هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

××× مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت در تاریخ 31 خرداد بسته خواهد شد و راس ساعت 00:00 تاریخ 1 تیر ماه با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. ×××

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آموزش جادوی سیاه فوق پیشرفته
پیام زده شده در: ۱۳:۳۷:۵۷ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

هرماینی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۰:۳۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۴۶:۲۶
از نمره هام براتون گفتم!؟
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 10
آفلاین
-چی!؟ کشتن همکلاسی!؟ پروفسور...این واقعا وحشتناکه...کشتن همکلاسی‌ و بعد انداختن گردن دیگران؟ *هرماینی زمزمه کرد: پفت.. به‌خاطر همینه که از جادوی سیاه متنفرم.* زنگ سوم، هرماینی دست به کار شد. ولی...میخواست کی رو بکشه.؟..باید حسابی روش فکر می‌کرد. اصلا شاید تا همین فردا لازم داشت بشینه یه گوشه توی سالن گریفیندور و فکر کنه. نه...نه! هرماینی مصمم بود. هرماینی تصمیم گرفته بود که پانسی رو بکشه. پانسی پارکینسون!

از زمانی که به یاد داشت حس بدی به پانسی داشت. حس بد که چه عرض کنم... حتی حسی افتضاح! بدتر از اون، پارکینسون همیشه مثل یه آدامس به مالفوی می‌چسبید. مثل یه مگس که دور شیرینی...شایدم دور چیز دیگه‌ای می‌چرخه.

زنگ سوم به صدا در آمد و بیشتر بچه ها رفتن توی حیاط بزرگ هاگوارتز، هرماینی که داشت کتاب هایش رو مرتب می‌کرد، یک مرتبه به یاد اورد باید چه کند. سریع جلوی پانسی که داشت می‌رفت به سوی حیاط رو گرفت و گفت:

-هی! سلام پانسی. چ..چطوری!؟
-آم....چی‌کار داری خرخون دورگه!؟

هرماینی سعی کرد آرامش خود را حفظ کند. دست پانسی را گرفت و طلسمی خواند که پانسی هیپنوتیزم بشود و دنبالش بیاید. گرنجر از این‌که پانسی پارکینسون اونو ^خرخون دورگه^ صدا کرده بود عصبانی و مثل یک گوجه قرمز شده بود. اگر پانسی این را نمی‌گفت، شاید به طرز کمتر فجیعی کشته می‌شد ولی با این‌کار قبر خودشو کنده بود. هرماینی داشت صاف می‌رفت به سمت جنگل ممنوعه. پانسی را دنبال خود کشید، طوری که کسی نبیند، رفت درون جنگل تاریک و کار را تمام کرد:

-آوداکداورا!

نور سبزی از نوک‌ چوب‌دستی هرماینی بیرون آمد و تازه متوجه شد که چیکار کرده. البته اونقدرام از کارش پشیمون نبود. صحنه‌سازی؟ لازم بود؟ وقتی یکی رفته توی جنگل تاریک و بدن مرده‌اش پیدا شده دیگه صحنه‌سازی‌ای لازم نیست. اینم از تکلیف. با یه تیر، دو نشون رو زدیم. تکلیف،

و انتقام!

𝙨𝙢𝙞𝙡𝙚! 𝙘𝙖𝙪𝙨𝙚 𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙟𝙪𝙨𝙩 𝙖....𝓢𝓽𝓪𝓰𝓮

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵:۲۵ شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

روندا فلدبری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۵ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۳۹:۴۵
از دنیا وارونه
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 186
آفلاین
آباداکدابورا! چیه انتظار داشتین من محفلی بزنم با ورد یکی رو بکشم! من با چاقو یکی رو می کشم! بعدم جسدش رو با جارو و خاک انداز می کنمش زیر فرش چندبارم از روش رد میشم! چی لو رفتم! نبابا آخیش اون اصلیه لو نرفته! چی اونم لو رفته؟ باور کن کاز جعفر بود اون گفت! نگاه کنین چاقومم تو دستشه! این یعنی اون کشته!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸:۰۰ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور

ساکورا آکاجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰:۵۲ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۹:۳۵:۰۵
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 127
آفلاین
-چرا این کارو کردی؟
مرد فریاد زد و خودش را به دختر که موهای قهوه ای رنگش صورتش را پوشانده بود و طناب دور گردنش بود رساند. بدنش میان زمین و هوا بود و تنها طناب او را از برخورد به زمین حفظ می کرد‌.
-هی حق نداری مرده باشی!

