هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

××× مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت در تاریخ 31 خرداد بسته خواهد شد و راس ساعت 00:00 تاریخ 1 تیر ماه با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. ×××

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال‌اولی‌ها از این طرف: کلاه گروه‌بندی
پیام زده شده در: ۱۱:۲۹:۳۶ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۵۱:۲۹ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 816
آفلاین
نقل قول:

joseth نوشته:
های
ام خب فکت بگم...
من کلا ادم درس نخونی ام و از درس فراریم عاشق کارای هیجان انگیزم و اصلا ادم ترسویی نیستم...
درونگرام و تایپم intp عه اکثرا تو تنهاییام اهنگ گوش میدم یا کتاب میخونم تو اجتماع دوستامم کم حرفم
ادم شری ام و اذیت کردن بقیه رو دوست دارم...البته برا شوخی و از حدم بالاتر نمیرم
حوصله انجام خیلی کارا رو ندارم و ترجیحم اینه زیر کولر با پتو کتاب بخونم...
اگه عصیانی بشمم که خب بیاین بیخیال این قسمت شیم دارکه
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم....
برای اولویت ام ترجیحم اسلایترینه ولی هافلپاف ام خوبه...
امیدوارم همینا کافی باشه...

درود بر تو فرزندم.

باید بگم گروهبندیت برای این کلاه پیر کمی دشواره. جنبه های مختلفی توی شخصیتت می‌بینم. هوم... بله... فکر می‌کنم گروهی که می‌فرستمت بهت کمک کنه و پذیرای همه‌ی جنبه‌های مختلف شخصیتت باشه.

پس برو به...

هافلپاف!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۸:۲۸:۲۲ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

joseth

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۰:۱۹ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۶:۱۳ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
از عمارت مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
های
ام خب فکت بگم...
من کلا ادم درس نخونی ام و از درس فراریم عاشق کارای هیجان انگیزم و اصلا ادم ترسویی نیستم...
درونگرام و تایپم intp عه اکثرا تو تنهاییام اهنگ گوش میدم یا کتاب میخونم تو اجتماع دوستامم کم حرفم
ادم شری ام و اذیت کردن بقیه رو دوست دارم...البته برا شوخی و از حدم بالاتر نمیرم
حوصله انجام خیلی کارا رو ندارم و ترجیحم اینه زیر کولر با پتو کتاب بخونم...
اگه عصیانی بشمم که خب بیاین بیخیال این قسمت شیم دارکه
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم....
برای اولویت ام ترجیحم اسلایترینه ولی هافلپاف ام خوبه...
امیدوارم همینا کافی باشه...

MB.joseph

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳:۳۰ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Liberty.sh نوشته:
درود،کلاه عزیز
حال که روی این صندلی چرم نشسته ام و وزن هزارساله ی شما را روی موهایم احساس می کنم...در حال گذر از گذشته ام هستم.سوار بر قطاری از خاطراتم می گذرم و مرور می کنم...
به مردمی فکر می کنم،که توجه نکردند.
به مردمی که گذشتند بدون این که لمس کنند.
ما چه هستیم؟بشری فانی!نژادی با گذشته ای از تبار ن‍ئ‍اندرتال های آدمخوار!با کوته بینی و احمق بودن نابود شدیم و نابود می شویم.
اطرافیانم،به دنیای در ذهنشان اعتقاد نداشتند.دنیایی که با جاه طلبی می توانستند آن را به کا‍ئ‍نات هدیه کنند.
با آگاهی آن را گسترش دهند،و به فیلسوف های ایجیسم اهمیت ندهند.کسانی که با ادعاهایشان عقل را در سنین بالاتر می دیدند!وجود ما از روح جهان تغذیه می شود،و به همان بر می گردد.
رویاهایی که فقط تصرف جهان به طرز احمقانه ای نیستند!بلکه تغییر آن هستند
قطعا خوبی بزرگتر عشق و محبت نیست،قطعا فداکاری فقط فدای جان و کلمه ای که به آن شجاعت می گویند نیست.
خوبی بزرگتر،فداکاری همه ی اخلاقیاتی کلیشه ای که می گویند نیست!اخلاقیت یعنی دادن پر پرواز به بالها.
از عقایدم بگذریم...از عقایدی که هرگز استقبال نشدند
درونگرا هستم،با مردم در حد لازم ارتباط دارم ولی علاقه ای به معاشرت به آنان و بحث هایی کلیشه ای در مورد افراد ندارم..به تست های شخصیت شناسی باور ندارم ... گرچه بخشی از ذهن انسان را توصیف می کنند،ولی روح بی نهایت بشر قابل وصف نیست،به هر حال INTPهستم.
علایقم برای همسن هایم متفاوت و عقایدم مسخره و برای بزرگتر ها احمقانه بودند.
وقتم را با کاوش،نوشتن،خواندن و ساختن پر می کنم...
و در نهایت،به انتخاب کلاه احترام می گذارم.کلاه گروهبندی سایت ببخشید دنیای پاترمور هم من را گروهبندی کرد، ولی کلاه کلاه و انتخاب ها انتخاب هستند.

