هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: تدریس خصوصی هافلپاف!
پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
جـادوگـر
پیام: 1272
آفلاین
از اونجایی که ما خیلی سختکوش و درسخون هستیم قرار شد توی این تایپیک خودمون به خودمون درس بدیم...
قوانین خاصی هم نداره...هر جمعه یکی تدریس میکنه و تکلیفی میده و بقیه باید تکلیف رو که البته یک یا چند رول هست انجام بدن...
مدرس هم باید تکالیف رو تصحیح کنه،نمره ای بده و یه نیمچه نقدی بکنه تکالیف رو...
در ضمن هیچ محدودیتی برای اشخاص نیست...هر هافلی میتونه تو این کلاس ها شرکت کنه.چه اون کسی که یک روز عضو هافل شده چه اونی که سالهاست عضو هافل هست.

روزهای تدریس اساتید هم به زودی اعلام میشه....

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۱۵ ۱۱:۴۲:۲۸

خاطرات نوادگان هلگا!
پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۵۰:۴۱ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۳
از مسلسلستان!
گروه:
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
جـادوگـر
پیام: 556
آفلاین
تاپیک تدریس خصوصی هافل با ایده ی شخص «رودولف لسترنج» و موافقت بیشتر اعضا، کار خود را شروع میکند.

اولین مدرس در تاپیک «هماهنگی بروبچز هافلپاف» انتخاب می گردد.

قوانین توسط شخص «رودولف لسترنج» و یا اولین مدرس ذکر می گردد.

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۷:۵۱:۱۴

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پاسخ به: « نوادگان هلگا هافلپاف »
پیام زده شده در: ۷:۴۴ سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳

باری ادوارد رایان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
از چی بگم؟
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 274
آفلاین
نام کامل:باری ادوارد رایان

گروه:هافلپاف

چوبدستی:مغز موی اژدها و جنس چوب درخت انگور

جارو:آسمان ابری 2000,اوج گیری تا حداکثر 250 متر,سرعت حداکثر 300 کیلومتر بر ساعت

پاترونوس:پلنگ

خون:دورگه

حیوان خانگی:توپک(اطلاعات بیشتر در جانوران شگفت انگیز)

طلسم مخصوص:ویدو کولتروم(سپر ساخته شده از دو ورد ویدیوس-ساخت شیشه-و کولتریوم-ساخت چاقو-و آگوامنتی. ساخت خودم:دی

معرفی کوتاه:باری رایان بازیکن کوییدیچ تیم ملی ایرلند است.او هم اکنون در تیم کلاغ زاغی مونتروز در پست دروازه بان بازی میکند.باری رایان 7 سال در مدرسه هاگوارتز درس خواند و باعث شد تیم کوییدیچ هافلپاف 2 بار به مقام قهرمانی در سال های 1984 و 1985 برسد.بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی به عضویت تیم ایرلندی دسته یک خفاش های تیزبین درآمد.

خوب زندگی کن. بزرگ شو و... کچل شو! بعد از من بمیر و اگه تونستی با لبخند بمیر. توی کارات دودل نباش. ناراحتی چیز باحالی برای به دوش کشیدنه ولی تو هنوز خیلی جوونی!

کوروساکی ایشین- بلیچ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳

steve

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۰۲ سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
از جهنم اومدم و میخوام محفلیا رو با خودم ببرم اونجا
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
نام: استیو لئونارد

گروه : هافلپاف

نژاد : نیمه خون آشام (Half-Vampaneze)

خون : اصیل

پاترونس : تک شاخ

نوع چوب جادو: موی تک شاخ ، ریسه قلب اژدها ، چوب بلوط ، پر ققنوس ، مناسب برای دوئل ، 30 سانتی متر

نوع چوب جارو : تک شاخ آتشین 3000

حیوان خانگی : گرگ

قد : متوسط

مو : مشکی

رنگ چشم : بنفش

ویژگی ها : بی رحم ، عصبانی ، شجاع ، انتقام جو ، عاشق خون و عاشق مکیدن خون مردم تا آخرین قطره و کشتنشون ، قدرتمند ترین خون آشام (vampaneze)

داستان زندگی :
داستانم که شش کیلومتره فقط در همین حد بدون که ارباب شبح واره ها یا همون خون آشاما ، منم ومپانیزم نه ومپایر .
البته درسته که من سربازای خودمو دارم و برای خودم یه ارباب ولی خودمو و سربازازم برای لرد خدمت میکنیم ، فکر نکنین چون ارباب شدم به لرد...

:bat:
تو فیلما پسره میره خارج بعد 20 سال برمیگرده اتاقش بدون تغییر میمونه!

خواستم بگم اینا دروغه!

