هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۱۶:۲۴:۳۴ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۱۵:۳۶
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
گریفیندور
شـاغـل
مشاور مدیران
جـادوگـر
پیام: 228
آنلاین
سلام بردلی.
خوشحالم که از داستان میکل آنژ خوشت اومده. برای من خیلی تاثیرگذار بود وقتی که اولین بار شنیدم. حالا سعی میکنم با دقت به پرسش‌هاتون پاسخ بدم:
1- ببینید همه یک روی چیز دارند بالاخره. همون روی سگ. دیگه چه برسه من که خودم اصلا سگم! یعنی شب‌ها که میخوام بخوابم، اصلا سگ میشم و میخوابم چون اونطوری خیلی نرم‌تر و راحت‌تر هستش. من خیلی تلاش می‌کنم که طبق شعار دولت یعنی "دوستی و دوپامین" (دو دو!) واقعا دوستانه و مهربان رفتار کنم. ولی تضمینی نیست. شاید وسطای دولت اون روی سگم اکتیو بشه. به همین دلیل باید یک کیف اضطراری همراه معاون اول وزارتخانه باشه که هروقت چنین اتفاقی افتاد، من رو به یک طریقی بتونن مهار کنن.

2- والا من سگم! یعنی اصلا کارم نگهبانی از گوسفندانه. درسته نژادم جرمن شفرد نیست، ولی خب بازم سگ نگهبانی ام. صادقانه میگم که ریموس جدای از این رقابت همه جوره برای من عزیزه. همیشه وقتی ماه کامل میشه من هواشو دارم، همونطور که اون در تمام مواقعی که ماه کامل نیست، هوای منو رو داره. ولی این مسئله رو تکذیب میکنم که دورهمی گوسفند میزنیم. برگر شاید، ولی گوسفند زنده خیر!

3- خداروشکر ول کنم خراب نیست.

4- من بی‌دفاعم. چون اصلا زندگی من براساس همین بدشانسی ها شکل گرفته. جیمز هم وقتی کشته شد، انگشت اتهام به سمت من دراز شد. چون در زمان نامناسب و در مکان نامناسبی حضور داشتم. همون شب هم من نوشیدنی کره‌ای زیادی خورده بودم و متاسفانه چیزی رو به خاطر ندارم. اما یادمه صبح در کنار یک سگ دیگه بلند شدم و خبری از گربه نبود.

5- چقدر خوب! ممنون. آواتار کار خودمه و امضاء کار داداش ریموسه.

دمت گرم بردلی بابت حضورت.

سلام خانم دلاکور.

نقل قول:
من من! من من! منم تک تک اینا رو دوست.

من چیزای رنگارنگ و رنگین‌کمونی هم دوست دارم. ولی شما بلک هستین! آیا قراره شاهد ظلم به سایر طیف‌های رنگی باشیم؟

چقدر خوشحال کننده است که شما هم این هارو دوست دارید. حقیقتش میگن تمام طیف‌های رنگی از نور سفید به وجود میاد. مثل همین منشورهای ماگلی که نور سفید بهش تابیده میشه و انواع رنگ‌های زیبا رو به وجود میاره. ولی همونطور که گفتید من بلکم! حداقل خوشحالی من اینه که چون سیاهی هست، سفیدی هم معنا پیدا میکنه و زیبایی رنگ‌های دیگه به چشم میان.

نقل قول:
من دوست دارم وزیر در دل مردم باشه و تو سوژه‌ها بعنوان وزیر حضور به عمل برسونه. آیا شما اینو برای ما عملی خواهید کرد یا صرفا تک و توک سوژه‌هایی در وزارتخونه نشون از حیات و وجود وزیری در سطح جامعه جادویی می‌ده؟

نقل قول:
چرا وزیر باید محدود به تنها دو انجمن باشه وقتی بالاترین قدرت بعد از مدیران در کل ایفای نقشه؟ آیا شما برنامه‌هایی با همکاری سایر ناظرین ایفای نقش یا دستوراتی برای اونا خواهید داشت که جولونگاه خودتون رو تنها محدود به همین دو انجمن نکنین؟