درود بر تو فرزندم.

هوم... عقاید و افکاری جاه طلبانه و بلند پروازانه می‌بینم. فکر می‌کنم نوادگان سالازار از افکارت به خوبی استقبال می‌کنن.

پس برو به...

اسلیترین!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷:۳۸ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

آلفرد بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۵:۰۱ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۵۰:۳۲
از بن بست هاثورن،شماره شانزده عمارت
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 6
آفلاین
درود،کلاه عزیز
حال که روی این صندلی چرم نشسته ام و وزن هزارساله ی شما را روی موهایم احساس می کنم...در حال گذر از گذشته ام هستم.سوار بر قطاری از خاطراتم می گذرم و مرور می کنم...
به مردمی فکر می کنم،که توجه نکردند.
به مردمی که گذشتند بدون این که لمس کنند.
ما چه هستیم؟بشری فانی!نژادی با گذشته ای از تبار ن‍ئ‍اندرتال های آدمخوار!با کوته بینی و احمق بودن نابود شدیم و نابود می شویم.
اطرافیانم،به دنیای در ذهنشان اعتقاد نداشتند.دنیایی که با جاه طلبی می توانستند آن را به کا‍ئ‍نات هدیه کنند.
با آگاهی آن را گسترش دهند،و به فیلسوف های ایجیسم اهمیت ندهند.کسانی که با ادعاهایشان عقل را در سنین بالاتر می دیدند!وجود ما از روح جهان تغذیه می شود،و به همان بر می گردد.
رویاهایی که فقط تصرف جهان به طرز احمقانه ای نیستند!بلکه تغییر آن هستند
قطعا خوبی بزرگتر عشق و محبت نیست،قطعا فداکاری فقط فدای جان و کلمه ای که به آن شجاعت می گویند نیست.
خوبی بزرگتر،فداکاری همه ی اخلاقیاتی کلیشه ای که می گویند نیست!اخلاقیت یعنی دادن پر پرواز به بالها.
از عقایدم بگذریم...از عقایدی که هرگز استقبال نشدند
درونگرا هستم،با مردم در حد لازم ارتباط دارم ولی علاقه ای به معاشرت به آنان و بحث هایی کلیشه ای در مورد افراد ندارم..به تست های شخصیت شناسی باور ندارم ... گرچه بخشی از ذهن انسان را توصیف می کنند،ولی روح بی نهایت بشر قابل وصف نیست،به هر حال INTPهستم.
علایقم برای همسن هایم متفاوت و عقایدم مسخره و برای بزرگتر ها احمقانه بودند.
وقتم را با کاوش،نوشتن،خواندن و ساختن پر می کنم...
و در نهایت،به انتخاب کلاه احترام می گذارم.کلاه گروهبندی سایت ببخشید دنیای پاترمور هم من را گروهبندی کرد، ولی کلاه کلاه و انتخاب ها انتخاب هستند.

“Intuition is really a sudden immersion of the soul into the universal current of life.”

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹:۲۴ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

★𝘾𝙝𝙖𝙧𝙡𝙤𝙩𝙩𝙚★ نوشته:
خب، سلام کلاه! امیدوارم خوب باشی. حرف از معرفی کردن شد، من اینجام!

خب، بیشتر آدم برونگرایی هستم و تایپم enfp هست. شجاعم، مهربونم، باهوشم. خیلی کم عصبانی میشم ولی اگر عصبانی یا ناراحت بشم مثل بمب ساعتی می‌ترکم. خوشگلم، اعتماد به‌تفسم بد نیست. یکم تنبلم و حسود هم هستم.

گریفیندور رو لزوما فقط به‌خاطر هری، رون و هرماینی دوست ندارم. بلکه ذات گریفی ها رو دوست دارم.

علاقه‌مندی هام: کتاب، گربه، هاگوارتز، هرماینی گرنجر، داستان نویسی، پیانو، نقاشی، جنگل، سبز، شطرنج.

