هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: « نوادگان هلگا هافلپاف »
پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
مـاگـل
پیام: 730
آفلاین
سلام خدمت دوستان؛

من یه توضیح کوچیک لازمه بدم اینجا!

این تاپیک همونطور که در پست اولش نوشتم، برای معرفی کامل شخصیت رول شما؛ یعنی شخصیتی که در تالار هافل زندگی میکنه هست!

مثلآ تازه وارد میاد اینجا با شخصیت "دنیس" مواجه میشه! نمیدونه دنیس چه شخصی داره؛ چجوریه! میاد اینجا رو میخونه کامل متوجه میشه!
یا مثلا به "علیرضا" برمیخوره؛ میاد توضیحات لودو رو میخونه، میفهمه علیرضا گورکن لودو هست و رابطه ی لودو رو با اون میفهمه...
یا مثلآ یه سری خصوصیات هلگا هافلپاف رو میفهمه که در رول ها دوست داره اونطوری باشه...
یا مثلآ میفهمه چرا همه ی ملت از بورگین دوری میکنن!
یا هر شخصیت یا خصوصیت یا هر چیز دیگه...

پس چی شد! شد شخصیت رولی؛

برای شخصیت غیر رول هم اگه دوست دارید بنویسید، میتونید در هافلپافی ها از این طرف بنویسید...

ممنونم؛

(این صحبتم کلی بود، چون چند بار دیده بودم که اینطور نوشتن ملت!)

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
مـاگـل
پیام: 705
آفلاین
سلام به تمامي بروبچز فعال و مهربون هافلي!...

اسم من هلگاست،هلگا هافلپاف..از بدور تولدم هافلي بودم و همچنان هم هافلي موندم و خواهم موند يعني آخه هافلي نباشم كجايي باشم؟...

ظاهرم به نظر خودم كه بد نيست ولي حالا بقيه بايد نظر بدن!
قدم فكر كنم حدوداي 6/1 اينا باشه حالا يا يه خرده بيشتر يا يه خرده كمتر يعني كلا متوسطه(البته هنوز نصف رشدم مونده!)،لاغر با موهاي خرمايي روشن و چشمهاي هم رنگ موهام و گاهي وقتها هم عينك ميزنم!

از نظر اخلاقي زياد پيچيده نيستم!يعني خيلي راحت ميشه باهام كنار اومد!شايد دليلش اينه كه در روابطم با ديگران سعي ميكنم كه خودم رو تا جايي كه ميتونم و به شخصيتم لطمه وارد نميكنه با اخلاقشون وفق بدم!...تا جايي كه ممكنه(!) سعي ميكنم كه هيچ وقت به كسي دروغ نگم و در كل آدم صادقي هستم ولي خب در مقابل اگه كسي بهم دروغ بگه حسابي كفري ميشم!...شايد بشه گفت كه كمي تا مقداري رك هستم ولي نه خيلي زياد كه باعث ناراحتي ديگران بشه،ولي مثلا اگه از دست يك نفر عصباني يا ناراحت بشم ميرم به خودش ميگم و مساله رو حل ميكنم!...اگه بخوايم زندگي رو به درصد بگيريم،من 85% خنديدم و 15% ناراحت بودم اونم ديگه در موارد خيلي خاص بوده!در روابطم با ديگران براي خودم و اون فرد حد و مرز معينيي تعيين ميكنم كه خودم هميشه رعايتش ميكنم ولي اگه اون فرد بخواد پايش رو از گليمش درازتر كنه كلكش كندست!در ضمن اصلا خودخواه نيستم ولي شايد يه كم مغرور باشم!