چون دو پرسش باهم مرتبط هستش، یک پاسخ براش دارم. اول بخش دوم رو بهش می‎‌پردازم. در ادامه این پست من قصد دارم به یکسری موارد اشاره کنم که در زمان ثبت نام و اوردن مختصر برنامه‌هام، بهشون اشاره کرده بودم. بنظرم از لحاظ مردمی، وزیر بالاترین قدرت رو در ایفای نقش داره. به همین دلیل هم میتونه ارتباط خوبی با تمام اعضا داشته باشه و هم از طرفی با مدیران ایفای نقش هماهنگی خوبی برقرار کنه. این یک فرصت عالی هستش و هرکسی که وزیر میشه باید به خوبی ازش استفاده کنه. چطور؟ یعنی ایده‌هارو از همه کسانی که میتونن در ایده دادن سهیم باشند جمع کنه، پالایش و بررسی کنه. همون ایده‌ها با ایده‌دهنده ها و اعضای کابینه پخته تر کنه و بعد به پیش مدیران ایفای نقش ببره. اینطوری این حلقه واسط، میتونه کارهای بزرگی انجام بده.

در بخشی از برنامه های من، ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با تمام انجمن‌های ایفای نقش اومده بود. یعنی بدنه وزارتخونه و خود وزیر، مستقیما در سایر انجمن‌ها (بدون دخالت در کار ناظران اون انجمن‌ها) حضور داشته باشه. در سوژه‌ها، در ارتباط با ناظران و برگزاری برنامه‌ها و ایونت های مشترک به صورت نوبتی. پس بله! این هم مدنظر من هست این ارتباط موثر با کل و جزء شبکه ایفای نقش برقرار باشه.

ممنون از حضور و پیامتون بانو گابریل.
---------------------------------------

اطلاعیه دولت دوستی و دوپامین (شماره 1)

من ترجیح دادم صبحت‌های فان، شوخی و سرگرم‎‌کننده من بیشتر در مناظرات انتخاباتی و بقیه تاپیک‌هایی که مکان تبلیغات کاندیداها میشه انجام بشه و اینجا یکمی جدی‌تر در مورد برنامه هام و کارهایی که احساس میکنم باید انجام بشه صحبت کنم. حقیقتش من دست از جستجو نکشیدم و شروع کردم به خوندم برنامه‌های وزرای مورد علاقم در دوره های پیشین. همینطور تاپیک ثبت نام کاندیداها رو از پست قدیمی تر تا به امروز خوندم تا شاید بتونم ایده‌ها و درس‌های خوبی هم از خیلی قبل‌ترها بگیرم.

تصویر کوچک شده

این گفته ایگور کارکاروف برام جالب بود. هرچند تماما باهاش موافق نیستم و بنظرم وزیر یکی از نقش‌های مهم در ایفای نقش هستش، ولی اینکه باتوجه به امکانات باید برنامه داد رو کاملا باهاش موافقم. هر وزیری اگر قصد ایجاد تغییری هم داره، باید این تغییرات رو آهسته و پیوسته انجام بده و شرایط کلی ایفای نقش و نظرات بقیه رو هم درنظر بگیره. همینطور اگر میخواد با سایر ناظران و بخش‌های ایفای نقش همکاری کنه، طبیعتا باید میل و اختیار اون ناظر رو در نظر بگیره. که البته من شخصا خیلی به اینکار مایل هستم و دوست دارم اینبار اینکار به نحو جدید و جذابی اتفاق بیوفته.

طبیعتا موقع اشاره به برنامه‌ها، فضای شوخی در گفته‌ها حاکم هستش. ولی واقعا باید از دل همین شوخی‌ها چیزهایی بیرون بیاد که اعضا بتونن باهاش ارتباط بگیرن و تا حدی مطمئن بشن که قابلیت اجرایی شدن داره. کلی گویی کردن درمورد برنامه‌ها شاید خیلی پرثمره نباشه. پس باید هربرنامه‌ای که مدنظر وزیر هست با کمی جزئیات و نحوه اجراش هم شرح داده بشه.

من از همون ابتدا، به عنوان اولین ثبت نام کننده یکسری ایده‌هایی رو به صورت طنز مطرح کردم. درحین مناظرات و گپ و گفت‌هامون هم باز یکسری ایده‌های جدیدی متولد شد. از همین الان هم میگم که قطعا از ایده‌های تمام کاندیداها استقبال خواهم کرد. یعنی ضمن حفظ ریل و روند کلی دولت دوستی و دوپامین، ایده‌های جذابی که کمک کننده باشه رو اجرایی خواهیم کرد تا بتونیم هرچه بیشتر لذت و شادی رو به ارمغان بیاریم. در اطلاعیه بعدی ستاد، صرفا به شرح دقیق و با جزئیات کافی برنامه‌های اشاره شده و برنامه های اضافه شده می‌پردازم.