مرد با روانه کردن چند طلسم، طناب را برید و جسم بی جان دختر را در آغوش گرفت. سرش را روی قفسه سینه دختر گذاشت اما هیچ نشانی از کوچکترین ضربانی پیدا نکرد.
-نه، نه لعنتی بیدار شو!

دست هایش را ناامیدانه روی سینه دختر می کوبید و هر طلسم شفا بخشی بلد بود روانه جسم دختر می کرد اما دیر شده بود.

زنی از پشت بام ساختمان روبرو به فریاد های پسر گوش میداد، مو هایش در باد به اهتزاز در آمده بود و نگاهش رنگ تاریکی داشت.
در حالی که آرام از لبه و فاصله ی مناسب برای تماشا فاصله می گرفت و وارد راه پله می شد زمزمه کرد:
-هیچ کاری بدون تاوان نیست.

با دیدن شخصی که انتهای راه پله ایستاده بود شوکه شد، ساکورا کت سیاهش را روی شانه هایش جابجا کرد و به زن شوکه نگاه کرد، پوزخند کوچکی روی لب هایش شکل گرفته بود.

-انتقام جالبی گرفتی از کسی که عشقت رو دزدیده بود.

نگاه زن کمی رنگ وحشت گرفت، انتظار نداشت کسی مراقب او باشد. ساکورا اما کاملا بیخیال در حالی که دست هایش را در جیبش فرو کرده بود به او نگاه می کرد.

-میدونی، اینکه اون دختر رو مجبور کنی خودکشی کنه جالب بود، اون همسرت رو دزدیده بود در حالی که شما دو نفر دو تا بچه دارین.
-میخوای چی کار کنی، به همه بگی؟
-نه کاراگاه، فقط نمی خوای بپرسی چطوری فهمیدم که تو باعث این قضیه ای؟
-نه، میتونم حدس بزنم. تو نفوذ بالایی داری آکاجی، درست مثل پدرت.
-هوم پس بالاخره منو شناختی جیانا ماری یا بهتره بگم جیانا پاتر، باید بگم اسمت واقعا اسمت شبیه ماریجوانائه.

اخم های زن از این شوخی در هم رفت ولی ساکورا کاملا بیخیال و راحت به دیوار تکیه داده بود.
-هوم، پس اهل خنده نیستی. مهم نیست، به هر حال ففط ازت یه چیز میخوام.

جیانا سرش را بالا آورد، چشم هایش نشان دهنده آزردگی خالص بود.
-حالا که میدونی من باعث شدم خودکشی کنه و یه جورایی قاتلشم، از این قضیه استفاده می کنی.
-میتونی این طوری فکر کنی، به هر حال چیز سختی هم نیست. فقط یه پرونده رو می خوام‌‌.

چهره جیانا در هم رفت اما ساکورا کاملا بی تفاوت بود.

-قبوله.
-تصمیم درستی گرفتی، جیانا. از معامله با شما لذت بردم.

لبخند روی لب های ساکورا گسترده تر شد، یک ساعت بعد در حالی که پرونده را می خواند روی مبل لم داده بود‌.
-خب اینکه اون دختر رو شیفته آلبوس پاتر کنم خیلی سخت بود اما ارزشش رو داشت. بیچاره جیانا نمی دونست آلبوس هیچ وقت تحت تاثیر قرار نگرفت فقط می خواست از اون دختر فاصله بگیره و نجاتش بده. جیانا فکر میکنه حرف های اون باعث شد دختره خودکشی کنه اما حس ناامیدی اون دختر نسبت به عشق اش بود که باعث مرگش شد، هدف من مرگ اون دختر بود و با استفاده از این حس مزخرف به خواسته ام رسیدم و البته تونستم پرونده رو از جیانا بگیرم. اونم چون جیانا فکر می کنه مقصر مرگ اون دختره. البته فقط آلبوس میمونه که حس گناه میکنه، این که نتونسته جلوی مرگ اون دختر رو بگیره ولی همزمان اثبات می کنه چقدر جیانا رو دوست داره. باید چند تا کار ریز دیگه هم انجام بدم تا مطمئنم بشم زندگیشون بهم نمی ریزه و منم به هدفم رسیده ام. با اینکه جیانا از من متنفره اما، من هرگز نمیتونم از دوست قدیمی مادرم متنفر باشم.