بيشتر از همه چيز توي دنيا خودم رو دوست دارم كه فكر كنم در رابطه با همه همينطور باشه ديگه نه؟..بعدش خونوادم رو و بعدش مدرسه و دوستام رو!هفلپاف و بچزشم كه ديگه جاي خود داره!..(نوه هامن ديگه چه ميشه كرد؟)..به ،رپ و راك علاقه ي وافر دارم ولي بعضي اوقات پاپ هم گوش ميدم!...گيتار زدن هم خيلي دوست دارم و خودم هم هر وقت كه اعصابم خرد ميشه يا ناراحتم يك ساعت كه گيتار بزنم حالم خوب ميشه ولي براي نوازندگي گيتار به نظرم فقط كلاسيك به دردبخوره!
راستي بايد بگم كه حيوانات مخصوصا سگ و گربه و همستر را خيلي دوست دارم!خودم هم يه زماني يه سگ ترير داشتم ولي مامانم گفت دردسر داره دادش به يكي ديگه!

ديگه چي بگم؟...هيچي ديگه پرو ميشين همين بستونه!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶

مالسیبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
نام:مالسیبر

چوب جادو :مثل مال خوده لرد ولدمورت

چوب جارو : صاعقه

مشخصات ظاهری : قد بلند.صورتی رنگ پریده و کشیده و باریک

شغل:یک زمانی مرگخوار د حال حاظر بیکار. البته یه کار نیمه وقتی تو آبدارخونه وزارت پیدا کردیم

توانایی :اجرای طلسم فرمان حتی پیشرفته تر از لرد ولدی

اصالت : جادوگر اصیل

علاقه مندی ها : طلسم فرمان،دختری که متاسفانه وقتی فهمید مالسیبر مرگخوار است برای همیشه با مالسیبر قطع رابطه کرد بره همین مالسیبر دیگر به هیچکسی علاقه مند نشد مگر به خودش.و علاقه زیادی به الاف گشتن و بی کاری دارد .و شدیدا عاشق تخمه آفتاب گردون ماگلی

شخصیت مالسیبر:مالسیبر آنچنان شخصیت مرموزی داشت که کسی به خوبی او را نشناخت .حالا ما چون خود مالسیبر هستیم یک توضیحاتی میدیم:مالسیبر فردی است که از تحت اختیار گرفتن دیگران لذت میبرد او طلسم فرمان را در سنین پایین از یک مرگخوار یاد گرفته بود که به علت پلیدی فراوان ماهرترین فرد در اجرای طلسم فرمان شد.او با این طلسم سه تن از اعضای خانواده خود را کشت.

توضیحات بیشتر خارج از رول:امروز اولین پست خود را در تالار هافلپاف میزنیم تا شاید روح ننه بزرگمان هلگا شاد شود

سلطان طلسم فرمان lord of imperius curse

پیام زده شده در: ۰:۲۶ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
هوم راستش حس پست زدن ندارم ولی هلگا اومد تو خوابم گفت : برو مردک همه پست زدن تو نزدی و ... بله ... خلاصه ما هم زدیم ....

نام : ماندانگاس

نام خانوادگی : فلچر

لقب : دانگ

چهار چوب نقش : دانگ یک شخص محترم و نیکوکار بود که بخاطر مشکلات زندگی و ترک محفل مجبور شد وارد عرصهء دزدی بشه ... و چون بلک های جنس های خوبی داشتن و هم اضافه بودن .... گفت یکم دست و بالشون باز شه آت و آشغال ها رو اومد جمع کرد و برد . از رشادت های دانگ میشه به جاسوسی در بین مرگخوارها اشاره کرد که در ان زمان بازی با مرگ به حساب میومده. دانگ از خانواده های اصیله و سفر های زیادی کرده ...

ظاهر : لاغر ، ته ریش ، قد بلند ، موی بور ، چشم های گود رفته و.... ( هیچ شباهتی به واقعی من نداره )

سن شخصیتم نا معلومه ولی 40 تا 50 رو باید داشته باشه . خودم 18 سالمه .

