هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون‌سازی
پیام زده شده در: ۱۸:۳۸:۲۷ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۲:۴۶ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
۱۸:۵۷:۱۷ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
گروه:
اسلیترین
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 1
آفلاین
تدریس و چالش کلاس معجون سازی (شخصیت پردازی)

- دیر کردید!

شاگردان که تازه در حال ورود به کلاس تاریک، نمور و بخار گرفته معجون سازی بودند، استاد خفاش مانندشان را بر روی سکوی کلاس دیدند که دست به سینه انتظارشان را می‌کشید.

- هنوز که کسی نیومده... چطوری دیر کردیم؟
- چطوری دیر کردیم "آقا"! ببینم گروهت چی بود؟!

اسنیپ سراسیمه، در حالی که شنل سیاهش در پشت سرش پیچ و تاب می‌خورد خودش را به شاگرد معترض رساند. دماغ عقابی اش در ده سانتی متری چشم شاگرد وحشت زده قرار گرفت. می‌توانست تک تک تار موهای استاد معجون سازی را مشاهده کند که گویی آخرین بار به جای آب با روغن شستشو شده بودند.

استاد با لحنی زمزمه وار شروع به صحبت کرد.
- می‌بینم که بدشانسی آوردی و گریفیندوری از آب در اومدی!

اسنیپ رو به جمعیت کنار ورودی کلاس کرد.
- از همه ی گروه ها بجز اسلیترینی ها که کاملاً به موقع به کلاس رسیدن ۱۰۰ امتیاز کم می‌شه. از گریفیندور بخاطر جسارت این شاگرد ۲۰۰ امتیاز کم می‌شه!

اسلیترینی ها که در میان همان جمعیت ایستاده بودند لبخند کجی به سایرین زدند و پشت نیمکت های خودشان نشستند. بقیه شاگردان که انتظار چنین برخورد تبعیض آمیزی را در همان جلسه اول کلاس معجون سازی نداشتند بدون اعتراض ولی با خشم به سمت نیمکت های خود راه افتادند.

- من گفتم به سمت نیمکت هاتون راه بیفتین؟
-
- ۱۰۰ امتیاز دیگه هم برای راه افتادن به سمت نیمکت هاتون ازتون کم می‌شه! توی کلاس من نه تنها دیر کرده‌ها نمی‌شینن بلکه می‌رن دم تخته و مثل یه فلامینگو خوب روی یک پاشون می‌ایستن.

شاگردان که نمی‌دانستند چه گناهی در زندگیشان مرتکب شدند که چنین استادی نصیبشان شده است به سمت تخته کلاس رفتند و روی یک پا ایستادند.

اسنیپ نگاه رضایتمندی به شاگردانش انداخت.
- امروز درس خیلی مهمی داشتیم که متاسفانه بعضیا با بی شخصیتی تاثیر گذار و بی نظمی تحسین برانگیزشون وقت کلاسمونو گرفتن. اما خب... هیچ اشکالی نداره. قراره تا پایان این کلاس، خوب روی شخصیتشون کار کنم!

خودش را به پاتیل معجونی که جرقه های طلایی از خود به بیرون می‌پراکند، رساند.
- معجون سازی هنری پر ظرافت و خلاقانه‌‌ست. هر معجون مثل یک موجود زنده اخلاق و شخصیت منحصر به فرد خودشو داره. برخی معجون ها قدرتمندند و برخی ضعیف. زیبا ترین لحظه توی زندگی یک معجون ساز لحظه ایه که معجونشو با مواد اولیه ای که توی یه پاتیل می‌ریزه پرورش میده و به قل قل های حاکی از شکوفاییش با غرور نگاه می‌کنه. بله من انتظار ندارم این لحظه دلنشین رو بفهمید ولی انتظار دارم حداقل خودتون از یه معجون مفید‌‌تر باشید و شخصیت قوی ای برای خودتون بسازید و کنار تخته عین فلامینگو زل نزنین بهم!

