هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: از جادوگران چی می‌خوایم؟
پیام زده شده در: ۲۰:۲۰:۳۹ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

هافلپاف

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴:۲۸ جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۰۵:۱۶
از نزدیک ترین نقطه به رگ گردنت
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموز سال‌بالایی
پیام: 33
آفلاین
درود بر دوریا بلک عزیز.
خرسندم که اعتراض بنده مورد توجه شما و تمام جادوگران این اطراف قرار گرفته.
لازم دونستم که پژوهش جدی و بی طرفی را در این پست، به صورت زنده انجام دهم.
قرار است آماری عینی را همان گونه که خود مشاهده میکنم به نظر خوانندگان برسانم.

برای اینکه از تمامی طیف ها آمار داشته باشیم به سرسرای چهارکانه میرویم.
از آنجایی که همه ی ما به پاکیزگی اهمیت فراوانی میدهیم اولین انجمن مورد بازدید را حمام عمومی هافلپاف بر میگزینم که اتفاقا مختلط هم هست.

اشخاص مشاهده شده در صفحه اول

کدوالدر جعفر
روندا فلدبری
پاتریشیا وینتربورن

نیوت اسکمندر
دومنیک ویزلی
کاسیوپا بلک
دورا ویلیامز

پیکت (جنسیتت نا مشخص)
نیکلاس فلامل

لازم به ذکر است که اگر وارد دفتر شعر هافلپاف میشدیم با شرایطی بس وخیم تر روبرو بودیم.
حالا از اونجایی که که خود شما هم به گروه اسلیترین اشاره کردید به صورت کاملا تصادفی وارد انجمن بچه باحالای اسلیترین میشویم.

هاسک پایک
سالازار اسلیترین
اسکارلت لیشام
مروپ گانت

تام ریدل
گابریل تیت

چطوره سری به انجمن صد و یک راه برای ذله کردن یکدیگر زده شود؟

دیزی کران
گابریل دلاکور

بردلی
شیلا بروکس
جیسون هانتینگدن
Helen.D

آخریش گریفیندوره
از کتابخانه ی مکانیزم گریفیندور

اما وینتی
تلما هلمز

الستور مون
سیریوس بلک
آستریکس

نتیجه میگیریم این مشکل در گروه هافلپاف خیلی تحدید کننده و در گروه گریفیندور بی خطر دسته بندی میشه.

--------

بعله
من هم در حمایت از این جنبش فوق العاده که نمیدونم کی تبدیل به جنبش شد حقیقتا با شکل مردانه ی خود و خلیفه ی عزیزم خداحافظی کرده و با استفاده از تغییر شکل تا یک هفته به عنوان مِریلِین اسمیت فعالیت میکنم.

یه نکته که ذکر کردنش رو ضروری میدونم:

این جنبش در حمایت از مردان، توسط زنان دنیای جادوگری مدیریت میشه. هر زنی به شیوه خودش از حقوق مردان دفاع میکنه و هر مردی به شیوه خودش تشکر.

شاید در سرزمین ماگلی ایران مانع همدلی زنان و مردان بشوند؛ ولی اینجی اونجی نیه.

--------

پاسخ به ساکورا آکاجی

نظر شما کاملا محترمه و جای تامل داره. ولی پیشنهاد میکنم نوشته قبلیم رو مطالعه کنید.

--------

خطاب به آقای گلرت گریندلواد عزیز:

این جنبش، جنبشی کوتاه مدت است و تاثیرات آن تنها لایه های سطحی جامعه جادوگری مثل نمادها و هنجارها را به صورت موقت تحت تاثیر قرار میدهد. پس نگران نباشیدچون عقاید و ارزش های جادوگران پا برجا و دست نخورده باقی خواهد ماند. قطعا اگر خلاف این باشد؛ با شما همراه خواهم شد.

اینکه روزی را به نام روز مرد یا روز زن نامگذاری کنیم؛ نوعی تنوع، احساس شادمانی و دلیلی برای تعامل دوستانه هست پس فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه.

در زمینه استفاده از واژگان هم با شما موافق هستم.

همچنین اگر ذره ای نژاد پرستی در شما وجود داشته باشید هرگز دنیای جادوگری را با دنیای بی بند و بار و غیر عقلانی ماگل ها مقایسه نمیکنید. ما نیز انسان ولی متفاوت هستیم.

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱۴ ۲۲:۵۹:۵۹

زیبا ترین لبخند ها بزرگ ترین درد ها رو حمل میکنن .
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱:۱۲ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

گریفیندور

ساکورا آکاجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰:۵۲ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۸:۳۳:۰۵ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
گروه:
گریفیندور
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 132
آفلاین
با درود فراوان خدمت شما جادوگران عزیز که از ابتدا برای زن و مرد تبعیض قائل نمیشید.

