هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: یاران لرد سیاه به او می‌پیوندند (درخواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱:۳۱ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

یوریکا هاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۱:۴۱ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۸:۵۰
از وسط طرح های نیمه کاره
گروه:
جـادوگـر
جادوآموز سال‌بالایی
اسلیترین
پیام: 35
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
والا ما 14-15 سال پیش که از دیار گودزیلا اومدیم لندن از جلوی یه سری خونه رد شدیم که پلاک 12ش گم شده بود، بعدا بابام گفت یه سریا اونجا بر علیه جادوی سیاه فعالیت میکنن. به جز این سابقه نداشتم جون شما! پاک پاکم!

2- مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟
لرد سیاه تونستن تاریکی رو در وجود خودشون کشف کنن و بدون اینکه با واقعیت وجودشون بجنگن استعدادشون رو پرورش بدن و به بالاترین نقاط در جادوی سیاه برسن! دامبلدور چی اون وقت؟ انقدر با سیاهی مبارزه کرد که دچار از خودباختگی فرهنگی شد!

3- مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟

طراحی بهترین یونیفرم ها و رداهای مخصوص برای مبارزه با سفیدی که صرفه جویی گالیون بشه بودجه رو صرف کارهای مفید تر کنیم.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
مالی ویزلی:کاپشن پفی

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
من شنیدم چند سال پیش به یه انبار پیاز دور و بر شهر دستبرد زدن، به نظرتون کار خودشون نیست؟

6_ بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟
تو چله تابستون پالتو و شال گردن بدیم بپوشن! از درون آب پز میشن فرصت توطئه پیدا نمیکنن.

7_ در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟
برای پرنسس نجینی کلی پیراهن و لباس قشنگ دوختم، پرنسس لرد سیاه باید خوش پوش ترین مار دنیا باشن:]

8 _ به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟
فدایشان شوم لرد سیاه خیلی به روزن، الان اتفاقا خیلی هم مد شده. مردم میرن پول میدن برای شبیه لرد شدن، هرکسی مثل لرد سیاه نچرال بیوتی نداره!

9_ يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
میشه بافتشون و به عنوان پشم توی کاپشن استفاده کرد، البته از این کاپشن زپرتیا:>

بیام تو؟ قول میدم بچه ی خوبی باشم

فرزندم، یوریکا!

اینکه از کنار اون مکان منحوس و شوم هم گذر کردی، می تونه خط قرمزی باشه برای ورود به زیر سایه لرد سیاه. ولی خب حالا یه چند سالی گذشته، ازش چشم پوشی می کنیم. در ضمن، مخارج لباس و تیپ و به روز بودن مرگخوار ها، ضربه های اساسی ای به خزانه خانه ریدل ها زده؛ ما به شدت دنبال فردی دست به جیب هستیم که از مد روز درک داشته باشه و با هزینه شخصی، لباس و مدل پوشش مرگخوارهامون رو به روز تر از این هم بکنه. مطمئنا در این راه خود اون فرد هم بسیار یاد خواهد گرفت و این هدیه ما به ایشون هستش.

اما در مورد عضویتت توی گروه مرگخوار ها، ما تلاشت برای پیدا کردن یه شخصیت برای یوریکا رو دیدیم و پست هایی هم که اخیرا نوشته بودی رو مطالعه کردیم. مطمئنا انگیزه و پشتکار خوبی برای پیشرفت خودت داری، ولی هنوز به اون مرحله ی دلخواه ما برای ورود به زیر سایه ارباب نرسیدی. اما نگران نباش. اگه این پشتکاری که داری رو ادامه بدی، به زودی تو رو هم در کنار خودمون خواهیم دید.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱ ۳:۱۲:۳۹

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

I was tame, I was gentle 'til the circus life made me mean
"Don't you worry, folks, we took out all her teeth"
Who's afraid of little old me?
Well, you should be