اخلاقیات دانگ : شوخ طبع ، اهل دزدی ، دروغ گو ، فکر میکنه عاقله ولی هیچی نیست ، به موقع اش میتونه خطرناک باشه و حتی ایفای نقش منحدم کنه .... دنبال درد سر و کل کل و خطر ... ( به دنبال جزیره بالاک )

در مورد پشت چهرهء دانگ : مغرور ، سیاست مدار ، اهل ریسک ، نترس و زود عصبانی در صورتی که حرف منطقیم به کرسی نشینه . داستان نویسی رو خیلی دوست دارم . واسه دوستام هم کم نمیذارم ، گرایش شدیدی به بی ناموسی دارم ، ساحره بازی (!) و .... ( چقدر رک و راست ) در ادامه باید بگم توفیقی نصیبم شده تا هم جد بتونم بنویسم و هم طنز ... البته طنز هام خیلی خوب نیست .... نظر ملت مهمه . یکی دیگه از خوبی هام اینه که میتونم نقد کنم در صورتی که رول نویس خوبی نیستم .

بحث کلی : من رول نویس خوبی نیستم ، طنز نویس خوبی هم نیستم ، کلا هیچی نیستم ... اینجا اعتراف میکنم و همیشه لطف دوستان بوده که من و خجالت زده کرده ... اومدنم به هافل و دلبستگیم بهش تو این مدت هم بخاطر بچه های اینجاست و تاپیک هاش که رنگ و بوی خودش و داره .... من که دوسش دارم .... تو این گروه هم با همه دوستم ، مشکلی با کسی هم ندارم ... کسی که باهاش خیلی خیلی رفیقم و نداریم کلا با هم ارنی مک میلیانه ... لودو و بورگین هم که جای خود دارن با اما هم دور از چشم لودو چند باری چتیدیم .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
مـاگـل
پیام: 80
آفلاین
با سلام خدمت همگی !
خب اسم من که نیمفادورا تانکس هست و ترجیح می دم نیمفا صدام کنن.چون نسبت به تانکس الرژی شدید دارم .

خصوصیات ظاهری :
قد بلند،لاغر،موهای همه رنگی،ابروهای شیطونی و چشمایی بسیار زیبا و کشیده که به قول دوستان زیباترین قسمت صورتم هستن.

خصوصیات اخلاقی:
نمی شه درست این خصوصیات رو بیان کرد چون فوق العاده شخصیت متفاوتی دارم . (یعنی داره ودرواقع داریم!)
اما با یه جمع بندی کلی می شه گفت فوق العاده مغرور و خودپرستم .هیچ چی تو دنیا نمی تونه منو ناراحت کنه (به جز مرگ سیریوس که اونم رولینگ نوشته و من حرفش رو انکار میکنم!!
چون بیچاره نمی دونه من بعد از کشته شدن پسرعموم؟! یه جشن بزرگ گرفتم !!!!) هیچ وقت الکی نمی خندم از ادمای الکی خوش هم بدم میاد به زندگی امیدوارم اما خیلی هم به پهنای صورتم بش لبخند نمی زنم چون پررو می شه! تو زندگیم هدف دارم و یکی از این اهداف بزرگم اینه که لوپین رو به قتل برسونم چون مثه این که ملت یه حرفایی می زنن (راجع به من و اون) و باید این چرت و پرتارو به کل ریشه کن کنم.فعلا بعد از این همه سال زندگی همینا رو راجع به خودم فهمیدم ....

علاقه مندی ها:خودم ، خودم،خودم، خودم ... و چون خودم رو خیلی دوست دارم برای تقویت روحیه ی خودم! همش موسیقی گوش می دم (کلاسیک و سنتی اونم به دور از چشم جادوگرای فضول!)
یه کوچولو هم جدیدا داره از این هافل خوشم میاد .(تکرار می کنم یه کوچولو که اونم خودش خیلی زیاده .به خاطر همین ماجرای علاقه به خود.)

علاقه مندی ها:(دقت کنید این با بالایی فرق می کنه )
خودم(اینم با بالایی فرق می کنه چون من به عنوان نیمفا شخصیت های گوناگون دارم ) ،حالا این کارکترم به من می گه که این بورگین بچه ی باحالیه چون خیلی حال می گیره (فقط بچه ی باحالیه!)