اسنیپ با بد خلقی لحنش را تند تر کرد.
- همگی برین پشت پاتیلاتون ببینم!

~~~~~~~~~~~~~~~~

نکات آموزشی: همه می‌تونن شخصیت پردازی کنن. این کاریه که هممون توی زندگیمون هر روز داریم انجام می‌دیم و توی برخوردامون با افراد مختلف براساس موقعیت، شخصیت های متنوعی بروز می‌دیم.

- نکته اول و مهمترین نکته اینه که شخصیت ایفایی رو مثل یه موجود زنده ببینید. یه موجود زنده که چه سفید باشه چه سیاه، نقطه قوت ها و ضعف های خودشو داره. درست مثل یه معجون که ممکنه فواید و مضرات مختلفی داشته باشه. پس هیچ وقت سعی نکنین یه شخصیت ایده آل بدون هیچ نقطه ضعف خلق کنین. این اشتباه رایجیه که خیلیا انجام می‌دن و مانع سوژه سازی برای خودشون می‌شن.

یه مثال می‌زنم:

فکر کنید یه کلاس تشکیل می‌شه که همه چی توش به بهترین شکل پیش می‌ره و هیچ اشتباهی رخ نمی‌ده و در نهایتم کلاس تموم می‌شه. حالا یه کلاس دیگه رو فرض کنید که تشکیل می‌شه و استادش برعکس من که خیلی استاد مهربون و دوست داشتنی هستم خیلی بد اخلاق و تبعیض گذاره... شاگرداشم مثل شماها مدام توش دست گل به آب میدن!

به نظرتون بین این دوتا کلاس کدوم سوژه های بیشتری تولید میکنن و هیجان انگیز‌‌ترن؟ از اونجایی که قطعا نظر خودم اهمیت داره و نظر شماها اصلا مهم نیست باید بگم کلاس دومی قطعا جای مانور بیشتری داره و کلی اتفاقات و خرابکاری های جالب می‌تونه توش رخ بده. پس شخصیت شما هم هر چقدر ضعف های بزرگتری داشته باشه قوی‌تر و هیجان انگیز تر می‌شه و بهتر می‌تونین ازش استفاده کنین.

- نکته دوم بر می‌گرده به استفاده از شخصیت. ممکنه شما یه شخصیت خیلی جالب هم بسازین ولی اصلا ازش توی سوژه‌های مختلف استفاده نکنین و در موردش ننویسید که به دیگران معرفی بشه تا بقیه هم بتونن ازش استفاده کنند. اینطوری بزرگترین ظلمو در حق خودتون و شخصیتتون می‌کنید چون فرصت شناخته شدن رو از خودتون می‌گیرین و خودتونو محکوم به فراموش شدن می کنید. پس در مورد خودتون بنویسید و با تیزهوشی فرصت طلب باشید و جاهایی که سوژه موقعیتی داره که شخصیتتون می‌تونه چالشی تولید کنه و به سوژه کمک کنه فرصتو به هیچ عنوان از دست ندین.

گاهی حتی لازم نیست خودتونو طوری وارد سوژه کنین که موندگار بشین. می‌تونین توی یه پست خودتونو وارد سوژه کنین و آخر پستتونم دوباره خودتونو ازش خارج کنین. اینطوری همزمان هم شخصیتتونو به بقیه معرفی می‌کنید و هم مهارتتونو توی رول نویسی نشون می‌دین.

- نکته سوم در مورد افرادیه که از اونور بوم میفتن. انقدر شخصیتشونو توی همه‌ی سوژه ها به زور وارد می‌کنن که باعث گره خوردن سوژه ها می‌شن. این به زور وارد کردن هم باعث زدن توی ذوق بقیه می‌شه و ممکنه تمایلشونو برای استفاده از شخصیت شما تو نوشته‌هاشون از بین ببره. پس واسه خاطر رضای مرلینم شده عین فلامینگو دم تخته، مرغتون یه پا نداشته باشه و منعطف باشین! دنبال موقعیت های خلاقانه بگردین و بهتریناشونو انتخاب کنید... نه اینکه چون بهتون گفته شده خودتونو بندازین توی سوژه برین هر سوژه ای که دیدین خودتونو پرت کنین وسطش!

- نکته چهارم، ویژگی های ساده و کلی بهتر از ویژگی های جزئی هستن. اینکه شما یه معجون مسهل دستتون باشه و دائم به همه تعارفش کنید شاید اوایل جالب باشه ولی بعد یه مدت خسته کننده می‌شه اما ممکنه شما یه ویژگی کلی مثل علاقه به تنهایی یا خالی بندی و بزرگ کردن اتفاقات یا علاقه به غیبت کردن داشته باشین که توی خیلی از موقعیت ها به کارتون بیاد و خودش کلی سوژه های جزئی جدید بهتون بده. پس ویژگی‌تونو هوشمندانه انتخاب کنید و موقع انتخابش تعداد موقعیت های جزئی ای که در آینده براتون ایجاد می‌کنه رو بررسی کنید.

چالش های کلاس:

چالش اول: اوهو! حالا چون پشت پاتیلاتون وایسادین فکر کردین معجون ساز شدین؟ وقتی یه معجون تقویت کننده درست کردین و وادارتون کردم که لاجرعه سرش بکشید و فهمیدین که تبدیل به معجون تشدید کننده بزرگترین ضعفتون شده می‌بینمتون! امیدوارم این ضعف بزرگ به اندازه قیافه‌تون برام کسل کننده نباشه و باعث هیجانم بشه!