ساکورا پرونده را روی میز پرت کرد وچشم هایش را بست، اسم روی پرونده که با خط سیاه و درشت نوشته شده بود زیر نور کم جان اتاق می درخشید. پرونده ی سیلوی کرو

ویرایش شده توسط ساکورا آکاجی در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۶ ۲۱:۰۱:۳۴
ویرایش شده توسط ساکورا آکاجی در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۶ ۲۲:۱۹:۵۶

تصویر کوچک شده

It's all game...want this or not you are player. soo let's play!wwwwww

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸:۱۷ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، محفل ققنوس، مرگخواران

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۰:۰۲ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۱۹:۴۷
از هرجا که تو بخوای!
گروه:
محفل ققنوس
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
ناظر انجمن
ریونکلاو
گردانندگان سایت
پیام: 175
آفلاین
پروفسور حقیقتا من هرچی به حرفای شما گوش کردم هیچی نفهمیدم! مطمئنم مزاح کردین که طلسم آواداکداورا کسی رو می‌کشه! چون اگه نه که اینو از جادوآموزان نمی‌خواستین، می‌خواستین؟ آخه شما خیلی خوبین که حتی ما رو به ماه می‌فرستین.

واسه همین تصمیم گرفتم قبل از این که بخوام این طلسمی که گفتینو رو بقیه اجرا کنم تا ببینم کارکردش چیه، رو خودم اجرا کنم. اما اونقد ریونکلاوی هستم که بدونم نتیجه‌ش هرچی که بود به خاطر من نبوده، به خاطر شما بوده. من هرگز افتخارات دیگرانو به نام خودم ثبت نمی‌کنم. جهانیان باید بدونن این طلسم صلح‌بخشی که شما از ما خواستین رو بقیه اجرا کنیم و من مطمئنم نتیجه‌ش پراکندن دوستی و محبته، اختراع و خواسته شما بوده.

پس می‌رم که اجراش کنم. آماده... یک... دو... سه...

آواداکداورا!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷:۰۲ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۱۶:۴۹
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1318 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آواداکداورا!

کلاغ سیاهی که چشم راست گریندلوالد را نشانه گرفته بود و مستقیم به سوی او می‌رفت با موج خاموش و نرم نور سبزی که از نوک ابرچوبدستی گلرت بیرون می‌زد برخورد کرد و پیش از آنکه به او برسد خشک شد و بر زمین افتاد.

گلرت ابرچوبدستی را پایین آورد. با چهره‌ای برافروخته از خشم درست وسط تالار اسرار ایستاده بود. ساعاتی پیش از این، چنین صحنه‌ای را در ذهن دیده بود و تلاشش برای پرهیز از این وضعیت به جایی نمی‌رسید. سیلوی کرو از جمله موجودات مورد علاقه‌اش بود و استعداد جادویی قابل توجهش باعث شده بود تنها کلاغ نظرکردهٔ طبیعت و اشرف کلاغ‌های عالم باشد. مرگ او کمکی به رسیدن گلرت به بازگرداندن شرافت و عزت به جادوگران نمی‌کرد و برعکس، می‌توانست متحد بالقوه‌ای در گام‌های بعدی‌اش باشد.

قدم‌زنان به بالای سر سیلوی کرو رفت و زیرلب گفت: «چرا سیلوی؟ چرا به هشدارها توجه نکردی؟ تو الان باید در تعطیلات در کنار کلاغ‌های دیگر بودی. خون تو در نهایت می‌ریخت اما چرا باید به دست من می‌مردی؟ چرا باید در کارهایی که به تو ارتباطی نداشت دخالت می‌کردی؟»

سر بلند کرد و به تاریکی بی‌انتهای گوشه سقف تالار زل زد. سیلوی کرو از همان مسیری آمده بود که روزگاری ققنوس خوش‌رنگ آلبوس آمده بود و نقشه‌های نواده سالازار اسلیترین را به هم ریخته بود. گلرت دیگر نقطه‌ضعف گذشته را نداشت. آلبوس و ققنوسش سال‌ها پیش از هاگوارتز رفته بودند، یکی با مرگ و یکی با افسانه‌های کهنش...