بیزاری ها:
از والده مورت،یارانش،هوادارانش،پاچه خوارانش،لوپین،چاپلوسان ثناگو،غذاهای ژاپنی،ادمای زیادی قهرمان مثه این هری،کلمه ی تانکس،واقعیت،دروغ،صداقت و به طور کلی چیزای زیادی تو دنیا متنفرم...

بازم لازم به ذکره که اینا ویژگی های من ونیمفا هردو با هم هستن که به قالب اول شخص مفرد اونم در نقش تانکس دراومدن ...(شما همون نیمفا رو در نظر بگیرید)

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

سامانتا پلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۷ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از توی رویاهام
گروه:
مـاگـل
پیام: 35
آفلاین
سلامی پس از مدت ها دوری به اعضای خونگرم هافلپاف که تو دنیا لنگه ندارن!
نام کامل: سامانتا پلی

مختصری توضیح: سامانتا 15 سال پیش تو یکی از روزای داغ تابستون به دنیا اومد. پدر و مادرش هر دو جادوگرن اما خانواده های چندان اصیلی ندارن. من بعد از ورود به هاگوارتز به هافلپاف اومدم و این باعث خوشحالیم شد.در 12 سالگی پی بردم که یه دگرگون نمام و می تونم چهره ام رو تغییر بدم و این تو خانواده ی ما بی سابقه بود!

خصوصیات ظاهری:
پوست سفید.یعنی رنگ کاغذ!...موهای بلند...یه چیزی تو مایه های خرمایی .چشمای قهوه ای(تیره)و...

خصوصیات اخلاقی:
خیلی رک گو...صاف و ساده...طرفدار داستان های جدی و هراس برانگیز...البته لازم به ذکره که از طنز هم بدم نمیاد.
عاشق حیوانات. فوووووووق العاده احساساتی و با یه حرف کوچیک زودی دلش میشکنه!
اما در عین حال سامانتا دختر خیلی خیلی متعصبیه. اصلا خوشش نمیاد پسری طرفش بیاد.(لطفا به این نکته خیلی توجه داشته باشین) اما با احترام باهاشون برخورد می کنه.
تو عمرش فقط یه عشق داشته اونم دوست جون جونیش هانا آبوته.

یه اخلاق بد داره و اونم اینه که از کوره در میره.در ضمن متاسفانه یه دوره ی کامل دفاع شخصی رو هم گذرونده!

علاقه مندی ها:
هانا آبوت. حیوونای بانمک و گوگولی(هر وقت بتونه با علیرضا بازی می کنه)
در ضمن خوره ی کتابه و عشق اینه که یه روز تمام رو به کتاب خوندن بگذرونه!

خب سرتون رو درد نیارم سامانتا پلی این بود که بود!