طی یه رول این ضعف بزرگ رو برام به نمایش بذارین و منو با شخصیتتون آشنا کنین.

چالش دوم: فکر کردین معجون سازی به همین سادگیه که نمک و فلفل بریزین تو پاتیل و یه وردم بزنین تنگش یه بطری پرت شه بیرون؟ خیال کردین! بیشتر وقتا یه معجون ساز خوب لازمه که بره و دنبال مواد اولیه معجونش بگرده. برای پیدا کردنش وارد سوژه های ادامه دار بشه و یه سرکی توی اون سوژه بکشه و بعدم بدون آسیب زدن به روندش دوباره همه چیو به شکل قبل ورودش برگردونه و بیاد بیرون.

تاکید می‌کنم! بعد خروجتون نباید روند سوژه تغییری کرده باشه. شما فقط توی سوژه وارد می‌شین تا یه سر و گوشی آب بدین و موظفین آخر پستتون سوژه رو مثل پست قبل از خودتون تحویلم بدین. بعد از اتمام کارتون لینک رولی که نوشتین رو برام توی همین کلاس بفرستین (آموزش لینک کردن پست ها) تا ببینم چه معجونی برام پختین!

پاسخ به: كلاس معجون‌سازی
پیام زده شده در: ۱:۱۰:۲۹ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

مرگخواران

سیلوی کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲:۰۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
۰:۵۴:۵۴ شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
از آشیونه کلاغا
گروه:
جـادوگـر
گردانندگان سایت
مترجم
جادوآموخته هاگوارتز
شـاغـل
مرگخوار
پیام: 28
آفلاین
شرح امتیازات کلاس معجون سازی

بردلی: 3

طبلشو! واه واه!

روندا: 6

نقل قول:
یایید تا با مدیر جدید ( شَما ) آینده ی بهتری برای مدرسه ی خود بسازیم!

شما؟ من عزیزم، من!

جینی: 5

بی‌بهداشتی های امیدوار کننده ای میبینم!

ساکورا: 5

نقل قول:
توپ تانک فشفشه مدیر باید عوض شه!

شد.

گابریل: 10

نقل قول:
یعنی وقتی کار پخت و پزتون توی معجون تموم شه شاهد چی خواهیم بود

شاهد کلاغ گابریل! میبینی؟ عجایب روزگاره دیگه...

تلما:7

نقل قول:
آلوچه/گوجه سبز رو برمیدارم و کاملا له‌ش میکنیم و میریزیم توی معجون.

توصیه میکنم حرمت میوه ها رو نگه دارید تا روح مروپ شبونه تسخیرتون نکرده.

جعفر:10

نقل قول:
میریم سر سه راه هاگزمید‌آباد، شماره میدیم دست مردم، میگیم جنس جدید جعفر ساقی، با گیرایی هیولا

دروغ و کلاه‌برداری تکنیک بسیار مثبتیه جعفر احسنت! ادامه بده همین فرمون رو.

تصویر کوچک شده

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۲۳:۵۲:۰۲ جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۵:۰۱:۵۰
از وسط دشت
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
هافلپاف
محفل ققنوس
شـاغـل
پیام: 124
آفلاین
یک. با استفاده از حال بهم‌زن‌ترین و کثیف‌ترین و متعفن‌ترین و کلاً آشغال‌ترین ترکیباتی که ذهنتون میتونه بهشون فکر کنه، نسخه‌ی جدیدی از «معجون شیراز» رو ابداع کنید و دقیقاً توضیح بدین چطوری میخواین با این چرندیات و چنین فرمول تباهی، طعم خوشمزه حقیقی رو به این معجون اضافه کنید؟ خلاق اما بسیار مودب باشید. اصول PG-13 فراموش نشه و اصلا هم سعی نکنید با توضیحات کلیشه‌ای منو تسترال کنید. من از این تسترال‌تر نمیشم! (5 امتیاز)

معجون شیراز جدید: مبدع جعفر!

خب خانمای محترم تو خونه، مواد لازم جهت ساخت معجون شیراز! یه انگور ناب سرخ و دونه یاقوتی رو برمی‌دارید. دقت کنید حتما ناب سرخ و دونه یاقوتی باشه. بعد میدید یه گوسفند تناول کنه و وقتی تبدیل به گلوله های توپی سیاه قلقلی شد، بریزینش توی پاتیل!

ماده بعد، جوراب همسرتون که توی اولین روز مرد اولین سال ازدواجتون بهش هدیه دادین رو آماده کنید و توی پاتیل بندازین. دقت کنین که چندین شرط داره. اول اینکه شما نباید کمتر از 120 سال از ازدواجتون گذشته باشه. دوم شوهرتون باید تموم مدت جوراب پاش باشه و هرروز بره بیرون و با کفشای سیاه قیصری دور تا دور شهر بچرخه!