'Cause I'm a real tough kid
I can handle my shit
They said, "Babe, you gotta fake it 'til you make it" and I did
Lights, camera and smile
Even when you wanna die

پاسخ به: یاران لرد سیاه به او مي پیوندند (درخواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۶:۳۲:۴۶ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

اسکارلت لیشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۰۲:۲۱
از میان ورق های کتاب
گروه:
اسلیترین
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
مرگخوار
پیام: 56
آفلاین
درود.
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
مرلین شاهده من که سابقه عضويت جایی نداشتم، ولی اون "زبان خوش" اونجا تهدیدآمیز به نظر میاد، گواهی عدم سوءپیشینه نیازه؟

اصلا باید دید شباهتی هم داشتن آیا؟ به طور کامل و از همه جهات متفاوت‌اند. هرچقدر لردمون توانا و دانا بود، دامبلدور صرفا یه بچه مدرسه‌ای رو مینداخت جلو.

دستکاری روانی جماعت محفلی و تحت آزار روحی قرار دادنشون! اصلا هم بخاطر یخچالتون نیست.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
سوروس اسنیپ: دو که چه عرض کنم! ده دوازده قطبی! جبهه ای نبود این شخص امتحان نکرده باشه. بیست جلسه روان‌درمانی نیاز داشت.

این جماعت سیر که نمیشن، با وصل بودن‌ به وزارتخونه و تهیه سوپ پیاز تهش زنده می‌مونن.

طی شکنجه روحی قرارشون بدیم و کلی کیف کنیم! خودشون خودشونو دستی دستی نابود می‌کنن.

من کلا از حیوانات جادویی خوشم میاد. گونه های مار چه بهتر. خوش می‌گذرونیم.

آیا پرسیدن سوالات شخصی کار خوبیست؟ ایشون صلاح دیدن و به کسی مربوط نیست.

9_ يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
میشه ازش طناب درست کرد و از این روش هم کسب درآمد کرد. یه گالیون بیشتر بهتر!

بیام تو؟

آه... فرزندم... اسکارلت

از پاسخت به سوالات بسیار خوشحال شدیم. البته که ما اینجا گواهی می خوایم، ولی گواهی سوء پیشینه، نه عدم سوء پیشینه!

نوشته هات رو بررسی کردیم. سطح نوشته هات از کیفیت مناسبی برخوردار بودند و تو این مدت تونستی با عمومیت سایت و داستان های شخصیت های ایفا، ارتباط خوبی برقرار کنی و از سوژه هاشون به خوبی استفاده کنی. این نکته خوبی برای توئه. اما مهم ترین نکته ای که در موردت توجهم رو به خودش جلب می کنه، اینه که خب... این اسکارلت لیشام کیه؟ چرا ما هیچ نشونه ای ازش توی رول های بقیه اعضا نمی بینیم؟ چرا هنوز آنچنان که باید، شناخته شده نیست با اینکه تعداد رول و نحوه فعالیت مناسبی داری.
تاییدت می کنم به این شرط که فعالیتت در جهت شناخت بیشتر اسکارلت و سوژه های مرتبط بهش رو افزایش بدی و ما وقتی میخوایم در سوژه ای از یکی از اعضا استفاده کنیم، حتما اسم اسکارلت هم پس زمینه ذهنمون باشه.

تایید شد!

بیا تو!

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۹ ۱۸:۱۲:۲۰

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱:۵۱ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

هرماینی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۰:۳۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۲:۴۷
از نمره هام براتون گفتم!؟
گروه:
جـادوگـر
جادوآموز سال‌پایینی
گریفیندور
پیام: 15
آفلاین
سلام. یه سوال داشتم. چجوری می‌تونم هم مرگخوار باشم و هم محفلی؟ اصلا برای نقش هرماینی گرنجر میشه مرگخوار شد!؟

سلام هرماینی.