این جنبش را محکوم میکنم زیرا باعث جدایی می شود و جز تفرقه چیزی در پی ندارد. هر کس میتواند خودش باشد و هردچه باشد پیشرفت کند.
احتراما ساکورا آکاجی

تصویر کوچک شده

It's all game...want this or not you are player. soo let's play!wwwwww

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸:۵۲ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۲:۰۸:۲۸ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
گروه:
جـادوگـر
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 96
آفلاین
وایسا بیبینم! وایسا بیبینم!

جادوگرهارو مسخره میکنید؟ سیبیل الکی میذارید؟! سوبول مقدس را به استهزاء میگیرید؟

اوکی پس خودتون سر شوخی رو باز کردید! حالا که اینطور شد بنده افشاگری میکنم! بنده هیستوری این انجمن نابخردانه را برملا می کنم:

در سده قبل، در یکی از سلسلسه های پادشاهی مشنگی، تغییراتی ژنتیکی رخ داد و زن ها بر خلاف قبل هیکل هایی درشت و سیبیل هایی پرپشت پیدا کردند! این قضیه تا آن جا پیش رفت که از زن ها آن هایی که در دربار پادشاهی ذی نفود بودند و در مکان هایی به نام حرمسرا رفت و آمد داشتند به فکر افتادند تا انجمنی به نام "انجمن سیبیلوها" بر پا کنند و قدرتشان را به رخ بکشند و گسترش دهند. آن ها حتی در مسابقات کشتی و وزنه برداری با مردان رقابت میکردند.

حتی شایعاتی وجود دارد که گاهی دیده شده بوده که پادشاه، لخت و عور! از در حرمسرا از دست آن ها میگریخته است و بعدا به وزیر اعظم گلایه کرده بوده که گویا آخرالزمان شده و جای زن و مرد در حرمسرا عوض شده است!

علی ای حال، کاتبان آورده اند که دو زن، اولین بنیان گذاران انجمن سیبیلوها بوده اند. مامان خرسه! (سمت راست) و گرگ سیبیلو (سمت چپ):

تصویر کوچک شده

آن ها با تلاش و ممارست، انجمن سیبیلوها را گسترش دادند و به عضوگیری پرداختند:

تصویر کوچک شده

البته گاهی نیز آن ها در دورهمی هایشان آب شنگولی مینوشیدند و از خود بیخود میشدند:

تصویر کوچک شده

از قضا انجمن سیبیلوها با استقبال مواجه شد و این ایده مشنگی حتی در بین جامعه جادوگری نیز گسترش پیدا کرد و کار بدان جایی رسید که امروز رسیده است!

نقطه. سر خط.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴:۰۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس

گادفری میدهرست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۲۲:۲۶
از خونت می خورم و سیراب میشم!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
ریونکلاو
پیام: 276
آفلاین
منم حمایت خودمو از این جنبش اعلام می کنم، ولی بدون کوتاه کردن مو و گذاشتن ریش و سبیل. چون جونم به موهام وابسته ست و ریش و سبیلم از ملاحتم کم می کنه.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶:۵۴ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

گریفیندور

گدلوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵:۲۴ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱:۲۸ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
از سر قبرم!
گروه:
جـادوگـر
گریفیندور
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 14
آفلاین
جمع کنید خودتون رو. یه مشت جادوگر چنان و چونان اومدن خودشون رو جا کردن توی این جنبش عظیم و راهبردی.باز خوبه اون الستور گرگ صفت هنوز نیومده از وضعیت سواستفاده کنه.

من هم حق رو در تمام ادوار به بانوان عزیز و زیبارو داده ام و میدهم. هر چه شما بگید درست است، حتی با سیبیل هم زیبا هستید. بنده حمایت خودم رو از زیادتر شدن ساحرگان سایت اعلام میکنم، هرچند که هدف این جنبش همچین چیزی نیست ولی هدف من که هست.

مودب و زیبارو.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳:۲۵ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

اسلیترین

سیلویا ملویل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۳۷:۴۵ جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۲۱:۴۳
از یه گوشه، زیر سایه ارباب
گروه:
اسلیترین
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 25
آفلاین
منم حمایت می‌کنم ولی چون سیبیل و اینا رو نمی‌پسندم، در همین حد حمایت خودمو نشون میدم! بپذیرین! می‌تونین سیلوان (sylvan) صدام کنین.

you and only you, my lord

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰:۳۳ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۱۳:۱۰
از شیون آوارگان
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
جادوآموخته هاگوارتز
مترجم
پیام: 1323 | خلاصه ها: 1
آفلاین
درود!

بی‌مقدمه و در همین وقت عزیز، جنبش جدیدی را که حتی عنوان درست و حسابی هم ندارد به شدت و با تمام توان محکوم می‌کنم!