به‌نظرم همه‌ی گروه ها عالین، ولی اولویت من، گریفیندوره. اگر صلاح نمیبینی که توی گریفیندور باشم که هیچ. ولی خب اولویتمه دیگه....خوشحال میشم بندازیم توی گریفیندور. مرسی کلاه!

:)

درود بر تو فرزندم.

اینطور که به نظر میاد خیلی مصممی. اگر نظر این کلاه پیر رو بخوای... فکر می‌کنم گریفیندور قراره یه عضو شجاع و پر انرژی داشته باشه.

پس برو به...

گریفیندور!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸:۱۴ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

هرماینی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۰:۳۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۶:۲۶
از نمره هام براتون گفتم!؟
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 10
آفلاین
خب، سلام کلاه! امیدوارم خوب باشی. حرف از معرفی کردن شد، من اینجام!

خب، بیشتر آدم برونگرایی هستم و تایپم enfp هست. شجاعم، مهربونم، باهوشم. خیلی کم عصبانی میشم ولی اگر عصبانی یا ناراحت بشم مثل بمب ساعتی می‌ترکم. خوشگلم، اعتماد به‌نفسم بد نیست. یکم تنبلم و حسود هم هستم. پشت‌کارم هم بد نیست.

گریفیندور رو لزوما فقط به‌خاطر هری، رون و هرماینی دوست ندارم. بلکه ذات گریفی ها رو دوست دارم. یه جورایی قدرت تصمیم‌گیریم خیلی پایینه و خودمو به آدما گره میزنم. همین باعث میشه که یکم تنبلی کنم و سردرگم بمونم.

علاقه‌مندی هام: کتاب، گربه، هاگوارتز، هرماینی گرنجر، داستان نویسی، پیانو، نقاشی، جنگل، سبز، شطرنج.

به‌نظرم همه‌ی گروه ها عالین، ولی اولویت من، گریفیندوره. اگر صلاح نمیبینی که توی گریفیندور باشم که هیچ. ولی خب اولویتمه دیگه....خوشحال میشم بندازیم توی گریفیندور. مرسی کلاه!

:)

ویرایش شده توسط ★𝘾𝙝𝙖𝙧𝙡𝙤𝙩𝙩𝙚★ در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۶ ۱۴:۴۴:۰۷
ویرایش شده توسط ★𝘾𝙝𝙖𝙧𝙡𝙤𝙩𝙩𝙚★ در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۶ ۱۴:۴۵:۵۸
ویرایش شده توسط ★𝘾𝙝𝙖𝙧𝙡𝙤𝙩𝙩𝙚★ در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۶ ۱۴:۴۷:۱۱

𝙨𝙢𝙞𝙡𝙚! 𝙘𝙖𝙪𝙨𝙚 𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙟𝙪𝙨𝙩 𝙖....𝓢𝓽𝓪𝓰𝓮

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰:۳۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷:۴۸ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۴۱:۰۸
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 6
آفلاین
درود به کلاه عزیز
خدمت شما اومدم تا منو گروه بندی کنین
راستش من یه بار دیگه پیام دادم اما نمیدونم جای درستی هست یا نه
به هر حال ...
اول از همه خدمتتون بگم من اصیل زاده هستم و جد اندر جدم جادوگرن ، میشه گفت یکم ترسو ام ولی اگه بحث رسیدن به چیزی که میخوام وسط باشه به اونم غلبه میکنم رنگ مورد علاقمم سبزه و یه مار خونگی دارم
تو وقتای آزادمم کتابای مرلین و میخونم
و در آخر
تروخدااااا منو بفرست اسلایتریننننننننن

-------------

به جغدی که برات فرستادم نگاه کن.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۵ ۲۲:۲۸:۳۹

Slitrin🐍

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲:۰۳ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Lana-Black نوشته:
سلام به کلاه عزیز! بسیار مفتخرم که منم شما رو روی سرم گذاشتم.

من به طور کلی آدم آرومیم که به تفکر عمیق درباره همه چیز خیلی علاقه دارم، همچنین تخیلم خیلی قویه و میتونم مدت ها تو ذهن خودم فرو برم. از بحث های فلسفی عمیق با دیگران خیلی خوشم میاد اگرچه بقیه معمولا حوصله اش رو ندارن!
عاشق چیز های کلاسیک و کتاب خوندنم...گاهی اوقات (اکثرا) حس می کنم آدم به درد نخوریم و به اندازه کافی دارم تلاش نمی کنم...(متاسفانه یه مقدار گشادم) و...یکی از ترس هامم اینه که توی زندگی به هیچ جا نرسم(که با توجه به میزان گشاد بودنم پارادوکس عجیبیه!)

