هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

"خبرهای فوری جادوگران" تنها زمانی ظاهر می‌شود که وقایعی خاص در جامعه‌ی جادویی جادوگران در حال به وقوع پیوستن باشد. با ما همراه باشید تا از جدیدترین خبرها مطلع شوید.

اگر می‌خواهید از وقایعی که در جریان است جا نمانید، بهتر است هرچه زودتر در محل حادثه حضور پیدا کنید و خودی نشان دهید!

در حال دیدن این عنوان:   7 کاربر مهمان

Re: راديو گريفيندور !
پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

مگورینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
از همین نزدیکیا
گروه:
مـاگـل
پیام: 103
آفلاین
میزگرد بررسی معضلات گریف 2

با حضور:
استرجس پادمور
شایان کوییرل( یک عضو تازه وارد)

مجری:
هدویگ

- با سلام خدمت شما شنودگان محترم ... با یکی دیگر از این میزگردها! در خدمت شما هستیم ... از مهمانان عزیزمون می خوایم خودشونو معرفی کنن و بگن که برا چی اومدن این جا!
استر: من استرجس پادمور هستم ناظر همیشه در صحنه ی گریفیندور و آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستم.
شایان: من شایان کوییرل هستم یک عضو تازه وارد و به نمایندگی از تمام اعضای تازه وارد اومدم اینجا!
- خیلی ممنون از مهمانان عزیزمون! اولین سوال رو از استر می پرسیم. یه مدتیه که تالار خوابیده ... به نظر شما چرا؟
- کلاسها!
نمی خواین بیشتر توضیح بدین؟
- جوابم خیلی واضحه و گویای همه چیزه!
- به نظر شما چرا گریفیندور ورودی زیاد داره ولی بازدهیش کمه؟!
- همه ی اینا مربوط به کلاس های هاگوارتزه! ولی من یه سری برنامه دارم که پس از پایان کلاس های هاگوارتز اونا رو اجرا می کنم و به یاری مرلین نتیجه می گیریم!
نقل قول:
به هر حال ما یه سری برنامه چیدیم تا تالار رو فعال کنیم(15دی85)

- خیلی ممنون استر... خب شایان نظر تو چیه؟! تو اصلا برای چی اومدی گریفیندور؟
- خب این گروهی بود که من از وقتی با هری پاتر آشنا شدم آرزوم بوده که توش باشم!
- خب چرا فعالیت نمی کنی؟! اسم تو و خیلی از اعضای تازه وارد دیگه الان تو لیست اخطاریاست!
- خب من نمی دونم باید چه کار کنم! با خیلی از اصطلاحات آشنایی ندارم ... این جا کمتر کسی به اعضای تازه وارد اهمیت می ده ... تو تالار هفته ای شاید یک بار پست زده میشه ...
- همین جا نگه دار شایان جان! استر به نظر تو دلیلش چیه؟
- کلاس ها!
- خب شایان ادامه بده ...
- هیچی من دیگه حرفی ندارم ... فقط اینکه انگیزه ی ما برای فعالیت از دست رفته ....
- استر حرف آخر ...
- بچه ها ناک اوت شدن اسلی رو به همتون تبریک می گم ... یادتون نره تو کلاسا شرکت کنین شیطون بالاها!
- شایان حرف آخر:
- ما جای کار زیاد داریم ... تازه واردان امروز سرمایه های فردایند!!!
- خب از مهمانان عزیزمون تشکر می کنیم و همچنین از شما شنوندگان عزیز که وقت گذاشتید و تا پایان برنامه همراه ما بودین ... تشخیص بی نتیجه یا با نتیجه بودن این برنامه هم با خودتون ... تا میزگردی دیگر و برنامه ای دیگر مرلین نگهدارتون!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 514
آفلاین
سلام
نام: آبرفورث
نام خانوادگی:دامبلدور
نام کامل: آبرفورث دامبلدور
سابقه : ندارم . اگه اجاره بدهید سابقه دار میشم.
توانایی : مجری گری ، گزارشگری، صداگذاری
ایده : دعوت از اعضای گریفندور برای تعریف خاطره ، الان چی کار میکنن ، برای آینده چه برنامه ای دارن. ( فقط به صورت نماشنامه)
با ایده ی لوپین در مورد رقابت هم موافقم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
فرم درخواست برای مجری شدن

