هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

××× مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت در تاریخ 31 خرداد بسته خواهد شد و راس ساعت 00:00 تاریخ 1 تیر ماه با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. ×××

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بهترین نویسنده فصل
پیام زده شده در: ۰:۱۹:۰۷ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۵۰:۵۴
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
پیام: 168
آفلاین
نتایج نظرسنجی شصت و نهمین دوره ترین‌ها، بهترین نویسنده فصل:

الستور مون: 15 رای

مروپ گانت: 10 رای

با تشکر از تمام عزیزانی که در نظرسنجی شرکت کردن.

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

Smile my dear, you're never fully dressed without one

پیام زده شده در: ۱:۱۰:۰۲ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
آفلاین
با تشکر از همه کسایی که توی این دوره از ترین‌ها شرکت داشتن و عادلانه رای دادن.

نتایج شصت و نهمین دوره ترین‌ها، بهترین نویسنده فصل:

مروپ گانت: 7

الستور مون: 7

حسن مصطفی: 2

گادفری میدهرست: 1

سالازار اسلیترین: 1

گابریل دلاکور: 1

ایزابل مک دوگال: 1

سیلوی کرو: 1

وینکی: 1

گلرت گریندلوالد: 1

لادیسلاو زاموژسلی: 1

تعداد رای دهندگان: 20

تعداد کل آرا: 24

با توجه به قوانین برگزاری ترین‌ها، بین اعضایی با اختلاف 3 رای یا کمتر از آن، نظرسنجی برگزار می‌گردد.

از اعضای محترم ایفای نقش تقاضا می‌شود در نظرسنجی بالای همین تاپیک تا پایان روز 26 خرداد شرکت نمایند و به عضو مورد نظرشان رای دهند.

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸:۱۴ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس

جوزفین مونتگومری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۰۰:۱۶
از دستم حرص نخور!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 336
آفلاین
رای کاملاً سلیقه‌ای من به کاربر لادیسلاو زاموژسلی تعلق می‌گیره.

تصویر کوچک شده

بسوز! شعله‌ور شو، با اشتیاق. چنان بسوز که گرمای وجودت رو بشه حس کرد...

پیام زده شده در: ۱:۳۲:۲۱ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

مرگخواران

سیلوی کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲:۰۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۰:۴۹
از آشیونه کلاغا
گروه:
کاربران عضو
گردانندگان سایت
مترجم
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
پیام: 27
آفلاین
سخت ترین بخش برای رای دادن این بخشه به نظر من. نویسنده های بسیار توانمند زیادی در سطح سایت داریم که از خوندن پست های هر کدوم به نحوی لذت میبرم و لایق این رنک میدونم اون ها رو. این مدت رول زیاد نزدم ولی قطعا رول زیاد خوندم و مابین این همه نویسنده خوب و قابل نوشته های مروپ گانت یه طنز زیرپوستی و بامزه ای داره همیشه که دقیقا همون مدل طنزیه که بیشتر از هر طنزی منو میخندونه بنابراین توی این بخش به مروپ رای میدم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹:۱۴ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۵۸:۱۰
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
مشاور مدیران
پیام: 223
آفلاین
انتخاب بهترین نویسنده یکمی سلیقه‌ای هستش. حرکت سالازار اسلیترین در نوشتن خاطرات دنباله‌دار و منظم که به خوبی به قلم اورده شدند برام جذاب بود. همینطور الستور رول‌های با کیفیتی زده و شخصیت پردازی خوبی تونسته انجام بده. برحسب سلیقه، به الستور مون رای میدم.

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷:۴۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۲:۲۹
از وسط دشت
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
پیام: 121
آفلاین
نقل قول:
سالازار اسلیترین نوشته:

مطمئن نیستم که وقت کنم تو همه‌ی ترین‌ها شرکت کنم و برای همین از محبوب‌ترین رنکم شروع می‌کنم که مطمئن باشم اینجا رای دادم. این رنک خیلی مظلومه، چرا که خیلی وقت‌ها تو سایه جادوگر ماه پنهون می‌مونه و ارزشش به اندازه کافی نمایان نمی‌شه. اگرچه که جادوگر ماه بسیار رنک خوبی هست و نشون می‌ده که یه فرد تو سراسر سایت چقدر فعالیت‌های خوب و مفیدی داشته، ولی اگر یادمون بمونه که ما اینجا دور هم جمع شدیم تا نویسندگی کنیم و به نوعی همگی نویسنده (ممکنه آماتور) هستیم، اینکه از بین خودمون بهترین نویسنده رو انتخاب کنیم خیلی ارزش زیادی داره. در واقع داریم می‌گیم که تو که برنده شدی، از همه‌ی ما که دور هم جمع شدیم تو فصل اخیر بهتر نوشتی و همین باعث می‌شه که این رنک برای من با ارزش‌ترین باشه.