گاهی اوقات توسط ترس هام احاطه میشم و قدرت انجام هیچکاری رو ندارم...خیلی دلم میخواد آدم شجاعی باشم تا بتونم با ترس هام مقابله کنم و لهشون کنم ولی...خب فعلا خیلی موفق نبودم.

به طبیعت خیلی علاقه دارم و بودن توی اون باعث میشه احساس آرامش کنم...

یه مقدار هم آدم سردرگمی هستم در کل، چیزایی زیادی هست که بهشون علاقه دارم اما نمیدونم باید چه راهی رو در زندگی ام برم...و نتیجه اش این میشه که کلا هیچ کاری نمیکنم!

دیگه...بقیه اش رو دست قضاوت خودت میسپارم لطفا منو در گروه مناسبی بنداز!

لطفا جغدی که برات فرستادم رو چک کن.

درود بر تو فرزندم.

هیچ انسانی به درد نخور نیست. هر انسانی که وجود داره قطعا با هدف خاصی به دنیا اومده، همین کلاه پیر رو ببین؟ حتی من هم با هدف خاصی به وجود اومدم. تو هم یک روزی هدفت رو پیدا خواهی کرد و در اون به موفقیت میرسی، اما تا اونموقع، برو به...

ریونکلاو!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳:۲۶ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو

آلانیس شپلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵:۱۷ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۴:۵۷:۱۲
گروه:
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام به کلاه عزیز! بسیار مفتخرم که منم شما رو روی سرم گذاشتم.

من به طور کلی آدم آرومیم که به تفکر عمیق درباره همه چیز خیلی علاقه دارم، همچنین تخیلم خیلی قویه و میتونم مدت ها تو ذهن خودم فرو برم. از بحث های فلسفی عمیق با دیگران خیلی خوشم میاد اگرچه بقیه معمولا حوصله اش رو ندارن!
عاشق چیز های کلاسیک و کتاب خوندنم...گاهی اوقات (اکثرا) حس می کنم آدم به درد نخوریم و به اندازه کافی دارم تلاش نمی کنم...(متاسفانه یه مقدار گشادم) و...یکی از ترس هامم اینه که توی زندگی به هیچ جا نرسم(که با توجه به میزان گشاد بودنم پارادوکس عجیبیه!)

گاهی اوقات توسط ترس هام احاطه میشم و قدرت انجام هیچکاری رو ندارم...خیلی دلم میخواد آدم شجاعی باشم تا بتونم با ترس هام مقابله کنم و لهشون کنم ولی...خب فعلا خیلی موفق نبودم.

به طبیعت خیلی علاقه دارم و بودن توی اون باعث میشه احساس آرامش کنم...

یه مقدار هم آدم سردرگمی هستم در کل، چیزایی زیادی هست که بهشون علاقه دارم اما نمیدونم باید چه راهی رو در زندگی ام برم...و نتیجه اش این میشه که کلا هیچ کاری نمیکنم!

دیگه...بقیه اش رو دست قضاوت خودت میسپارم لطفا منو در گروه مناسبی بنداز!

لطفا جغدی که برات فرستادم رو چک کن.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۵ ۱۹:۲۸:۳۲

پیام زده شده در: ۱۵:۱۲:۵۵ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Rina نوشته:
سلام به جناب کلاه بزرگوار
مفتخرم که شما رو روی سرم میزارم .
خب اول از همه شدیدا هیجان و حس میکنم و امیدوارم استرسم گروهبندیم و خراب نکنه :(
خوب من یه آدم ترسو ام ولی اگه بخوام به چیزی برسم قطعا کنار میزارمش از علاقه مندی هام کتاب خوندنه اونم در مورد چیزایی که کشف نشدن .
آدم آرومی هستم اطرافیانم همیشه بهم میگن مظلوم نما آدمی که تو ظاهر مهربونه ولی شخصیت واقعیم خیلی خشکه و تقریبا از همه بدم میاد ×_×
تو رنگا سبز و دوست دارم تو حیوونا مار🐍
در کل لطفا اسلایترین باششششششهههه ...

درود بر تو فرزندم.

به این کلاه پیر خیلی لطف داری. ممنونم. بله... منم باهات هم عقیده‌م و فکر می‌کنم جایگاه واقعیتو خوب می‌شناسی و می‌تونی در کنار نوادگان سالازار بدرخشی.

برو به...

اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.