ماده سوم، یدونه ازین مسواک بزرگا هست گوشه توالت، برمیدارین و باهاش یدور توالت رو تمیز میکنین. بعد میزارین یه ماه که گذشت، دوباره با همون مسواک بزرگه که از دفعه بعد نشستینش و کصافط ازش میباره، یه دور دیگه توالت رو تمیز میکنین. دقت کنین توی این نظافت نباید اصلا و ابدا از آب استفاده بشه. بعدش که تموم شد، مسواک رو میندازین دور و سنگ توالت رو میکنین و به پاتیل اضافه میکنین! چیه؟ فکر کردین میخوام بگم مسواکو بندازین؟ وزارت بهداشت ایز اَ جوک تو یو؟!

و ماده آخر. حسنی رو یادتونه؟ حسنی نگو بلا بگو. تنبل تنبلا بگو. موی بلند، روی سیاه، ناخن دراز، واه و واه و واه! به‌به! همه هم چه با دقت و منظم تکرار میکنن! سایت نیست که. مهد کودکه! آقا شما الان باید چهارراه ببندی! با اون صدای زمختت اومدی تکرار میکنی، اشک هم میریزی؟ نچ نچ نچ. بگذریم. حسنی رو، با شرط اینکه فرزند همون ازدواجی باشه که کمتر از 120 سال سن نداره، و 40 سال زودتر به دنیا اومده باشه! چجوری میشه؟ اینجا جادوگرانه! اینجا میشه! یا شایدم بز! نر و ماده‌شو از کجا تشخیص بدم؟ وسط دعوا نرخ تعیین میکنی؟

میگفتم حسنی رو که از همون بدو تولدش حموم نرفته، درواقع 160 سال، میفرستی تو پاتیل حموم کنه و موهاش و ناخنای دست و پاش رو توی همون پاتیل بگیره و به مواد اضافه کنه. حسنی که همین 160 سال توالت نرفته رو هم بهش میگی که... هیچی... ولش کن!

آقا معجون شیراز جدید ما آماده‌اس! یه مادر رو هم میاریم که با مهر مادرانه‌اش، همیشه گندای مارو جمع میکنه و ماست‌مالی میکنه، با یه سطل ماست بیاد و معجون جدید مارو هم بزنه و ماست‌مالی کنه. مطمئنم همچین چیز کصافطی رو بدیم به دستای عزیز یه مادر، خوشبختی و خوشمزگی رو با عشق و مهرش به ما تحویل میده.

دو. استراتژی قیف و زور مورد تایید نیست! توضیح بدین که چطور همکلاسی یا دوستان‌تون رو راضی می‌کنید تا این معجون به اصطلاح شیرازی که با این ترکیبات ناپسند ابداع کردین رو امتحان کنن؟ استراتژی متمدنانه شما برای قانع کردن اونها چیه؟ توضیح بدین. (5 امتیاز)

میریم سر سه راه هاگزمید‌آباد، شماره میدیم دست مردم، میگیم جنس جدید جعفر ساقی، با گیرایی هیولا، به جا کره، مسکه و روغن محلی گوسفندی اصل ریخته شده توش! نه تنها میبرن، با چیپس و ماست میخورن، بلکه پولم میدن! خودش یه کاسبیه! بعد میگن چرا جوونا مملکت شغل سالم و کار درست و حسابی ندارن؟ اینهمه کار سالم. باید مغزت اقتصادی باشه!

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵ ۰:۰۸:۵۴

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

در آغوش روشنایی پروفسور!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳:۰۰ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

روندا فلدبری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۵ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۳۵:۱۰
از دنیا وارونه
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
پیام: 186
آفلاین
معجون ساختم واسه ی برگردوندن مدیر! حس می کنم یکم خرابه ولی کار می کنه!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹:۴۹ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، مرگخواران

تلما هلمز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ جمعه ۱۴ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۴۹:۴۹
از من دور شو! تو خیلی مشکوکی!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
گریفیندور
مرگخوار
پیام: 171
آفلاین
سلام بر معجون سازان قرن!

نقل قول:
یک. با استفاده از حال بهم‌زن‌ترین و کثیف‌ترین و متعفن‌ترین و کلاً آشغال‌ترین ترکیباتی که ذهنتون میتونه بهشون فکر کنه، نسخه‌ی جدیدی از «معجون شیراز» رو ابداع کنید و دقیقاً توضیح بدین چطوری میخواین با این چرندیات و چنین فرمول تباهی، طعم خوشمزه حقیقی رو به این معجون اضافه کنید؟ خلاق اما بسیار مودب باشید. اصول PG-13 فراموش نشه و اصلا هم سعی نکنید با توضیحات کلیشه‌ای منو تسترال کنید. من از این تسترال‌تر نمیشم! 

