باهوش بودن. اینکه مثلا از مدرسه اخراج شده به نظرم ربطی به هوش پایینش نداشته!!!

یک آدم کندذهن با تلاش زیاد میتونه خودشو به دیگران برسونه، اما هیچ وقت معجزه نمیشه که اون شخص بشه باهوش!

هوش رو من با علم یکی نمیدونم. همه میتونن علمو بدست بیارن و مطمئنا تلاش و کوشش یکی از راهاشه! اما فرد باهوش زودتر بدست میاره.

اصالت؟ مثلا کسی که هوشش بالا باشه، از هوشش بهره میگیره و اون قدر پله ها ترقی رو طی میکنه تا مقامش بره بالا و اصالتو بدست میاره. برای مثال کسانی بودن که با هوششون به مثلا یه شاهی کمک های فراوان کرده باشن و در نتیجه یکی از درباریا و اصیلا شده باشن.

همون طور که شما میگی با تلاش میشه محبوب شد، با هوشم میشه محبوب شد! اون تلاش میکنه، یه کار مهمی میکنه و محبوب میشه، این فرد باهوشم، با هوشش یه کار مهمی میکنه و محبوب میشه!

صد در صد هوش نمیتونه همه چیو بوجود بیاره، اما وقتی مثلا بدونی با چی قراره رو به رو بشی، یا چه چیزی در انتظارته، دیگه ترسی تو وجودت نیست و با شجاعت میری جلو!

یه مثال عجیب! مثلا شرلوک هلمز، همیشه ریسک میکرد و با شجاعت جلو میرفت، چون باهوش بود و میدونست میتونه بالاخره به داد خودشم برسه! درسته که شجاعتم داشته ولی بیشتر از اون هوشش بوده که به اون اجازه این کارارو میداده!

ولی من این تجربه ای که ازش حرف میزنی رو قبول ندارم! باز هم اشاره میکنم به شرلوک هلمز! اون خیلی خیلی تلاش میکرد! حتی تو یه قسمتاش، کل کتابای موجود تو یه خونه هه رو میگرده! خب تلاش کرده واسش!

درسته آدمای باهوشی هستن که تلاش نکنن، اما آدمای باهوشی هم هستن که تلاش کنن. اتفاقا به نظر من برعکس، اونایی که هوش بالاتری دارن تلاش بیشتری میکنن. چون هر دفعه باهوششون چیز نکته ی جدیدی رو میفهمن و بیشتر مشتاق میشن!

حالا اصلا من یه چیز کلی رو بگم؟ همچنین داریم دفاع میکنیم از حرفا خودمون که انگار مثلا من که ریونم هوش خیلی بالایی دارم یا شما که هافلی بسیار بسیار زیاد پشتکار داری و اینا. حالا شاید شما همین طوری باشی، ولی من به شخصه همچنین خیلی باهوش نیستم!

ما از روی علاقه گروهارو انتخاب کردیم و داریم از علاقه مون دفاع میکنیم! پس متعصبانه برخورد نکنین.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۲ ۱۹:۰۶:۵۱

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در عمل که بخوایم تو همین سایت هم در نظر بگیریم ، هیچ کدوم از گروه ها جز اسلیترین خصوصیاتی که میگن رو ندارن !

چون این اسلیترین بود که با شجاعت ،زیرکی و باهوشی ،سخت کوشی و با اعتماد به نفس تونست قهرمان جام هاگوارتز فقط با یک نفر بشه !

یعنی یک نفر به تنهایی از اسلیترین همه گروه ها رو سوسک کرد ،دیگه فرض کن تعداد بیشتری اسلیترینی بیان ،دیگه کار شماها تمومه !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
خب خب

به نظر من جمله ی هافل از همه قشنگ تر و مفهومی تره.
جمله ی گریف هم خیلی قشنگ ولی یه کم گنگه.
جمله ی ریون هم به نظر من مفهوم نیست.

اول از همه مال هافل رو توضیح میدم.

علم که مشخصه با سخت کوشی خیلی راحت به دست میاد.
چه زیاد بودن دانشمندایی که با بهره ی هوشی خیلی پایین به درجات خیلی بالا رسیدن. و فقط با سختکوشی بوده.

طبق اصول روانشناسی غلبه بر ترس با تمرین های مشخص و تلاش بسیار، قابل دستیابیه.

نجابت و وقار هم همینطور. چه کسایی بودن که از دهات های دور افتاده( توهین نشه به کسی) به چهره های محبوب و با وقار تبدیل شدند.

جمله ی گریف رو هم که سیریوس توضیح داد و به نظر من هم کوشش بدون فداکاری باعث تفرقه خیلی درست نیست.

و اما جمله ی ریون

خداوکیلی شجاعت و اصالت چطوری با هوش و علم به دست اومده؟
اتفاقاً خیلی جاهایی که عقل سلیم ما را از یه کاری باز میداره ولی با شجاعت اون کار رو انجام می دیم.
اصالت هم که دیگه چی بگم.

در مورد سختکوشی:
اتفاقاً تجربه نشون داده افراد با هوش کمتر تلاش می کنن و با تکیه بر هوش بالای خودشون خیلی وقتا از سختکوش ها عقب می مونن.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.