حالا کلاغ باهوش آمده بود تا جای آنها را بگیرد و سر از کار گلرت درآورد؟ هرگز چنین اجازه‌ای نمی‌داد.

گلرت از قبل برنامه‌اش را ریخته بود. جسد کلاغ تا لحظاتی دیگر به جایی در عمارت ریدل‌ها منتقل می‌شد تا جاسوس مرگخوارنمای محفل به توهم یورش نارسیسا مالفوی به خودش افسون مرگ را بر زبان بیاورد و با جسد بی‌جان سیلوی کرو مواجه شود. حالا که قرار بر مرگ سیلوی کرو بود، چه بهتر که یکی از جاسوس‌های محفل در این میان به آزکابان می‌رفت. حتی خود جاسوس هم باور می‌کرد که قاتل آن پرنده است و راهی هم برای اثبات چیزی غیر از این وجود نداشت، چرا که چوبدستی آن جاسوس همان صبح با کمک نیروی خارق‌العاده ابرچوبدستی گلرت دستکاری شده بود.

سیلوی کرو بدون باقی گذاشتن هیچ اثری از تالار اسرار محو شد...

تصویر کوچک شده

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پاسخ به: آموزش جادوي سياه فوق پیشرفته
پیام زده شده در: ۲۰:۲۳:۲۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۵۰:۵۴
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
محفل ققنوس
پیام: 168
آفلاین
- آوادا کداورا!

نور سبز تهدید آمیز مثل نیزه‌ای مرگ‌بار از انتهای چوبدستی جادوگر خارج شد و مستقیم به سمت حریفش که غافل‌گیر شده بود، رفت.
جادوگر غافل‌گیر شده نتونست کار زیادی کنه. فقط ایستاد و با چشمای چپ شده به طلسم سبز رنگ که جلو میومد، نگاه کرد. بعدم چشمشو بست و کل زندگیش رو با خودش مرور کرد، به جز اونجاهایی که سر کلاس سوتی داده‌بود، یا حتی چندباری که رخت‌خوابش رو خیس کرده بود و مامانش با ترکه زده‌بودش که دیگه توی تختش نوشیدنی کره‌ای نخوره.

- یه‌خورده از پاپ‌کورنات بده!
- نه. خودت چرا نیاوردی؟
- چون تا الان سر کار بودم؟

الستور بعد از گذاشتن مشتی پاپ‌کورن توی دهانش و لیسیدن انگشتاش، به مرگ که شنل سیاهش خاکی و خونی شده‌بود، نگاه کرد و تصمیم گرفت مرگ لیاقت یک مقداری پاپ‌کورن رو داره و دوستیشون خیلی باارزش‌تر از یک بسته پاپ‌کورنه.

نور سبز طلسم نابخشوده همچنان صفیرکشان به سمت قربانی‌ش می‌رفت.
مرگ با تاسف سرشو تکون داد.
- پسره خیلی جوونه... صرفا تو زمان و مکان اشتباه، گیر جادوگر اشتباه افتاده.
- زمان و مکان اشتباه؟ جادوگر اشتباه؟ خیلی سرگرم کننده‌ست که! گودریک گریفیندور کبیر که از مرگ برگشته و دیوونه شده داره یه جادوگر 17 ساله رو صرفاً چون تونسته شمشیرش رو از کلاه گروه‌بندی بیرون بکشه، به قتل می‌رسونه! من دارم لذت می‌برم.
- مرتیکه سادیسمی...
- من و سادیسم؟ تو داری جون طرفو می‌گیری! که البته می‌تونی نگیری. صرفا انتخابته. شغلته به‌هرحال و ازش لذت می‌بری.

مرگ به داسش تکیه داد و به فکر فرو رفت.
الستور هم به عصاش تکیه داد و با چشمای سرخش با بدجنسی به دو جادوگر و طلسم مرگ‌بار و خود مرگ که دچار دوگانگی اخلاقی شده‌بود، نگاه کرد.