نام:ریموس
نام خانوادگی: لوپین
نام کامل: ریموس لوپین
سابقه مجریت: ندارم
توانایی: در صورتی که وقت داشته باشم گزارشات را ارائه خواهم داد
ایده:برنامه گزارشات آماده باشه و هر مجري در روز خاصي نمايشنامه بنويسه. مجريا با هم رقابت کنن و به گزارشا امتياز داده بشه. هر کس مجري يک برنامه باشه و در هر ماه بهترين برنامه مشخص بشه. یعنی هر برنامه که مجریش جمعا امتیاز بیشتری کسب کرده باشد

تصویر کوچک شده

اطلاعیه!
پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
مـاگـل
پیام: 138
آفلاین
به نام او

رادیو گریفیندور مجری می پذیرد!

در راستای هدفمند کردن رادیو گریفیندور، به دو نفر مجری خبره نیازمندیم.
سرپرست این مکان استرجس پادمور است و دو مجری دیگر جمک دستیار را خواهند داشت.
از علاقه مندان دعوت می شود تا در این طرح جدید شرکت کنند و با دادن توضیح خوب ، مختصر و کاملی در مورد خود و ایده شان در این باره ، اعلام آمادگی نمایند.

پس لطفا سریعتر بشتابید! برنامه ها و طرح های زیادی برای انسجام این تاپیک وجود دارد و تنها به دو مجری خلاق نیازمندیم!

با تشکر
رومسا

پیام زده شده در: ۸:۴۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

سرکادوگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۵ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۵ پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
مـاگـل
پیام: 32
آفلاین
پیششششششش پوففففف...کیششششش...بووووووق....

صدای نازک و اشوه گر زنانه : شما شنونده رایو گریفندور هستید، موج نیم!...همینک با ما باشید با برنامه...

به سوی آینده...

این هفته با: عضو بی نهایت فعال گریفندور، پرسی ویزلی!

مجری: سر کادوگان خفن بهمراه الاغش با نام جیمی!!!

(توضیحات: این نوشته صرفا طنزیست برای خنده...نویسنده هیچ قصدی در مسخره کردن هیچ یک از اعضای گریفندور نداشته و خواستار اتحاد کامل آنان میباشد...خواهش میکنم جدی نگیرید...)

کادوگان خفن: با سلام خدمت شنوندگان و خواندگان گرامی.. این شما و اینهم برنامه دیگری از سری برنامه های به سوی آینده! من اینجا به همراه جیمی هستم! (الاغ کادوگان)...جیمی به شنونده ها سلام کن بابا...آفرین گلم...بگو سلام...

جیمی: اعههه اعههه اعههه اعههه...(نکته کنکوری: صدای خر!!!)

کادوگان: ای موردشور ریختتو ببرن که سلام کردنم بلد نیستی...این همه حیوون تو این سایت خرابشده هست...تو باید بجون من بیفتی...یه ذره از اون جغد یاد بگیر آخه...بووووق!!!!!!!

جیمی در حالت گریه: اعههههه...اعهههههه...اعهههه...(در اینجا خر مذکور هرچی از دهنش در میاد نثار کادوگان میکنه...پس ما از ترجمه حرفاش خودداری میورزیم!-- وزارت نشر و حفظ ارزشهای مرلین کبیر-دفتر سانسور بازی!)

کادوگان: بله...میهمان ویژه امروز بازرس ویژه هاگوارتز و فرد فوق العاده فعال گریفندوری...پرسی ویزلی هست...لطفا افراد حاظر در مجلس یه صلوات مرلینی ختم کنن برای سلامتی این جوون!!!! بفرست قربونت...

همه دست اندر کاران رادیو گریفیندور: مرلین مرلین...صل الا مرلین...و بر و بچه ها و نوه ها و کس کار مرلین...

کادوگان: قبون این نفستون برم جماعت...بله همونطور که میگفتم آقای پرسی عزیز اینجا بغل دست منه...چه سعادتی...سلام پرسی جان...

هیچ جوابی نمیاد...

کادوگان: سلام عرض شد...