همونطور که خودت حدس زدی نقشایی که توی کتاب مستقیما اشاره شده محفلین امکان مرگخوار شدن ندارن.

اما از این نکته اساسی که بگذریم، یک اصل کلی برای عضویت توی هر جبهه‌ای وجود داره و اونم همراه شدن با سطح اعضای اون جبهه هست. برای اینکار پیشنهاد می‌کنم شروع کنی به بیشتر نوشتن توی ایفا و نقد گرفتن برای نوشته‌هات. اینطوری پستت از دید افراد با تجربه بررسی میشه و می‌تونی اشکالاتتو پیدا کنی و توی نویسندگی پیشرفت کنی.

حتما این بین روی ایفای نقش شخصیت هرماینی هم کار کن و سعی کن جا بندازیش.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۸ ۲۳:۴۶:۰۵

𝙨𝙢𝙞𝙡𝙚! 𝙘𝙖𝙪𝙨𝙚 𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙟𝙪𝙨𝙩 𝙖....𝓢𝓽𝓪𝓰𝓮

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰:۴۵ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

مرگخواران

سیلوی کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲:۰۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۳:۰۳:۴۲
از آشیونه کلاغا
گروه:
جـادوگـر
گردانندگان سایت
مترجم
جادوآموخته هاگوارتز
شـاغـل
مرگخوار
پیام: 28
آفلاین
من که نه ولی این دختره که ازش کلاه‌گیس جدیدم رو خریدم مرگخوار بود. خدا بیامرزتش...

تفاوت که زیاده... مهم ترینش ولی اینه که دامبلدور سفیده ولی لرد سیاه، سیاهن! (اهم اهم.... منم سیاهم. )

تاسیس کارخانه برای تولید پنیر های سیاه! و حتی مهم تر از اون ترویج استفاده از کلاه گیس های خوشگل و جواهرات براق!

هری پاتر: سفید! (شاید فکر کنید این که چیز بدی نیست ولی هست! سفیدی خیلی بده. سیاهی خوبه! )

از راه های غیر معمول!

حمله دسته جمعی با دسته‌ی کلاغ های خوشگل.

لای پر قو که دروغه... ولی لای پر کلاغ بزرگش می‎‌کنم.

اتفاق؟ کدوم اتفاق؟ منم از دماغم دو تا سوراخ مونده خیلی هم راضی ام!

استفاده از الیاف ریشش برای ساختن آشیونه های محکم و ضد زلزله.

اگه در رو باز نمی‌کنید اطلاع بدید من پر بزنم از پنجره بیام تو برای مرگخوارای خوشگل کنسرت رایگان بذارم...

______

به نام عزیز مامان، پیامبر تاریک و مامان القدس!

مامان یه قالب پنیر روی میز صبحونه نداشت؟

خیلی صدای خوبی داره میخواد کنسرت غار غارم بذاره! الان راهشم ندم میره دوستاشم جمع می‌کنه صبح جمعه میان کنسرت میذارن برای مامان!

به هر حال مامان آینده نگره و به نظرش لشکر کلاغ سیاها برای ارتش تاریکی بسیار پسندیده و قدرتمندن.

پس خوش اومدی سیلوی مامان.

تایید شد.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۸ ۲۳:۱۰:۲۳

تصویر کوچک شده

پاسخ به: یاران لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن).
پیام زده شده در: ۱۳:۴۱:۰۵ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۱:۱۳ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۱:۰۴:۱۹
از عمارت ریدل ها
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
پیام: 32
آفلاین
۱- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
بودم...نبودم؟ بودم الان نیستم ؟ خواهم بود؟

لرد بابا مثل خودم زیبا و با ابهته مگه کتاب جرات داره غیر اینو بگه؟ دامبلدور نامی هم میشناسم پر ریش و پشم و فرسوده. به پای پسر نجیبمون نمیرسه موافق نیستین؟

۳- مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
برگشتن به خونمون. خانوم بچه ها گذاشتنم دم در شاید مرگخوار شم راهم بدن.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها (یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

دامبلدور: پشمک غیر خوراکی.