من سه روز با دوستام رفتم اردو برگشتم بابام اتاقمو کرده بود انباری!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳

اوون کالدون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
نام:اوون کالدون

گروه : هافلپاف

خون : دورگه

پاترونس : شیر

نوع چوب جادو: پر ققنوس ، چوب بلوط ، 24 سانتی متر

نوع چوب جارو : 141 نیو

کوییدیچ:دروازه بان تیم هافلپاف

مشخصات ظاهری:بسیار قیافه خسته ای داره و همیشه مو و ریش هاش پریشون هستش.قد بلندی داره ولی کمی چاق هم هست.

مشخصات اخلاقی:دوستاش اون رو دو شخصیته میدونن!با این حال زیاد دوست دور خودش جمع نمیکنه و بعضی مواقع شوخ طبع ترین آدم رو زمینه و بعضی مواقع ترسناک ترین ادم رو زمین...به جادوی سیاه خیلی علاقه داره و همین باعث میشه خیلی ها اون رو مرگخوار تصور کنن...

زندگی نامه:پدر اوون یک مشنگ از آسیا هست و مادرش اصیل زاده و از نوادگان هلگا هافلپاف هست.مادر اوون در دوران تحصیل به عنوان دانش آموزی سخت کوش و موفق شناخته میشد.ولی در اواخر دوران تحصیل طرفدار گروه های عجیب غریبی شد و به دنیایی مشنگ ها علاقه مندی پیدا کرد و همین باعث شد از طرف خانواده به طرد شدن تهدید بشه.پس از پایان تحصیل به شرق رفت و از دنیایی جادوگری فاصله گرفت و با یک مشنگ ازدواج کرد و این باعث شد که خانواده اون رو ماییه ننگ بدونن...اما اوون جادوگری رو از مادرش به ارث برد و به هاگوارتز اومد تا جادوگری رو یاد بگیره...توی هاگوارتز به طور عجیبی استاد مورد علاقه اش پروفسور اسنیپ هست!البته پرفسور اسنیپ هم به عنوان تنها دانش آموز غیر اسلایترینی به اون توجه داره...جارو سواری اوون بسیار خوبه و این باعث شد که از سال دوم تو تیم کوییدیچ گزوه باری کنه...

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

ریونا بونز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۴ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۵۱ شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
از کتابخونه هافل! :)
گروه:
مـاگـل
پیام: 156
آفلاین
سلام

من ریونام !!

چوب جادویی : 28 سانتی متر و خشک !

خصوصیات طاهری: موهای مشکی و بلند و صاف با چشمانی تیره
با قد متوسط و چهره ای مهربان

خصوصیات اخلاقی : مهربان ، درس خون ، کنجکاو ، احساستی ، راست گو (100 درصد درسته ) ، یکمی خجالتی !! عاشق کارای هنری :دی !!

معرفی شخصیت : دختری عضو گروه هافل پاف ، به شدت خرخون :) بسی استاد اسنیپ بزرگ رو میدوستم :دی !! یکی از صمیمی ترین دوستای رز ویزلی !! معمولا ماجراجو !! خیلی سریع هیجان طده میشم متاسفانه . اولاش کم حرفم بعدش ممکنه سر اطرافیانم رو بخورم . طراحی و معجون سازیم خوبه !! البته تو همه درسا ممتازم ولی استعداد خاصم تو معجون سازیه و تا حدودی تغییر شکل

only Hufflepuff

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
مـاگـل
پیام: 355
آفلاین
من در خواست عضویت در اینجا رو میدم.
اطلاعاتمو می تونید وقتی رو اسم کلیک کردید بخونید.
راستی تو این پست چی کار می کنیم؟!

Re: « نوادگان هلگا هافلپاف »
پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
نام: كينگزلی

نام خانوادگی: شكلبوت

لقب: كينگز، كچلبوت، حسن كچل

اصل و نسب: خودم نمی‌دونم دقيقا" شما احيانا" چيزی می‌دونين من رو در جريان بذارين!

متعلقات:
يه تيكه از قالی طلايی رنگ تالار عمومی كه بغل شومينه‌ی گرم تالاره. هر وقت دلم ميشكست يا می‌خواستم تنها باشم، می‌رفتم اون گوشه‌ی دنج دور از آزار و اذيت اراذل هافلپافی ، در تفكرات عميق خودم غرق می شدم. گرچه اين اواخر جيغ های رز ديگه نميذارن اون تمركز هميشگی رو كنار شومينه داشته باشم، ولی هنوزم كه هنوزه يه شومينه است و يه تيكه از قالی و كلی خاطره از روزهای تنهايی!

يه اتاقی رو هم توی هافل پيداش كردم كه خيلی خاك خورده و تار عنكبوت گرفته بود. خودم يه تنه يه روزه همه‌ی گرد و خاك هاش رو گرفتم و يه نوشته‌ی قديمی از ننه جون هلگا پيدا كردم كه توش نوشته بود اون جا مظنونين هافلپافی بازجويی ميشدن. اسم اتاق رو گذاشتم « اتاق بازجويی » و دوباره راهش انداختم.