پرسی خشانت بار: هیسسس مگه نمیبینی دارم پونصدمین پیام شخصیمو واسه اعضای گریفندور میفرستم؟؟ مزاحم نشو آقا...

کادوگان: چه جالب...میشه انگیزه خالص و پاک و روحانی خودت رو در این امر خیری که داری انجام میدی بپرسم؟؟ شنوندگان ما خوشحال خواهند شد که بدونن...

- سرم شلوغه...بووووق...مگه نمیفهمی؟

کادوگان: بله متوجهم...(در دلش: یه بار دیگه اینجوری جواب بدی...به همین جیمی میگم یه لغت بکوفه ناک اوتت کنه!) آیا شما اینکار رو برای کمک به زلزله زدگان سونامی (!) انجام میدین؟

پرسی با لحنی خشک: نه!

- ها گرفتم...نکنه میخوای اسمت بره تو کتاب رکوردهای گینس؟؟ دیدی فهمیدم...

پرسی، خشن: یه لحظه اون گاله (نکته ادبیات: گاله در اینجا به معنای دهن!) رو هم بذار دارم کارامو میکنم ...اصلا حالا که میخوای بدونی بت میگم...

پرسی ادامه میده: به نام مرلین کبیر...اینجانب پرسی ویزلی هستم...چندی و اندی ساله از استان فلان آباد...من همیشه دوست داشته ام تا به دیگران کمک ورزم...در همین راستا ها...همین جانب مذکور تصمیم گرفتم که به شونصد و اندی گریفندوری پیام خصوصی ارسال بنمایم و در آن چگونگی فعالیت هاگوارتز رو توضیح بدم...باشد که ثواب این کار اون دنیا نصیبمون بشه...

کادوگان: هاا...چقدر زیبا...چه پیامی به همسن و سال های خودت داری؟

پرسی: من رو الگوی خودشون قرار بدن...پستهای منو همرو بخونن، تک تک...توی زندگیشون سعی کنن هی پیام شخصی بفرستن...و، همین دیگه...آها یه چیز دیگه...جوون هایی که میخوان امضای منو داشته باشن حتما تماس بگیرن و با منشی من قرار ملاقات بذارن و بیان واسشون امضا میکنیم...

کادوگان: بله واقعا قابل تحسینه... یک سوال دیگه داشتم...

پرسی: شما هم الان دیگه حرف نزن...وگرنه بهت توضیح نمیدم چطوری توی هاگوارتز فعالیت کنی..اونوقت مثل خر (!) تو گل میمونی...

جیمی با شنیدن کلمات ((خر)) و ((گل)) قاتی میکنه و...

- اعهههه اعههههه...(ترجمه: آااای نفس کششششش...)

بوووم...دنگ....شپلق...بوووووووووق...

سرکادوگان: بله همونطور که میشنوید این دوست عزیز به وسیله جیمی ناک اوت شدند و مریض ما آمادس (اشاره به سیب خنده!)...کاریهم از دست ما بر نمیاد دیگه باید رهاش کرد به امید خدا...تا برنامه بعد...

پیششششش پوففففف خیشششششششش......

(توضیحات: باز هم تکرار میکنم...نوشته های بالا تنها محض شوخی بود...تمام اعضای گریفندور قابل احترامند و جون هرکی دوست دارید جدی نگیرید!)

ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۴۵:۴۹
ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۴۷:۴۴
ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۵۲:۵۱
ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۵۴:۰۱
ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۵۶:۲۴
ویرایش شده توسط سر کادوگان کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۸:۵۸:۲۱

من فکر می کنم هرگز نبوده قلب من این گونه گرم و سرخ:
احساس می کنم در بدترین دقایق این شام مرگزای
[b]چندین هزار چشمه خ

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
مـاگـل
پیام: 390
آفلاین
دعوت به همكاري

دوستان عزيز گريفي
چرا بايد اسلي جلو بيفته؟
چرا نبايد گريف اول باشه؟
لطفا با حضور در كلاس ها گريف را به اوج قدرت برسانيد.

يك كم خبرش ميكردي اصلا شبيه خبر نيست اين ضمنا خيلي كوتاه اينو ميتونستي به عنوان يك پست عادي توي هر چه بزني ... اين پست پاك ميشه(پادمور)

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۵۵:۰۰

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۰:۲۸ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 3574
آفلاین
دينگ...زينگ...زوم......X4 ( )

با سلام

طي گزارش قبلي كه هدويگ عزيز و نوك طلامون زحمتشو كشيدن استرجس پادمور در محل استديو خوابيد و همون جا موند ...