علف ملف میخورن؟

6- بهترين راه نابود کردن يک محفلی چيست؟
ایموشنال دمیج.

۷- در صورت عضويت چه رفتاری با نجينی خواهيد داشت؟
همینکه بهش بگین منو نخوره کافیه قول میدم زیاد نزدیکش نشم که اصلا رفتاری بخوام بکنم.

8- به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟
دو روز دست مادرش سپردم رفتیم با رفقا سفر برگشتیم دیدیم بچمونو زده ریخته از نو ساخته.

9- يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

آتیش بازی آخر سال. میشه ریششو کز بدیم دور هم بخندیم. تفریح سالمیه‌.

به نام عزیز مامان، پیامبر تاریک و مامان القدس!

خانم بچه ها گذاشتنت دم در یا خودت رفتی پی سیسیلیای بی ریختت درو پشتت بستیم؟
در مورد ۸ هم...گیلاس مامان خیلیم برازنده و پر ابهت شده. انقدر به پسر تک دانه مون حسادت نورز شوهر مامان!

به هر حال مامان اعتقاد داره زن و شوهر نباید جلو غریبه ها کتک کاری صحبت کنن. بیا داخل خونه صحبت کنیم شوهر دلبند مامان!

تایید شد.

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۱ ۱۳:۴۹:۳۳
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۱ ۱۵:۲۰:۰۲

S.O.S

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰:۰۷ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو، مرگخواران

هیزل استیکنی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۹ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۱۴:۳۳
گروه:
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
مرگخوار
پیام: 102
آفلاین
هیزل در تاریخ هجده دسامبر هزار و نهصد و هشتاد و یک در خانواده ای اصیل زاده و معتقد به اهمیت اصالت بدنیا آمد. خواهر بزرگتر او لونا استیکنی یک اسلایترینی و یک مرگخوار وفادار به اربابش بود و این باعث شد که از همان کودکی آوازه ارتش بزرگ تاریکی و لرد سیاه به گوشش بخورد.او از همان کودکی آرزو داشت که یک مرگخوار بی نظیر بشود و تا آخر عمر به اربابش وفادار بماند. این آرزو وقتی شدت گرفت که خواهر بزرگش توسط اعضای محفل ققنوس برای گرفتن اطلاعات بسیار شکنجه شد تا جایی که او به بیماری سختی دچار شد و از دنیا رفت. در آن زمان هیزل تنها پنج سال داشت.
اکنون بیست سال از آن زمان گذشته و هیزل کارمند وزارت سحر جادو است و هنز همان رویای قدیمی را در سر می پروراند. روزی یکی از دوستان هیزل در وزارت به نام ایزابل او را به مهمانی چای دعوت می کند.

- شنیدم دوست داری مرگخوار شی. خوب چرا درخواست نمی دی؟

ایزابل لیوان چایی را روی میز می گذارد.

-خود من هم یک مرگخوارم. میتونم به ارباب بگم که پتانسیل بالایی داری و...

هیزل حرف ایزابل را قطع می کند

-خیلی ممنون. منتظرم اول شرایطش جور شه و بعد درخواست بدم.
-شرایطش جور شه؟ چه شرایطی؟
-متاسفانه این یک مضوع خصوصیه و به تو ربطی نداره ایزا.

هیزل چایی اش را روی میز می گذارد و بلند می شود.

-از دیدارت خوشحال شدم ایزابل. فردا توی وزارت میبینمت.

هیزل به سمت در خروجی می رود.

-هیزل وایسا! می دونم درخواست دادی و رد شدی!

هیزل ناخودآگاه می ایستد. اشک از چشمانش سرازیر می شود. حرف ایزابل درست بود. او تاکنون دوبار درخواست داده و رد شده بود. ایزابل به سمت او می دود.