کاملا با جناب اسلیترین موافقم. ازشون هم بابت اینکه لایق دونستن اسم من هم توی پستشون بیاد ممنونم. منم دلم می‌خواد چند کلمه‌ای باهاتون صحبت کنم. میدونم گوش نمی‌دید، چون صدامو نمی‌شنوید و فقط متن رو می‌بینید. پس لطف کنید و بخونید.

اکثرا فکر می‌کنن که کاربری این سایت، صرفا سرگرمی، پر شدن وقت و اوقات فراغته. اما این سایت و فعالیت درش، دقیقا شاخه‌ای از هنره. عنصری که تاحدودی مدرن و آوانگارده، اما بازم جزو هنره و جایگاه خودش رو داره.

نویسندگی رمان و داستان، نویسندگی وقایعی که رخ دادن اما کسی ندیدتشون، نویسندگی روایتی از یکسری اتفاقات که فقط یه نفر دیدتشون و می‌نویسه که بقیه هم ببیننش؛ اما این وسط هیچ چشمی اون روایت رو درک نکرده.
در طرفی دیگر، ایفای نقش. عنصری که یکی از عناصر کلیدی تئاتر و هنر های نمایشی هست. یه گروه میان و چندین نقش رو بازی میکنن، تا روایت اتفاقاتی رو که نه خودشون و نه ما دیدیم، بهمون نشون بدن. اما جایگاه این سایت کجاست؛ به نظرم این سایت، تلفیقی از نویسندگی و تئاتره! که ما هم می‌نویسیم و هم نشون میدیم، وقایعی رو که ما دیدیم، و کسی ندیده.

پس، به نظر شخص من البته! رنک های نویسنده برتر و جادوگر برتر، دوتا از بهترین رنک های این سایت هستن. این حرف خدایی نکرده نادیده گرفتن بقیه رنک‌ها نیست. بلکه اولویت بندی اوناست. ما اینجا، همه هنرمندیم و توی این رنک، دور هم جمع شدیم تا بهترین هنرمندمون رو انتخاب کنیم.

یه نویسنده خوب، باید یه نوشته خوب رو جوری بنویسه که قبل ازینکه حس رو به مخاطب منتقل کنه، حس رو به خودش منتقل کنه. یه فرد که پای سیستم نشسته و ابروهای گره کردش رو، با بیل نمیشه از هم باز کرد، طبیعتا یه نویسنده مطالب طنز خوب نمیشه. همونطور که یکی دیگه که همیشه نیشش تا بناگوش بازه و خیلی به مسائل و جزئیاشون دقت نمیکنه، نمیتونه یه نویسنده مطالب جدی خوب باشه. به نظرم یه نویسنده خوب، باید مطالب خودش رو، اول خودش درک کنه و باهاشون زندگی کنه، با نوشته طنزش بخنده و با نوشته جدی‌اش به فکر فرو بره.

من این دوتا ویژگی رو توی خیلیا می‌بینم. ولی برجسته ترین‌هاشون، الستور مون و مروپ گانت هستن.

اما در نهایت اگر جبر یک رای گردنم رو بگیره، به الستور رای میدم.

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴ ۹:۵۸:۳۴

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

در آغوش روشنایی پروفسور!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲:۵۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۳۴:۳۵
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
پیام: 286
آفلاین
با سلام و احترام و اینا!

من به دلیل سبک خاص، محتوای عالی و پیوسته بودن نوشته های جناب مون برای این عنوان به ایشون رای میدم.

همین!