ولي در حال حاضر خبري به دستمان رسيد كه حاكي از آنه كه استر به ستاد نقد پست ها رفته و تا هم اكنون بيرون نيومده!!!

ما همچنان منتظر هستيم كه او بيرون بياد تا صحبتي با او داشته باشيم !!!
دوربين ميچرخه و كل فضاي جلوي ستاد نقد رو نشون ميده ...كلي خبرنگار جلوي ستاد ايستاده بودن ...

كات كات!!!! كــــــــــــــــــــــــــــــــات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وايسا ببينم هوييي نويسنده !!! ما راديو هستيم نه تلويزيون !!!!!!!!!
نويسنده:

خب استر اومد بيرون بريزين سرش
جناب استر شما براي چي انقدر در ستاد بوديد ؟؟؟
_به تو چه مگه فضولي؟؟؟
خب اونكه بله فضول كه هستم ولي لطفا دليل بياريد !!!
_خب توي ستاد معمولا كار خاصي انجام نميديم به جز نقد كردن پستهاي تالار گريفيندور !!!
خب پستها چطور بود شما رو راضي كرد ؟؟
_خدا رو شكر پيشرفت همه واضحه !!!!
ضمنا نظر شما در مورد برنامه ي قبلي كه هدويگ گزارش كرده بود چي بود؟؟؟
_بايد بگم كه برنامه بسيار عالي بود ولي متاسفانه در بدترين موقع بود چون من خوابم ميومد ... اين هدويگم همش مزاحم خواب آدم ميشه توي محفل كه نميزاره بخوابيم اينجا هم هي مياد گزارش ميگيره!!!(نكته: )

هدويگ در پشت صحنه:هويييي محفليش نكن !!!

خب الان در حال حاضر تمام نقد ها به روز شد؟؟؟
_بله تمام نقد ها به روز شد !!! اميدوارم كه هميشه بتونم به روز نگهشون دارم !!!

ممنون از اينكه وقت گذاشتيد براي برنامه ي ما!!!

_من وقت نزاشتم خودتون اومديد وقت منو گرفتيد
بله ممنون خدانگهدار!!!!

مجري برنامه:گزارشگرمون داشت ضايع ميشدا

خب شنوندگان عزيز تا برنامه ي بعدي گودباي

آهان .... بيا بيو ... بيو بيو....كيو كيو .... دانگ(ماهيتابه مشنگي بود نگران نشويد )

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
مـاگـل
پیام: 791
آفلاین
میزگرد بررسی معضلات گریف

باحضور :
استرجس پادمور
رومسا

مجری : هدویگ

- سلامی به گرمی شومینه(!) خدمت شما شنوندگان گرامی و عزیز و لذیذ . امروز موضوع بحث میزگرد ما ، بررسی معضلات گریفیندور و راه چاره برای حل اونهاست . از آقای پادمور می خوام که بحث رو آغاز کنن .

استرجس : منم سلام عرض می کنم و با عرض معذرت یه خورده سرم درد می کنه رومسا جان شما بفرمایید .

رومسا : با سلام خدمت بینندگان و مجری برنامه . تالار گریفیندور مدتیه که خوابیده و ما در صددیم که با برنامه هایی که آقای پادمور خدمتتون خواهند گفت تالار رو فعال کنیم . بفرمایید آقای پادمور .

استرجس : من خوابم میاد خودتون بگید .

هدویگ : می بخشید قبل از اینکه به راه حل ها بپردازیم می شه بگید دلیل مشکلات تالار چیه ؟

رومسا : دلیل ؟ دلیل چیه ؟ خب تالار مشکل داره دیگه !

هدویگ : خب دلیل این مشکلات چیه ؟

رومسا : آهااااااان ! دلیل ؟ خب حتما یه دلیلی داره دیگه ! به هر حال ما یه سری برنامه چیدیم تا تالارو فعال کنیم .

زینگ زینگ زینگ ...

هدویگ : رادیو گریفیندور بفرمایید .