همچنان پاسخگوی شما هستم.

مخلصم.
سیریوس.

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸:۳۳ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۰:۰۲ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۹:۲۸
از اعماق خیالات
گروه:
جـادوگـر
مرگخوار
محفل ققنوس
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
ریونکلاو
گردانندگان سایت
پیام: 184
آفلاین
نقل قول:
آزادی، شادی، نشاط، دوستی، دوپامین!

من من! من من! منم تک تک اینا رو دوست.

من چیزای رنگارنگ و رنگین‌کمونی هم دوست دارم. ولی شما بلک هستین! آیا قراره شاهد ظلم به سایر طیف‌های رنگی باشیم؟

نقل قول:
بنظرتون وزارتخونه چه کار مهمی میتونه انجام بده؟
بنظرتون چه تحولی نیازه تا توسط وزارتخونه انجام بشه؟

من دوست دارم وزیر در دل مردم باشه و تو سوژه‌ها بعنوان وزیر حضور به عمل برسونه. آیا شما اینو برای ما عملی خواهید کرد یا صرفا تک و توک سوژه‌هایی در وزارتخونه نشون از حیات و وجود وزیری در سطح جامعه جادویی می‌ده؟

چرا وزیر باید محدود به تنها دو انجمن باشه وقتی بالاترین قدرت بعد از مدیران در کل ایفای نقشه؟ آیا شما برنامه‌هایی با همکاری سایر ناظرین ایفای نقش یا دستوراتی برای اونا خواهید داشت که جولونگاه خودتون رو تنها محدود به همین دو انجمن نکنین؟

چیا خب؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵:۳۶ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۰:۵۳:۱۴ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
گروه:
جـادوگـر
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 93
آفلاین
جناب آقای بلک
ملقب به پانمدی

داستان میکل آنژ، داستان زیبایی بود و بنده تا حالا نشنیده بودم.

ازتون چندین سوال دارم:

1- شما دید ایفای نقشی قشنگی دارید، برنامه های جالبی مد نظرتونه و خیلی هم خوش برخورد هستید اما سوال اصلی اینجاست که اگر اون روی چیزتان... چی میگن...خودتون میدونید منظورم چیه، اگه اون بالا بیاد چه؟ چه تضمینی هست آنوقت؟

2- بعضی از رقبای شما شایعه کردن که هر ماه در شبی که اون یکی ماه کامل میشه، با گله تون و احیانا دوستانتون از جمله ریموس لوپین به شبگردی در اطراف هاگوارتز و هاگزمید میپردازید و به گله ملت میزنید و بعضا یک گوسفند چاق و چله، دورهمی میل میکنید! حقیقت داره؟

3- آیا به پاچه علاقه دارید؟ یا احیانا به گرفتن آن؟ اگر بگیرید ول میکنید یا خیر؟

4- پرفسور دامبلدور نقل کردن که شبی با پرفسور مک گونگال، نان استاپ نوشیدنی کره ای و عسلی میل می کردند و در همین حین پرفسور مک گونگال لب به گفتن بعضی حقایق زندگی شان پرداختند از جمله آنکه گویا یکبار در کلاس تغییر شکل به شما نمره خیلی پایینی داده بودند و پس از آن... در شبی که هوس کرده بودند به شکل گربه دربیایند و در اطراف هاگوارتز چرخی بزنند، سگی بسیار قوی هیکل، سیاه و چموش به دنبالشان می اندازد و یک گاز محکم از دمبشان میگیرد بطوری که نزدیک بوده دمبه درسته کنده شود! و در این زمینه انگشت اتهام را به سوی شما دراز میکنند. در دفاع از خود چه دارید که بگویید؟

5- عکس های آواتار و امضایتان یکی از بهترین ها در سایت هستند. خودتان درستشان کرده اید؟