- کافیه. نمی‌ذارم بمیره.
- و با اون یکی می‌خوای چیکار کنی؟

مرگ از الستور فاصله گرفت، بین جادوگر جوان و وحشت‌زده و حریف قدرت‌مند و باستانیش ایستاد، و بعد صورتش رو به طلسم سبزرنگ نزدیک کرد، نفس عمیقی کشید، و طلسم رو عین عطر کشید توی بینیش.
- اوممم...
- نه. نوپ. نه. نمی‌خوام هیچ تعریفی ازش بشنوم.
- تو گودریک رو ببر خانه سالمندان، منم برم یکم خاکستر از کوره‌های آدم سوزی نازی‌ها بیارم بذارم جاش.
- می‌خوای صحنه آخر فیلم هفت هری پاتر پارت دو رو بازسازی کنی مگه؟
- دقیقا!

و مرگ و الستور از هم جدا شدن. هر دوشون می‌دونستن چی‌کار کنن. البته که الستور زیاد با مرگ بحث نکرده بود. به‌هرحال، طرفش مرگ بود و قطعا اگر می‌خواست، می‌تونست لوله‌ش کنه. و بنابراین الستور زیاد باهاش مخالفت نمی‌کرد. خطرناک بود به‌هرحال. حتی در این مورد هم با اینکه الستور موفق نشده بود کسی رو با آواداکداورا بکشه، از نتایج کارش راضی بود. گودریک ممکن بود در آینده به درد بخور باشه!

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

Smile my dear, you're never fully dressed without one

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱:۵۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

یوریکا هاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۱:۴۱ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۴:۵۹:۳۷
از وسط طرح های نیمه کاره
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 30
آفلاین
-سلام ساکورا.
یوریکا درحالی گفت که رنگ سبز و نقره ای کراوات ردای هاگوارتزش در تضاد کامل با پرده های سرخ خوابگاه گریفیندور بود. ساکورا آکاجی، در حالت عادی از دیدن تنها هم وطنش توی هاگوارتز خوشحال می شد اما ساعت 2 و نیم نصف شب توی خوابگاه چندان زمان عادی به حساب نمی اومد و در کنار همه این ها، یوریکا اسلیترینی بود.

-کلمه ی رمز رو از کجا گیر آوردی؟
ساکورا درحالی که سعی می کرد تعجبش رو از ظاهر شدن ناگهانی یوریکا نشون نده پرسید.

-مطمئنم نمی خوای بدونی.
یوریکا به ژاپنی جواب داد، زبان مادری شون. می تونست اخم ظریفِ روی صورت ساکورا رو ببینه. تکیه ش رو از دیوار پشت تخت ساکورا برداشت و سمتش رفت. با همون زبان ادامه داد:
-امشب کدوم روش رو برای اقدام به خودکشی انتخاب کردی؟ پریدن از بالای برج گریفیندور؟ دستبرد زدن به سم توی دخمه معجون سازی؟ یا شایدم می خوای به روش ماگلی بری جلو و رگ دست هات رو ببری؟

ساکورا که با بانداژ دور آرنج راستش بازی می کرد جواب داد:
-تنها توجیهی که برای سوال هات دارم اینه که بلاخره تصمیم گرفتی با من خودکشی دونفره کنی یوریکا چان.

یوریکا لبخند زد، هم به روحیه شوخ طبع ساکورا و هم به اینکه خیلی از افکار شوم توی ذهنش دور بود. چوب دستیش رو از جیب رداش بیرون کشید و گفت:
-بستگی داره خودکشی دونفره رو چجوری معنی کنی.

چوبدستی ساکورا دور تر از اونی بود که دستش بهش برسه و یوریکا به اندازه افعی نماد گروهش سریع. نجوا کرد، اما صدای زمزمه ش توی گوش ساکورا طنین انداخت.
-آواداکداورا.

ساکورا بیجون و بی حرکت روی تختش افتاد. یوریکا چوبدستی ساکورا رو با دستمال پارچه ای نقره ای رنگی برداشت و بین انگشتاش گذاشت. توی گوشش زمزمه کرد:
-به آرزوت رسیدی، نه؟

چرخید و خوابگاه رو به مقصد سالن عمومی اسلیترین ترک کرد. خوب می دونست کسی قرار نیست از مرگ "عشق خودکشی ترین دانش آموز گریفیندور" تعجب کنه.