- می بخشید به آقای پادمور بگید این پست ما منتظر نقده ها . کی می خوان نقد کنن ؟

استرجس : من خوابم میاد . بی خیال نقد !

تق ...

هدویگ : خب برنامه امروز هم بی نتیجه به پایان رسید . تا میزگرد بعدی مرلین نگهدارتون .

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

مازيار پاكدامن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
مـاگـل
پیام: 202
آفلاین
ببینم کسی اینجا نقد نمی کنه؟

شنوندگان عزیز ، حد اقل شما یک نظری بدهید تا ما دلگرم شویم ، البته اگه این رادیو شنونده داشته باشه!

اخطار ... من تصميم گرفتم كه به شما اخطار ندم براي زدن پست دومتون در داخل راديو ولي شما پست سومتون رو هم زدين ... اولين قانوني كه نقض كرديد زدن سه پست پشت سر هم است دومين قانون نقض شده توسط شما زدن پست يك خطي سومين قانون هم زدن پستي بي ربط نسبت به روند تاپيك!!!!
در صورت تكرار شدن به شدت برخورد خواهد شد
ضمنا راديو هم نقد نميشود(پادمور)

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۸ ۲۱:۵۸:۳۳

بسیاری از زندگان، سزاوار مرگ هستند، همان‌گونه که بسیاری از درگذشتگان، سزاوار زندگی؛ آیا میتوان زندگی را به آنان برگرداند؟ پس برای گرفتن جان دیگران، شتاب نکنیم!

گاندالف خاکستری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

مازيار پاكدامن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
مـاگـل
پیام: 202
آفلاین
به نام او که پردیس را آفرید

برنامه ی رادیویی مشاور خانواده

موضوع این برنامه : ورود مشکل به سایت جادوگران

مجری : اسمش طولانی ، وقت ندارم بنویسم ، به برنامه ی مشاوره ای قبلیم مراجعه کنید.

میهمان برنامه : دکتر علی بشیر

مجری : با سلام خدمت شنوندگان محترم برنامه ، بحث مشاوره ای امروز رو آغاز می کنیم با این موضوع که چرا در موقع ورود به سایت این قدر مشکل وجود داره و سایت دیر بالا میاد و حتی هستن بعضی از اعضا که نتونستن وارد سایت بشن ، آقای دکتر بفرمایید:

دکتر : بله ، اعوذ و بالله من الشیطان رجیم ، یه پدری با پسرش ... این دو تا رفتن حموم ، پدره که یه کاسه آب ریخت رو پسره ، آب داغ بود پسره ، زکی ، سوخت!

م : خوب چه ربطی داشت؟!

د : ببینید ، توجه نکردید ، درسته یا نه؟ کلا ً مشکلات اینترنتی و خطا ها همه جا وجود داره ، درسته یا نه؟ توجه می کنید؟

م : خوب؟!

د : خوب نداره جانم ، شما مثل اینکه خیلی آی کیوت پایینه ! توجه می کنید؟ یا اینکه سرت به تنت زیادی کرده ، درسته یا نه؟

م : می شه یه خورده بیشتر توضیح بدین تا هم من و هم بینندگانی که آی کیو ی بالا ندارن بفهمن؟

د : بله ، چرا نشه ؟ همونطور که اگه شما منبع mp3 اصلی جمله ی آغازین من رو ببرین و جلوی چار تا کله گنده ی مملکتی بذارین ، میان ... ( سانسور ) شما رو می کَنَن ، توجه می کنید؟ اگه در مورد اشکالات سایت هم چیز زیادی بگین و پا را از گلیم دراز تر کنین ، سر و کارتون با مدیران سایت می باشد. توجه می کنید؟

م ( در حالی که شدیدا ً قضیه رو درک کرده ) : اوه ... گرفتم چی شد ! شنوندگان محترم ، فعلا ً با اجازه ، برنامه رو همین جا تموم می کنم!

ویرایش شده توسط علی بشیر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۵ ۱۶:۳۷:۲۹

بسیاری از زندگان، سزاوار مرگ هستند، همان‌گونه که بسیاری از درگذشتگان، سزاوار زندگی؛ آیا میتوان زندگی را به آنان برگرداند؟ پس برای گرفتن جان دیگران، شتاب نکنیم!

گاندالف خاکستری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.