علاقه‌مندی‌ها: هافلپاف و هر چيزی كه بهش مربوطه، از هماهنگی بگير تا ثبت اسناد هافل. رز ويزلی با وجود همه‌ی جيغ‌هاش. همكاری بسيار گولاخانه‌ای رو باهاش داشتم و همين طور رفاقتی تــوپ كه البته اين يكی رو نداشتم، هنوز هم دارم:D. روزهای خيلی دل پذيری رو گذرونديم با هم، چی فكر كردی دی:؟

و داداش بزرگِ خودم دی:، گلرت بوقی ، كه هوام رو همواره داشت توی تالار و خارج از تالار! كلا" خيلی بهم كمك كرد در بازه‌های زمانی مختلف توی سايت. دمت بخاری برقی! چه با ارنی، چه گلرت، عجب روزگاری!

آسپ و پيوز! آسپ كه خيلی كمكم كرد و هوام رو از اون اولش كه توی گريف بودم داشت... شديدا" كمكم می‌كرد! پيوز هم كه هر پيشرفتی توی رول نويسی داشتم يه جورايی وابسته به زحماتش ميدونم، و البته ريتا و نقدهاش، كه حتی اگه مال منم نبودن ميخوندم و كلی باهاشون حال ميكردم،‌ آسپ هم كه گفتم، خيــلی هوام رو داشت... من و زاخار همش می‌خواستيم زيرآب همديگه‌رو بزنيم مخفيانه، ولی كار مشترك‌مون دروغ تحويل دادن بودن كه نميگم و بگذريم.

و كلِ كلِ كلِ اعضای هافل!

خصوصیات ظاهری: قد بلند، هيكل، گنده، كچل، سياه‌پوست، لب درشت.

كلا" زيبايی در من به نحو احسنت متجلی شده.

خصوصیات اخلاقی: هوای جماعت هافلی رو داشتن، هافلپافی بودن، هافل رو دوست داشتن، هافل خواه بودن، فكر هافل بودن، و از اين جور خصوصيت‌هايی كه توش هافل باشه ديگه دی: .

توضیحات: سر كاری برار! بشو دنبال تی كار!

چيه؟ نفهميدين ؟ عرض كردم سر كاری برادر، برو دنبال كارت !

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
نام: گلرت

نام خانوادگي: گريندل والد

لقب: ارباب تاريکي

اصل و نسب: کاملاً اصيل

متعلقات: يه مار خوشگل زرد رنگ به نام کبري خانم.

علاقه مندي ها: خودم، هافل، طنز بودن

خصوصيات ظاهري: موهايي طلايي، بيني قلمي و کشيده، چشمان شهلا، هيکلي متناسب و خيلــــــــــــــــــــــي دختر کش.

خصوصيات اخلاقي: بسيار خوش رو و کمِدي، اهل حال، در عين حال خشن.

توضيحات: يکي از قويترين جادوگران تاريخ جهان هستم که خيلي خيلي گولاخم. در سال 1883 متولد شدم و در سال 1998 در سن 115 سالگی به دست لرد ولدمورت جوون مرگ شدم.
در 16 سالگی از مدرسه ی دورمسترانگ اخراج شدم.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۸۸

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
مـاگـل
پیام: 350
آفلاین
نام:زاخی جون!!

نام خانوادگی:بگمن!

لقب:زاخی-زاخو-زاخار-زوخو-زیخ زاخ و همین طور به ترتیب

اصل و نسب:کلا همه ی فک و فامیلامون از نوادگان نن جون هستن و کله شون بو سیر میده!

متعلقات:یه موش کور خیلی خوشگل و گولاخ

علاقه مندي ها:رفقام، بوق زدن، زندانی کردن

خصوصيات ظاهري:پسری خوشگل، جذاب، دلربا، فریبنده، قد بلند، هیکلی، چشم آبی، مو قشنگ و کلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

خصوصيات اخلاقي:والا این جور سوسول بازی ها رو نمیدونم ولی خوب از اونجا که من خیلی گولاخم، خودتون میتونین حدس بزنید

توضيحات:زاخی یه پسر گوگول مگولی بود که تو کتاب پنج به عضویت افتخاری الف دال در اومد و در نهایت گولاخیت به این گروه خدمت کرد و میشه گفت بهترین عضو الف داله :دی.استعداد خیلی خوبی هم در درس دفاع در برابر جادوی سیاه داره ولی متاسفانه متسفانه معلما تو ذوق این پسر بچه زدن و اونو عقده ای بار آوردن :دی

این جادوگر در سال 1387 پا به عرصه ی جادوگری گذاشت و با اعضای نه چندان گولاخی مثل ریتا، پیوز، لورا و عله ی کوچک ( ) دوست شد و در سال 1388 بعد از پشت سر گذاشتن امتحان دیوانه سازی، به همراه خاله ی عله، بعد از دیوانه سازان گولاخی همچون آسپ و ریتا به مقام معظم دیوانه سازی رسید.وی هم اکنون در مرلینگاه تالار به سر می برد

[b][color=000066]Catch me in my Mer

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.