به نظر می‌رسد دنیای جادوگری ما در سایه‌ی بی‌کفایتی ماگل‌پرست‌هایی که به خیال خودشان قدرت و اختیار تصمیم‌گیری را در دست گرفته‌اند، تحت تأثیر تغییر و تحولات کودکانه‌ی دنیای ماگل‌ها قرار گرفته است!

انگار از وضع دنیای ماگل‌ها خبر ندارید! آنها خودشان هم از جنبش‌های افراطی آنچه "فمنیزم" می‌خوانند در عذابند و زنان و مردانشان در عجب مانده‌اند از انحرافاتی که پس از تلاش برای حفظ حقوق هر دو جنس پیش آمد.

در ارتباط با دنیای پاک خودمان بگویم عزیزان! دقت کنید! کلمه‌ی «جادوگران» عاری از هر گونه جنسیت است و کلمه‌ی «ساحره» صرفاً یک کلمه‌ی اضافی شاید برای احترام بیشتر مختص بانوان جادوگر به کار می‌رود! دوقطبی "جادوگر" و "ساحره" به شدت محکوم است.

به جای این کارها، جنبش حمایت از حقوق "جادوگران" در برابر "بی‌جادوها" و ‌"ماگل‌پرست‌ها" راه بیاندازید و سیبیل و ریش خود را بتراشید!

اختصاص تاریخ و روز به یک جنسیت خاص، عین جنسیت‌زدگی است! چرا اینقدر به تفاوت‌های فیزیکی اهمیت می‌دهید؟ تنها چیزی که ارزش اهمیت دادن دارد، جادو داشتن یا نداشتن آدم‌هاست!

پس پیشنهاد می‌شود یک روز را به‌عنوان روز ماگل‌پرست‌ها نام‌گذاری کنید تا در آن روز بتوانیم آنها را در میدانی چیزی جمع کنیم و با سنگ‌هایی به رنگ‌های رنگین‌کمان بزنیم!

تامام تامام!

ویرایش شده توسط گلرت گریندلوالد در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱۴ ۱۴:۳۴:۳۷

تصویر کوچک شده

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۸:۲۶:۰۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

اسلیترین

یوریکا هاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۱:۴۱ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۱۹:۱۳
از لباست خوشم نمی‌یاد!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموز سال‌بالایی
اسلیترین
پیام: 41
آفلاین
آقایون داداشا؛ جادوگرا برادرا؛

من هم در راستای حمایت از جنبش جدید جادوگران نه تنها سیبیل درآوردم و اسمم رو موقتا به یوری تغییر دادم، بلکه یه کالکشن بسیار جذاب کت و شلوار آماده کردم برای جادوگران جدید سایت، همه استفاده کنیم.

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

Who’s afraid of little old me?
Well, you should be
Lucky to be a star, sin ley de gravedad
So why am I fallin', fallin'?

پیام زده شده در: ۱:۲۳:۰۹ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

هافلپاف، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۴۰:۰۷
از وسط دشت
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
هافلپاف
محفل ققنوس
شـاغـل
پیام: 128
آفلاین
درود به همه...

تا کی تبعیض؟ تا کی حق خوری؟ تا کی ظلم بر علیه مردان؟ تا کی جنگ و ستیز بر علیه پسران؟ تا کی خدشه وارد کردن بر حقوق و غرور جادوگران؟

مگه ما خودمون اینجوری‌ایم - کج کردن، چرخاندن و پشت و رو کردن دستان خود- که ساحره ها بیان از حقوق ما حمایت کنن؟!

من اعتراض دارم به این جنبش! اصلا حالا که ساحره ها از حقوق جادوگران حمایت میکنن، ما جادوگران هم از حقوق ساحره‌ها حمایت میکنیم! من بعنوان یه فرد معترض، زینپس تا مدتی مقنعه بر سر میچرخم تا حمایت خودم رو از حقوق ساحره‌ها نشون داده باشم!

پ.ن: داشتیم از کنار آینه رد میشدیم، که متوجه شدیم عجب چیز ناموزونی شدیم با سبیل و مقنعه و این مسائل... پس تصمیم گرفتیم بزنیم...
سبیل رو البته! اونم از ته... متوجه شدیم مقنعه هم بهمون نمیاد و کمی به روسری علاقمند شدیم. پس روسری سفیدی به سر کردیم. نمیدونیم چرا ولی کمی احساس علاقه به تیم کبدی بانوان ساحرگان تایلند پیدا کردیم.

علاوه بر ساحرگان اینجا، از ساحرگان ورزشکار و غیر ورزشکار تایلند نیز اعلام حمایت می‌کنیم.

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱۴ ۶:۰۷:۱۵

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

در آغوش روشنایی پروفسور!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵:۵۳ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

روندا فلدبری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۵ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۰۰:۰۲
از دنیا وارونه
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
پیام: 189
آفلاین
من در راستای حمایت از حقوق تمامی مردان تغییر جنسیت دادم. می تونین من رو رون صدا کنین.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.