فعلا
(شاید باز برگشتم)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰:۴۲ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۱۵:۳۶
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
گریفیندور
شـاغـل
مشاور مدیران
جـادوگـر
پیام: 228
آنلاین
حتما داستان میکل آنژ، نقاش و مجسمه ساز معروف ایتالیایی رو شنیدید!
در زمان‌های دور پسری زندگی می‌کرد که پدرش اعتقاد داشت او هرگز نمی‌تواند با دستانش کار با ارزشی انجام دهد. این پسر هر روز به یک کلیسا در نزدیکی محل زندگی خود می رفت و ساعت‌ها به تکه سنگ مرمر بزرگی که در حیاط کلیسا قرار داشت خیره می شد و هیچ نمی گفت. روزی شاهزاده‌ای که از آنجا عبور می‌کرد، پسر را دید که به سنگ خیره شده و کاری نمی‌کند. شاهزاده به پسر گفت: «به جای بیکار نشستن و زل زدن به سنگ، بهتر است برای خود کاری دست و پا کنی و به فکر آینده باشی.» و پسر خیلی مصمم و متین به او پاسخ داد: «من همین الان در حال کار کردن هستم!». پسر دوباره به تخته سنگ خیره شد و شاهزاده از آنجا رفت. چندسال بعد به شاهزاده خبر دادند که آن پسر، از همان تخته سنگ مجسمه باشکوه داوود (David) را ساخته است. آن پسر همان میکل آنژ بود...

ملت بزرگ و غیور جادوگران!
پیشاپیش تشکر میکنم بابت حضور و قدم رنجه کردن‌تون به ستاد من.
من برای شما آمدم!
روزها قبل از شروع انتخابات وزارت سحر و جادو، عمیقا به این فکر می‌کردم که آیا باید کاندیدا بشم یا نه؟ آیا میتونم کار متفاوت و مهمی رو برای وزارتخونه انجام بدم؟ آیا قدرت داره من رو به سمت خودش میکشونه؟ یا اینکه واقعا باید کاری انجام میدادم و این درونم بود که من رو فرامیخوند؟ واژگان مختلفی دور سرم می‌تابیدن. آزادی، شادی، نشاط، دوستی، دوپامین! این‌ها چیزهایی بودن که در دوران استبداد به شدت کم شده بودند. چیزهایی که نیاز هست تا دوباره به وجود بیان و سرانجام تغییر اتفاق بیوفته.

به همین دلیل شروع کردم به مطالعه و گشتن. مسائل دنیای جادویی رو تحلیل کردم. سعی کردم کاستی‌هارو بفهمم. سعی کردم از جنس مردم باشم و باهاشون صحبت کنم. حالا احساس می‌کنم نقش پسری رو دارم که تکه سنگی رو نگاه می‌کرد و در ذهن اون رو ‌می‌تراشید و سرانجام مجسمه باشکوهی رو ساخت. من برنامه‌های بزرگی دارم و مشغول شکل‌دهی دقیق و منظم بهشون هستم.

و امروز اینجام تا پرسش مهمی رو مطرح کنم.

شما به من بگید!
بنظرتون وزارتخونه چه کار مهمی میتونه انجام بده؟
بنظرتون چه تحولی نیازه تا توسط وزارتخونه انجام بشه؟

من رویای بزرگی دارم،
از کف خیابون‌های لندن،
تا مغازه‌های هاگزمید،
از کارخانه بلک چری،
تا وزارت سحر و جادو!
آمده‌ام برای تغییر و آزادی،
برای دوستی و شادی،
برای دوپامین!

من هرآنچه شما بنویسید رو با دقت میخونم و سرانجام، برنامه عظیم دولت را ارسال خواهم کرد.

با احترام،
سیریوس.

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۳:۲۵:۲۴ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۸:۴۰
از گیل مامان!
گروه:
مرگخوار
جـادوگـر
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
اسلیترین
گردانندگان سایت
پیام: 560
آفلاین
تصویر کوچک شده

نامزد محترم، جناب آقای پانمدی.

صلاحیت شما برای نامزدی در نوزدهمین انتخابات وزارت سحر و جادو احراز گردیده و شما با توجه به اطلاعیه شماره ۲، مجاز به فعالیت انتخاباتی در زمان تبلیغات هستید. متذکر می‌شوم این ستاد به صورت موقت و جهت ارائه برنامه‌های شما در زمان تبلیغات در اختیارتان قرار می‌گیرد، بنابراین در این مکان از غارتگری و انجام شوخی‌های ناجور با شخص س.الف خودداری بفرمایید.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

Don't ask me why I still can't leave
This is where I feel at home
This is where my heart always belonged

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.