-می دونم ناراحتی و می ترسی دوباره درخواست بدی و رد شی اما شجاع باش هیزل. شجاع باش! من خودم چندین بار درخواست دادم. تو میتونی هیزل! تو واقعا پتانسیلش رو داری.
-ممنون ایزا.

سپس از در خارج می شود.

همان شب-خانه هیزل

حدود یک ماه بود روی نامه درخواست کارکرده بود و آن را به طور کامل نوشته بود ولی از ارسالش میترسید. نفسی عمیق کشید و به حرف های امروز ایزابل فکر کرد. تصمیمش را گرفت. او میخواست درخواست را بفرستد. قبل از این نامه را درون پاکت بگذارد و با جغدش سوزی ارسال کند باری نامه را مرور کرد:

"1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

مامان جان محفل که اصلا! مرگخواران رو دوست دارم اگه قبول کنین!

ارباب و و مدیر مدرسه رو مقایسه کنم؟ از من نخواید! مادر ارباب جان! شما که خودتون میدونین پسرتون چه گل پسری هست! چرا من باید پسرگلتون رو با اون مدیر مدرسه مقایسه کنم؟

خدمت به ارباب!
نشان دادن موقعیت ما اصیل زاده ها!
انتقام گرفتن از محفل بابت شکنجه خواهرم
رسیدن به آرزوی دیرینه خویش
کمک به مامان برای شکست مرلین

هری پاتر: کله زخمی
تام ریدل: خیانت کننده به مامان

مامان ارباب! دامبلدور کل درامد خودش و اعضا محفل رو بده هم موفق به اینکار نمیشه!

محفلی هارو همه جوره میشه نابود کرد.هرکاریشون کنی نابود میشن. ولی راحت ترینشون "آواداکداورا" ست.

اول لطفا بانو نجینی را درست صدا کنین! نجینی خالی اشتباهه! بانو نجینی! پرنسس نجینی! البته مطمئن هستم مامان مروپ اینو ننوشته. به هر حال هر کی نوشته کار اشتباهی کرده! بانو نجینی مثل ارباب برای ما عزیزن! به ایشون احترام میزاریم!

ما درکار ارباب عزیز دخالت نمی کنیم و به تصمیم هایایشان احترام میگذاریم.

مامان جان استفاده بهینه ای نداره! کلا همه اش از بیخ و بن ضرره!
من که فایده ای نمی بینم! که شما دیدین ما هم خبر کنین لطفا!"

پس از چند ویرایش نامه را درون پاکت گذاشت. دستانش می لزرید. نفسی عمیق کشید و به سمت لانه جغد انبارش سوزی رفت.

-سوزی! لطفا این نامه رو به خانه ریدل ببر.

نامه را به سوزی داد و شاهد دور شدن او شد. نامه درخواست او داشت به نزد لرد سیاه می رفت و حال باید می دید در بار سوم درخواست می تواند به آرزوی قدیمی اش برسد یا نه.

سلام

حقیقتا حس میکنم هنوز جای پیشرفت داری ولی این پیگیری و علاقه ت به جذب در جبهه تاریکی خیلی تحت تاثیرم قرار داد. ازت انتظار دارم همچنان تلاش کنی و خودتو به سطح گروه برسونی. حتما بیشتر بنویس و نقد بخواه. چه توی پیام شخصی چه وقتی تاپیک نقدمون بازگشایی شد.

امیدوارم مامانو ناامید نکنی. به خونه خوش اومدی هیزل مامان.

تایید شد.