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

I was tame, I was gentle 'til the circus life made me mean
"Don't you worry, folks, we took out all her teeth"
Who's afraid of little old me?
Well, you should be

'Cause I'm a real tough kid
I can handle my shit
They said, "Babe, you gotta fake it 'til you make it" and I did
Lights, camera, bitch, smile
Even when you wanna die

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲:۱۶ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو، مرگخواران

هیزل استیکنی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۹ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۴۴:۴۴
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 96
آفلاین
در اتاق را باز کرد و تلما هلمز خوابیده بر روی تخت خود را دید.
آرام و آهسته وارد اتاق شد و به آرامی خنجر را بیرون آورد.
نفسی عمیق کشید و با یک حرکت خنجر را در شکم تلما فرو کرد و سریع جلوی دهان او را گرفت.اما او مقاومت می کرد و بلند جیغ می کشید و داد می زد.

-میدونستم! میدونستم خیلی مشکوکی!
-ساکت باش تلما. هرچقدر که کمتر حرف بزنی و ساکت تر باشی کمتر درد می کشی.

اما تلما هنوز هم جیغ می کشید. پس هیزل این بار خنجر را به درون قلب فرو کرد و این بار تلما به طور کامل و دائمی ساکت شد.
سپس طناب دار را برداشت و دور گردن تلمای خاموش انداخت. طناب را از سقف اتاق آویزان کرد و نامه خودکشی ای را که از قبل آماده کرده بود روی میز گذاشت. یکی ااز استعداد های هیزل جعل دست خط و امضای افراد بود؛ این کار برای او به راحتی آب خوردن بود.
اکنون زمان خارج شدن از صحنه جرم بود. پس به آرامی دستگیره در را چرخاند و به اتاق خود برگشت.
روز بعد خبر خودکشی تلما هلمز در سراسر خانه ریدل پخش شده بود.

🎐 اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱حتی اگه تاریک ترین رویای جهان باشه... ️

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷:۴۵ شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳

ریونکلاو

استفن کورنفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۴:۱۲ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
گروه:
ریونکلاو
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من عادت روزانم اینه که یک نفر رو بکشم! الان فکر میکنین چرا جدیدا اینقدر کاربر ها دیر به دیر پیام میدن؟ چون اون فعالا رو کشتم.
بگذریم، امروز تصمیم گرفتن گابریل دلاکور رو بکشم! برای این که از اسمش خوشپ نمیاد.
اولش یکم مقاومت میکرد ولی خوب با ولدرمورت ناشناس(من!) نمیتونه مقابله کنه.
تصمیم گرفتم اونو توی کلاس درس معجون سازی بکشم چون امروز کلاسش رو ندارشتیم.
وقتی مرد کسی ندیدش و مدرکی هم به جا نموند! ولی برای اطمینان من اونو توی تخت خوابش گذاشتم و با طلسم کداوارا اوادا( شاید فکر کنید این طلسم همون جابه جایی اوادا کداوارا هست ولی نه این یه طلسه که اثر طلسم اوادا کداوارا رو از بین میبره و انگار بر اثر یه چیز دیگه جز این مرده) و گفتم کی بهتر از لوپین؟ پس چند تا پر و یه چند تا جای زخم گرگینه به صورتش زدم.
و بعد حافظه لوپین رو تغییر دادم که نفهمه دیشب چه کار میکرده. بعدش چی شد؟ هیچی وقتی که دیزی کران وارد شد و جیغ کشید. پروفسور کرو وارد شد و از اونجا که تنها گرگینه مدرسه اونه و توی جنگل هاگوارتز که دیروز پاکسازی شد گرگینه ای نیست هنه چی تقصیر اون افتاد! البته که از اونجا که من به جادوی باستانی خاصی دسترسی داشتم گفتم که من بلدم اونو درمان کنم( اینم بگم قبلش بایه طلسم محرمانه حافظه شو تغییر دادم) و چون اونم با طلسمی که زده بودم فکر میکرد لوپین کشتش، لوپین راهی ازکابان شد و من ۳۰۰امتیاز برای ریون کلا گرفتم و البته مدیر هم قول داد سال بعد منو ارشد کنه

Şťęfāñ

پیام زده شده در: ۷:۰۳:۲۶ شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳

مرگخواران

سیلوی کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲:۰۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۰:۴۹
از آشیونه کلاغا
گروه:
کاربران عضو
گردانندگان سایت
مترجم
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
پیام: 27
آفلاین
ترم 28 مدرسه‌ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز

آموزش جادوی سیاه فوق پیشرفته

شروع:19 خرداد 1403
پایان: 1 تیر 1403 - ساعت 23:59:59
نوع: تک‌جلسه

---------------

به به ببینید امروز چی داریم! کلاس داریم، عجب کلاسی! به کلاس جادوی سیاه فوق پیشرفته خیلی خوش اومدید نوگل های باغ جادو.