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱:۵۱ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

سالازار اسلیترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۵۷:۳۶
از تالار اسرار
گروه:
ایفای نقش
ناظر انجمن
اسلیترین
کاربران عضو
پیام: 275
آفلاین
مطمئن نیستم که وقت کنم تو همه‌ی ترین‌ها شرکت کنم و برای همین از محبوب‌ترین رنکم شروع می‌کنم که مطمئن باشم اینجا رای دادم. این رنک خیلی مظلومه، چرا که خیلی وقت‌ها تو سایه جادوگر ماه پنهون می‌مونه و ارزشش به اندازه کافی نمایان نمی‌شه. اگرچه که جادوگر ماه بسیار رنک خوبی هست و نشون می‌ده که یه فرد تو سراسر سایت چقدر فعالیت‌های خوب و مفیدی داشته، ولی اگر یادمون بمونه که ما اینجا دور هم جمع شدیم تا نویسندگی کنیم و به نوعی همگی نویسنده (ممکنه آماتور) هستیم، اینکه از بین خودمون بهترین نویسنده رو انتخاب کنیم خیلی ارزش زیادی داره. در واقع داریم می‌گیم که تو که برنده شدی، از همه‌ی ما که دور هم جمع شدیم تو فصل اخیر بهتر نوشتی و همین باعث می‌شه که این رنک برای من با ارزش‌ترین باشه.

خب حالا که کمی از دانش فراوانم بهتون بخشیدم، می‌خوام که چند پست بسیار قشنگ بهتون معرفی کنم تا شما هم اگر نخوندین برین بخونین و لذت ببرین.

پست 845 جادوگر تی وی توسط الستور مون

پست 475 مجله شایعه سازی توسط کدوالادر جعفر

پست 658 خاطرات مرگخواران توسط مروپ گانت

پست 3 تالار اسرار و پست 316 قدح اندیشه اسلیترین (تالار خصوصی) توسط گلرت گریندلوالد

تمامی این پست‌ها ارزش چند بار مطالعه رو دارن و حتماً بهتون پیشنهاد می‌کنم هم جهت یادگیری و آموزش و هم جهت لذت بردن، چند بار این پست‌ها رو بخونین.

---
خب در مورد رای بهترین نویسنده، قطعا هر چهار پستی که معرفی کردم جزء بهترین‌هایی بوده که در فصل بهار دیدم (جزء پست‌های خودم، چون مشخصا سالازار اسلیترین بهترین نویسنده زمانه هست ولی خب رنک بهترین نویسنده "فصل" توصیف غلطی برام هست ).

یه مشکل کوچیکی که اینجا به وجود میاد اینه که یا کلاه گروه‌بندی اشتباه کرده یا الستور ذات ماگل‌پرستی داره که در گروه گریفیندور عضویت پیدا کرده. خب قطعا چنین اتفاقی باعث می‌شه که چندین هزار امتیاز ازش کم بشه و با ارفاق فراوان به عنوان چهارمین نفر در بین باقی کاندیدهام قرار بگیره . نویسندگی آقای جعفر هم بسیار زیباست و مخصوصاً در پستی که بهش اشاره کردم بارها باعث شد که لبخندی بر روی صورتم نمایان بشه اما متاسفانه این لبخند‌ها همچنین باعث شد که بعضی از ماگل‌زاده‌ها فکر کنن من آدم مهربونی هستم و مجبور به کرشیو کردن این افراد شدم . به این دلایل، این دو به ترتیب رتبه چهارم و سوم رو گرفتند.

از بین نواده عزیزم، مامان دنیای سیاهی و گریندل والد، دوست و همکارم، انتخاب سختی داشتم. پست‌های گریندل والد به نظرم می‌تونن به عنوان نمونه‌هایی از معرفی و پرورش شخصیت به تازه واردین داده بشن و در چنین آموزش‌هایی ازشون کمک گرفته بشه. در نهایت که می‌خواستم یک نفر رو انتخاب کنم، دیدم که گویا به چند نفر رای دادن مجاز هست و حتی خود مدیران چنین عملی انجام دادن. با این وجود من هم خیال خود را راحت کرده و به جای کلی تفکر و بررسی پست‌ها برای بار هزارم، به هر دو نفر رای میدم.

به صورت خلاصه برای کسانی که رای‌ها رو شمارش می‌کنن: مروپ گانت و گلرت گریندل والد.

بخشی از خاطرات سالازار اسلیترین : تاریکی که زنده ماند!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲:۵۰ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
آفلاین
در این مورد رایم رو به وینکی میدم. توضیح خاصی هم نداره، میتونید در جادوگر تی وی مطالعه کنید دلایلم رو با خوندن پستای وینکی.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶:۰۱ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴:۲۸ جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۰۳:۰۸
از نروژ
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
حسن مصطفی و تمام

حسن مصطفی نَها !!!
اعلی حضرت همایونی
مدیر افسانه ای
داور اعظم
حسن مصطفی
به نظرم کافی باشه تا بفهمید متناش رو خیلی پسندم (می نداره)

زیبا ترین لبخند ها بزرگ ترین درد ها رو حمل میکنن .
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.