[b][size=small][color=3300FF]دوست داشتن کسانی که دوستمان می‌دارند کار بزرگی ن

پیام زده شده در: ۷:۵۸ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
نام : فورتسکیو
نام خانوادگی : خانم رولینگ حواسش به آشپزی بوده برام اسم نگذاشته.
توضیح : بنده در حال حاضر در عکسم جوانم. در واقع این جوونی های من بود. حالا دیگه پیر شدم. من آدم بدخلقی بودم و کمی عصبی. یه زمانی واسه خودم ابهتی داشتم! یادش به خیر !!!!!
حالا در دفتر دامبلدور هستم در یک تابلو، تازه در هاگوارتز رو هم دارن تخته می کنن، دیگه کسی نیست از ما یاد کنه. توی دفتر هم خیلی فضول نبودم. من و دامبلدور چه وقتی که زنده بودم و چه وقتی که در تابلو رفتم، باهم دوستان خوبی بودیم و به هم احترام می گذاشتیم. از پوز فاج و البته خودش بدم می اومد. مردیکه اومد جای من رو گرفت ! نذاشت کفتم خشک بشه ! موقعی شد وزیر، تنم تو گور لرزید... چقدر وحشتناک بود ...
موقعی وزیر بودم پارتی بازی نمی کردم ! دارم راست میگم ! معاونا و دور و بری هامم آدمایی مثل دلورس وزغ نبودن !
اگه صورت الآنمو ببینین ! پیر پیر، پر از چروک ! چشمام آبی ملایم و کمی غیر طبیعی بودند. بینیم مثل دامبلدور بود. عینکی نبودم و عادت نداشتم ریش بگذارم.
البته جوونی هام کمی هم مثل برادپیت بودم !
خوب اینا مال گذشته بود، من از ولدمورت خاستم، او مرا از درون تابلو بیرون آورد تا5 سال ضعیف بودم اما بعد از 5 سال قدرتم برگشت . من خون اصیل هستم. حالا هم می خوام مرگخوار بشم ! دامبلدور برای من کاری نکرد، اما ولدموت کرد ! شعارم رو هم باید عوض کنم ! به امید آن گه جادوی ولدمورت همه دنیای جادوگری را تصاحب کند !
خوب دیگه کافیه، من سنم بالاست و نمیتونم خیلی حرف بزنم. البته الآن هم بیشتر مواقع در تابلو هستم و خیلی کارا میتونم اونجا انجام بدم. هر از گاهی از تابلو بیرون میام.
بای بای
با تشکر : فورتسکیو

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

« نوادگان هلگا هافلپاف »
پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۶

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
مـاگـل
پیام: 271
آفلاین
من اون روز نمی تونستم که کامل جواب بدم حا اومدم تمام وکمال جواب بدم!!!
نام:ماتیلدا
نام خانوادگی:استیونز
نام کامل:ماتیلدا جورج استیونز
نام به زبان لاتین:Mathilda Georg Estivens
شخصیت کامل ماتیلدا:اون دختر افاده ایه و به همه چیز گیر میده وی خوب قلبا" آدم بدی نیست!
خیلی تمیزی رو دوست داره و کوچکترین کثیفی ها گیر میده!!!!
در سال 2000 به هاگوارتز اومد و در گروه هافلپاف گروه بندی شد!
متولد 15 جون 1993 هستش نه 1989!!!
ببخشید اشتباه لپی بود!!!
در کل خیلی بد اخلاق نیست!بعضی جاها خیلی مهربون و دل سوزه بعضی اوقات هم خیلی شرور میشه!!!!
ومهم تر از همه این که باید باهاش دوست باشید و دشمنی کردن با اون خیلی بده چون دپرس روحییشه دیگه میره بر نمیگرده!!!(همون بهتر که بر نگرده!!)
از نظر ظاهری:
مو:مشکی
قد:بلند(170)
چشم:قهوه ایه نسبتا"روشن!!
وزن:از خانوم ها وزنشون رو نپرسید!!!

تموم شد و رفت!!!!

قربان شما
خدا حافظ

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۶

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
مـاگـل
پیام: 165
آفلاین
با سلام من زاخاریاس اسمیت از یک خانواده ی نیمه اصیل و ثروتمند و تک فرزند خانواده . در سن 11 سالگی به هاگوارتز دعوت شدم و کلاه گروه بندی منو به سمت هافل راهنمایی کرد و اعضای صمیمیه هافل مرا با آغوش باز پذیرفتند.

ویِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِژگی های ظاهری:
هیکل ورزیده و با بازو هایی عضلانی. کمی چاق.ابرو های کشیده مو های بور.چشمانی بد گمان. صورتی کشیده و قد 170 و وزن 60
ویژگی های فردی:
انتقاد پذیر و درون گرا بیشتر به خودش متکی است تا اطرافیانش و
از اعضای دیگر گروه ها خوشش نمی آید ولی با هافلی ها خیلی صمیمی است عاشق جادو و جادوگری است از کوییدیچ بازی کردن لذت می برد و به مسائلی که در اطرافش می گذرد آگاه است و می کوشد خودش را با آن ها وقف دهد از مرگخوار ها و اسمشونبر متنفر است و علاقه ی بسیار شدیدی دارد که کاراگاه شود و به محفل بپیوندد منظم است و از بی نظمی و بی انضباطی متنفر است و هاگوارتز را خانه ی خود می داند. به سامانتاعلاقه مند است و روی اون خیلی حساسه و کسی در حضور او جرات ندارد به سامانتا نگاه چپ بیندازد.