سیاه کلا خوبه جادوآموزای عزیزم. سیاه و سیاهی و هر چیز مربوط بهش رو دوست داشته باشید اعم از گربه سیاه، پرنده سیاه ( ) و بله حتی جادوی سیاه!
امروز قراره بریم سراغ سیاه ترین و خوف ترین و فوق پیشرفته ترین جادوی سیاه، ممنوعه ترین طلسم ممنوعه، ترسناک ترین ترسناک ها! این شما و این... " آوداکداورا" !

اما اگر فکر کردین میخوایم بریم دنبال آموزش آوداکداورا کردن ملت سخت در اشتباهید! اونش که کاری نداره اصلا. چوبدستیتونو میگیرید، یکم سیس مرگخواری و لرد سیاهی بر میدارید، یه نگاه خوف به فرد مفلوک مورد نظر، یه نگاه مخوف تر به دوربینی که داره ازتون کلوز آپ میگیره و... بله تمام! شما موفق شدید. اما آیا کار به اینجا ختم میشه؟ بذاریذ اینطوری بپرسم که اصلا آوداکداورایی که بعدش مامورای آزکابان بیان بریزن ببرنتون و بندازنتون گوشه هلوفدونی که تا آخر عمر آب خنک بخورید و با سوسمارای سلولتون منچ و مارپله بزنید به چه دردی میخوره؟

به هیچ دردی نمیخوره! بله گلای خوشگل همونطور که میبینید آوداکداورا تازه اول کاره. هنر واقعی رو اونی داره که بتونه بدون این که موهاش توی آزکابان رنگ ریش دامبلدور بشه کاراشو پیش ببره. حالا این یعنی چی؟
این یعنی پاک کردن تمام ریز و درشت صحنه جرم از سیر تا پیاز و از موسیر تا پیازچه حتی! و یا بهتر از اون... بله میتونید قتل رو بندازید گردن یکی دیگه و خیلی سوسکی بکشید کنار خودتونو... کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!

اما اینا همه به تمرین نیاز داره نوگل های باغ جادو! برای همینم امروز قراره همدیگه رو بکشید. و بعد صحنه جرم رو از بین ببرید و یا حتی بهتر گردن یکی دیگه بندازید. اصلا کی میدونه؟ شایدم خودکشی کرده باشه!

منم دیگه میرم ببینم قهوه ام دم کشیده یا نه. مواظب خودتون باشید عزیزای دلم. هر چند که محیط مدرسه کامـــــــلا دوستانه و امنه و لازم نیست حتی مواظب یا نگران خودتون باشید.
---------------

تکلیف

یکی از اعضای سایت (یا حتی کسی چه میدونه شایدم خودتون رو؟) با آوداکداورا به قتل برسونید و بعد به هر روشی که میتونید یا صحنه جرم رو از بین ببرید و یا به هر روشی که میتونید قتل رو گردن نگیرید و گردن یکی دیگه از اعضای سایت بیندازید. 10 نمره

---------

فعالیت های مورد پذیرش: رول/ نمایشنامه/ داستانک/ نقاشی دستی/ نقاشی دیجیتال
(برای نقاشی ها از هوش مصنوعی استفاده نکنید)

---------

مبنای نمرات:

شلختگی افسانه‌ای
بی‌بهداشتی قهرمانانه
دروغ‌گویی برتر
تخریب گسترده
نیرنگ و فریب
خیانت استراتژیک
فرافکنی ابتکاری
سرپیچی خلاق از قوانین

مثل همیشه مجازید تنها و یا تیمی کار کنید. اما توی تیمی کار کردن یادتون باشه که همیشه گزینه از پشت خنجر زدن هم روی میزه!

یادآور میشم که این ترم بر مبنای هرج و مرجه بنابراین چیزی به اسم گروه های چهارگانه هاگوارتز نداریم و هر امتیازی که کسب میکنید فردیه و فقط برای شخص خودتون محاسبه میشه.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.