ویرایش شده توسط هیزل استیکنی در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۷ ۱۵:۱۸:۲۹
ویرایش شده توسط هیزل استیکنی در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۷ ۱۵:۲۰:۳۲
ویرایش شده توسط هیزل استیکنی در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۷ ۱۶:۲۸:۴۹
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۸ ۲۰:۴۴:۴۶

🎐 اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱حتی اگه تاریک ترین رویای جهان باشه... ️

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱:۲۸ پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۵۹:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
جـادوگـر
گریفیندور
شـاغـل
پیام: 748
آفلاین
به عنوان پیامبر دنیای جادوگری، قدیمی ترین جادوگر جامعه جادوگری و سیاه ترین پیامبر دوران؛ از هم اکنون احساس مسئولیت خود را نسبت به مرگخوارانِ ارباب، اعلام می دارم.

از همین تریبون، فرصت رو غنیمت میشماریم و بدون توجه به پارتی بازی های انجام شده که معیار آنها چیز های کم اهمیتی همچون خون و وراثت و این چیزاست، اولین انجام وظیفه خودمون رو انجام میدیم.

گابریل!

ما در مورد تو بسیار خوشبین هستیم. بارقه های از سیاهی رو در تو می بینیم، با کمی آموزش و هدایت های ملکوتی، حتما به سمت راه درست و صحیح که همان راه مرگخواران سیاه است، هدایت خواهی شد.

تایید می کنیم!

الستور

می خواستیم تو رو هم تایید بکنیم، کلا از افزایش نیرو های تاریکی بسیار استقبال می کنیم. اما برای اینکه حرص این پایینی رو در بیاریم، تو رو رد می کنیم. برو بعدا بیا تا بیشتر رد کنیم و خوشنود بشیم.

رد می کنیم!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸:۵۸ پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۲۷:۱۶
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
شـاغـل
جـادوگـر
گریفیندور
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
محفل ققنوس
پیام: 178
آفلاین
الستور به عمارت عظیم رو به روش نگاه کرد.
و عمارت پر مرگخوار هم به طرز مرگبار و تهدید آمیزی بهش نگاه کرد.
بعد هر دوشون هی به هم نگاه کردن.
در نهایت به نظر رسید که مرگخوارا که داخل عمارت ریدل‌ها بودن از این همه مسابقه نگاه کردن خسته شدن و لای در رو باز کردن.
- اینجا چی میخوای غریبه؟

الستور در حالی که عصاش رو تو دستش می‌چرخوند یک قدم جلو گذاشت.

- جلو نیا!

الستور یک قدم دیگه هم جلو گذاشت. چون خب چرا که نه؟ بدترین اتفاقی که می‌تونست براش در مواجهه با یک عمارت عظیم پر از مرگخواری که مشکلی با کشتن و انجام جادوی سیاه نداشتن، چی بود؟

- یک قدم دیگه جلو بیای میمیری!

الستور با لبخند دندان نما و مورمور کننده‌ش به مرگخواری که لای در بود نگاه کرد، و بعد با صدای رادیوییش، با لحن شادی گفت:
- خب پس... چطوره با ملحق شدن بهتون، بدون کشته شدن جلو بیام و وارد بشم؟ هوم؟

مامان با اختیاراتی که از وراثت بهش منتقل شده اقدام میکنه:

اگر قول بدی رژیم غذاییتو سالم تر کنی میتونیم با هم کنار بیایم الستور مامان.

تایید شد.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۶ ۲۰:۵۳:۰۵

Smile my dear, you're never fully dressed without one

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸:۴۰ پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۰:۰۲ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۰۷:۰۸
از اعماق خیالات
گروه:
جـادوگـر
مرگخوار
محفل ققنوس
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
ریونکلاو
گردانندگان سایت
پیام: 191
آنلاین
من اومدم!

هیچ‌کدام.

دامبلدور یه جادوگر سفید بالفعل و لرد یه جادوگر سفید بالقوه.

دعوت همه مرگخواران به سوی چیزای خوب‌خوب و رنگارنگ! مطمئنم همه مرگخوارا تو وجودشون خوبی دارن و من قراره اون خوبیو بکشم بیرون و بهشون نشون بدم چقد آدمای خوبی هستن و سیاهی در اونا جایی نداره.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها (یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
مالی ویزلی: مامان.