من در راه عشق و پیروزی هافل می جنگم تا آخرین نفس.

عكسي كه در پيوست گذاشته بودي نامربوط بود، خذف شد!
اگر به اين عكسها علاقه داريد در آواتورت قرار بده.
ناظر؛

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۶ ۱۳:۴۸:۵۴
ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۶ ۱۳:۵۲:۲۳
ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۶ ۱۳:۵۳:۳۴
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۶ ۱۶:۵۶:۵۷

[i]

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
مـاگـل
پیام: 570
آفلاین
من اریکا هستم . اریکا زادینگ . از یه خانواده ی ماگلی ثروتمند . متاسفانه یا خوشبختانه تک فرزند خانواده ام .

در سن 11 سالگی فهمیدم که قدرت جادویی دارم و در کمال خرسندی به هاگوارتز راه پیدا کردم و کلاه گروهبندی منو شوتینگ کرد توی هافل.

ویژگی های ظاهری :
هیکل مانکن ، صورت گرد ، لبهایی کوچک و همیشه سرخ ، ابروانی کشیده و کمانی ، موهای همیشه کوتاه . قد : 163 . وزن : 48 .

ویژگی های شخصیتی :

کاملا منضبط . مرتب و شق و رق . از به هم ریختگی و بی نظمی فوق العاده متنفره .از دورویی ، دروغ ؛ تملق و پر رو بودن بدش میاد .
از بیناموسی تا وقتی که متعادل باشه خوشش میاد . ( دقت کنید : تا حدی که متعادل باشه ) . اهل داد و فریاد نیست . خیلی سخت عصبانی میشه ولی اگه بشه دیگه هیچکی نباید جلوش آفتابی شه . البته نباید هم بشه . وگرنه خرد و خاکشیر میشه ! و تنها کسی که می تونه تقریبا آرومش کنه دنیس هست.

همیشه با صدای آروم صحبت می کنه و لحنش تاثیر گذاره . توانایی رهبری فوق العاده ای داره . خیلی شجاع و اهل ریسکه . برای کارهای سخت همیشه داوطلبه وعاشق ماجراجویی هست . خیلی هم شیطونه. با حیوونها زیاد موافق نیست ( مخصوصا از نوع علیرضا ) کلا معتقده اونها زیاد پاکیزه نیستن .

علاقمندی ها :

دنیس ( اون دیوانه ی دنیسه ) . هافلپاف . کاراته . ایروبیک . عاشق فیلمهای ترسناک و بزن بزنی هست !
علاقه ی وافری به تیپ اسپرت داره . حتی یه دونه دامن پلیسه هم نداره . ( قابل توجه بعضی ها ! لطفا توی رول هاتون این مساله رو کاملا و با دقت رعایت کنید . وگرنه بهم بر می خوره ! )

ویژگی های نظارتی ( اینا رو محض اطلاعات عمومی میگم ) :

از تخلف متنفره . از اینکه بچه ها پستاشون رو با بی دقتی
بزنن و پر از غلط و اشتباه باشه عصبانی میشه . دوست داره بچه ها باهاش روراست و یکرنگ باشن ( مثل کف دست ) .
تعارف و این جور چیزا براش خسته کننده ست . خودش خیلی رک هست .( اینو به این خاطر گفتم که یه موقع حرفی زدم از من ناراحت نشید ) . از اینکه کسی تالار رو به هم بریزه حسابی اعصابش به هم میریزه . تعویض گروه بعضیها اونم اگه بی دلیل باشه رو Nerve اون راه میره .

پ.ن : خصوصیاتم زیادی به خصوصیات شخصیت واقعیم نزدیک بود . دیگه اگه خیلی مفهوم نیست معذرت از همه !

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.