اول از همه، تعدادی دندون خر رو داخل یه پاتیل آب‌دهن سگ می جوشونیم. بعد که قشنگ مغز پخت شد، یکم اشغال بینی سبز رنگ و چسبناک اژدها رو بهش اضافه میکنیم و میذاریم روی حرارت.
قشنگ که قل‌قل کرد، علفی که یه بز کوهی چند بار نشخوارش کرده رو بهش اضافه میکنیم. آخرش هم موی سر یه ماگل طاس که کلا سه‌چهارتا تار مو داره رو میریزیم داخلش و میذاریم چند دقیقه حرارت بهش بخوره.
بعد که قشنگ همه چی با هم قاطی شد، آلوچه/گوجه سبز رو برمیدارم و کاملا له‌ش میکنیم و میریزیم توی معجون.
معجون تغییر رنگ میده و به سبز آلوچه ای(!) تغییر پیدا میکنه.

نقل قول:
دو. استراتژی قیف و زور مورد تایید نیست! توضیح بدین که چطور همکلاسی یا دوستان‌تون رو راضی می‌کنید تا این معجون به اصطلاح شیرازی که با این ترکیبات ناپسند ابداع کردین رو امتحان کنن؟ استراتژی متمدنانه شما برای قانع کردن اونها چیه؟ توضیح بدین. 

مطمئنین زور نمیشه؟
بستگی داره که اون طرف چه چیزی دوست داره. مثلا اگه قرار بود به آستریکس معجون رو بخورونم در ازاش به اون قول خون دادن رو میدادم. یا مثلا اسکورپیوس در ازای پول حاضره معجون رو بخوره.
البته همیشه انتخاب های راحت تری هم وجود دارن. مثلا به راحتی میشه اون معجون رو به کوین خوروند!

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

از من و روباهم دور شو! من بهت شک دارم!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹:۵۸ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

روندا فلدبری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دنیا وارونه
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
آفلاین
تا حق رو پس نگیریم آروم نمی شینیم!

در دروازه میگن دیگ و پلو حسن مدیریت رو ول کن برو!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴:۱۳ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۰:۰۲ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۴۸:۲۸
از اعماق خیالات
گروه:
جـادوگـر
مرگخوار
محفل ققنوس
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
ریونکلاو
گردانندگان سایت
پیام: 188
آفلاین
پروفسور پروفسور! من شما رو با پرتاب کردن تو معجون رنگین‌کمونیم که اتفاقا خوشمزه هم هست به چالش کشیدم. یعنی وقتی کار پخت و پزتون توی معجون تموم شه شاهد چی خواهیم بود؟

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱ ۲۳:۲۴:۱۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱:۴۲ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

ساکورا آکاجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰:۵۲ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۰۶:۲۷
گروه:
گریفیندور
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 128
آفلاین
معجون هاتون بالا جادو آموزهای عزیز تایم تمومه.
لجن هاتون رو بیارید یکم سم سیانور قاتیش کنیم که یه سم ماگلیه و همه بخوریمیش بریم اون دنیا^^

تصویر کوچک شده

It's all game...want this or not you are player. soo let's play!wwwwww

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹:۰۳ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

ساکورا آکاجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰:۵۲ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۰۶:۲۷
گروه:
گریفیندور
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 128
آفلاین
مدیر به این باحالی
روندا آخه حال داری؟

تصویر کوچک شده

It's all game...want this or not you are player. soo let's play!wwwwww

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹:۴۰ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

روندا فلدبری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دنیا وارونه
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
آفلاین
توپ تانک فشفشه مدیر باید عوض شه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.