با کار کردن؟

نشون دادن یک مرگخوار که به راه راست هدایت شده. اونوقت از خوش‌حالی سکته می‌کنه نابود می‌شه.

7- در صورت عضويت چه رفتاری با نجينی خواهيد داشت؟
من من من! نجینی رو بدین به من! خودم مسئولیتش رو شبانه‌روز برعهده می‌گیرم. ارتباط خوبی با جانوران دارم. بسپرینش به خودم. من من من!

8- به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟
هیچ مشکلی نمی‌بینم. بسیار بهشون میاد و برازنده‌شونه.

9- يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
وایسین وایسین هولم نکنین الان می‌گم.
اممم...
استفاده بعنوان نخ برای دوختن لباس؟
استفاده بعنوان پشم برای تولید گرما؟
استفاده بعنوان لونه پرندگان؟
استفاده بعنوان پناهگاه حشرات؟

خوب گفتم؟ قبول شدم؟

مامان با اختیاراتی که از وراثت بهش منتقل شده اقدام میکنه:

نقل قول:
دعوت همه مرگخواران به سوی چیزای خوب‌خوب و رنگارنگ! مطمئنم همه مرگخوارا تو وجودشون خوبی دارن و من قراره اون خوبیو بکشم بیرون و بهشون نشون بدم چقد آدمای خوبی هستن و سیاهی در اونا جایی نداره.

میخوای بجای نشان سیاهم گل و قلب بکشیم رو دستامون گابریل بی مامان؟

سعی کن بیشتر توی ایفای نقش فعالیت کنی و شخصیتتو با آداب مرگخوارا و تاریکیشون تطبیق بدی مامان جان!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۶ ۲۰:۵۰:۰۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۴۲:۳۳
از گیل مامان!
گروه:
مرگخوار
جـادوگـر
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
اسلیترین
گردانندگان سایت
پیام: 564
آفلاین
مامان عرض سلام داره.

زبان خوش.

2- مهمترین فرق دامبلدور و عزیز مامان در کتاب چیست؟

توت فرنگی مامان پر از ویتامین و کربوهیدرات و مواد معدنیه ولی دامبلدور پر از لاکتوز و گلوکز و اوردوز!

مالیدن روغن کرچک به سر گوجه سبز مامان.

مامان از مصریان باستان شنیده که اینکار باعث افزایش جریان خون، رفع خشکی پوست سر و از همه مهمتر براقیت نفس گیر میشه و عزیز مامانو جذاب تر از همیشه میکنه.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها (یا شخصیتی غیر از عزیز مامان و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

مالی ویزلی: سیروز کبدی

مامان سخاوتمندانه براشون خربزه و عسل فراهم می کنه تا سیر سیر بشن.

با آلبالو مامان زیر پاشون پوست موز میندازیم بخورن زمین هوا برن، نمیدونی تا کجا برن!

7- در صورت عضويت چه رفتاری با نجينی خواهيد داشت؟

براش محفلی پوست می کنم با نون بربری و پنیر میل کنه. مامان بزرگ قربون اون قد رعناش بره!

8- به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بينی عزیز مامان افتاده است؟

انار مامان خودش موها و بینیشو جدا کرده گذاشته تو صندوق تا بجاشون از شوید و هویج استفاده کنه. خیلی هم مد روزه. هر وقتم پلاسیده شدن یا از مدلشون خسته شد میندازشون دور یکی دیگه میذاره جاشون.

به عنوان پشمک با شیرینی های مصنوعی فرآوری میشه و به مصرف ویزلی ها میرسه تا دیابت بگیرن.

مروپ عزیز!

خیلی خوش اومدین، تایید شد.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۵ ۶:۳۲:۱۲

Don't ask me why I still can't leave
This is where I feel at home
This is where my heart always belonged

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.